METAFORE

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.226
pa vala red je da ima tema i za njih

elem ajde da cujemo koje su to vama poznate metafore u sexu, a mozete i sami da smislite

primeri

kad bih je dohvatio gledala bi ona meni do bozica u plafon
kad te dovatim necu silaziti s tebe ko dete s tresnje

....

aj sad vi...budite kreativni
 
Poslednja izmena:
Joooooj na vrhu mi poganog jezika al se ne mogu sjetit , osim jedne galebarske otrcane :

--> je imas sto dalmatinsko u sebi !?
ona ugl kaze : NE
--> a je bi tila imat ? ( i keees od uha do uha )
 
ovo je varijanta kada malo snizis kriterijume za ribe usled (pre)velike kolicine alkohola...
"za dobru svinju nema lose pomije"...ne aludiram da su ljudi svinje,citajte izmedju redova...ustvari,ljudi su vecinom svinje...muskarci,tako kazu zene...makar karakterno...
 
verovatno nije bas "politicki korektno", ali ja se ubijem od smeha kada cujem "progutala je k...vise nego pache glista"
:rotf:
mislim, smejem se kad to cujem kao zezanje, i u nekoj intimnoj varijanti, nikako kad olajavaju neku devojku koju ne poznajem :prstic:
stvarno :)
 
Kakva seljoberija pače i gliste

Moje metatofore su toliko originalne da mogu da ih publikujem samo za novce
mda, dakako
inache, sexualne metafore ove vrste obicno nisu seljoberija, nego su na specifican literarni nacin izneta sazeta iskustva naseg naroda, ali se evo, ova koju sam ja navala, zalomila da je bas seljacka:rotf:
vazi :lol:
 
A dobro bre, al baš kljun koji jede gliste i vagina koja ždere kite
Najgore je što se sad ja vraćam i što sam zapamtio metaforu i GARANTOVANO ću negde da je kažem kad budem hteo da ispadnem čobanin.
 
A dobro bre, al baš kljun koji jede gliste i vagina koja ždere kite
Najgore je što se sad ja vraćam i što sam zapamtio metaforu i GARANTOVANO ću negde da je kažem kad budem hteo da ispadnem čobanin.
cobanin se ne ispada, ako vec nisi takav sam po sebi
ako nisi, ne moras se brinuti da ces sad zbog jadnog pacheta ispasti selja
ako jesi, ispasces jos veci, jos bolje ondaK :mrgreen:
 

Back
Top