Da li zelite da postanete MILIONER???!!!

S milionom FUNTI (to su pare :D ) prvo bih isla na put oko sveta (nije da kopiram JAH girl), onda ide stancina u centru nase metropole, vikendica na moru... mozda koji lep autic... onda deo za crne dane, a ono sto treba da se trosi na - garderobu!!! (Tipicno zensko....) i sve ostale sitnice, znaju devojke o cemu pricam :)
 
fizio:
Pitanje je jasno.Samo sta bi radili sa tim parama??Kako bi ih trosili??????
Jos pitas :lol:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
uuuuuuuuuuuffffffffffffff koji odgovori!!!svi bi vi uzivali tamo vamo more plaze put oko sveta dobra kola telefoni...jedna stvar...postoje ljudi na ovoj planeti kojima bi taj vas novac pomogao neznam koliko...gladna,mucena deca...ja bi sav svoj novac dala ostavljenoj i zaboravljenoj deci koju ulica odgaja...a to bi mi se verujem jednog dana vratilo!!!!!
pozdrav!!!
 
Cinjenica:svako ko je pokusao da izgradi bogatstvo na kocki propao je,bilo tu,bilo u nekom drugom segmentu.To je valjda neka ravnoteza stvari.
Sto se mene tice jedan mali deo (do 5%) ostavio bih u neku svajcarsku banku(da se nadje za kasnije).Oko 10% bih podavao sirotinji,a ostatak bih potrosio na sve sto mi padne na pamet.

A mozda se ipak i predomislim pa zapocnem treci svetski rat :twisted:
 
:wink: Kad bih dobila tih milion dolarala prvo bih jedan veci deo ulozila u sirotista , u domove za napustenu decu. Pomaga bih bolesnoj deci i onima kojima je pomoc zaista potrebna.A posle toga bih otisla na put oko sveta sa voljenom osobom, sami nas dvoje1 Eh kad bi to bilo istina. Eh, EH :wink:
 

Back
Top