Navalio čovek na zatvor ko slepac na kobasicu !
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Navalio čovek na zatvor ko slepac na kobasicu !

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Podrazumevano Navalio čovek na zatvor ko slepac na kobasicu !

Pokušao da provali u zatvor

I.Kešanski / Blic Online | 28. 01. 2010. - 23:26h | Foto: AP | Komentara: 0
    Dok većina se većina ljudi penje uz zaštitnu ogradu da bi pobeglo iz zatvora, jedan čovek je uhapšen jer se peo uz ogradu da bi ušao unutra, prenosi britanski "Metro"

Zvaničnici zatvora u okrugu Džekson u Oregonu pozvali su policiju kada su primetili muškarca koji se peo uz ogradu sa spoljne strane, blizu mesta gde se pridošli zatvorenici sprovode u ćelije.Policija je rekla da je čovek, koji je bio pod očiglednim uticajem alkohola i marihuane, izgledao prilično uzrujano.
    On je tvrdio da je pokušao da potraži pomoć ljudi koji rade u zatvoru, a kako mu niko nije odgovorio na prednjem ulazu, pokušao je da uđe sa druge strane.
    Policija ga je odvela u centar za detoksifikaciju i protiv njega će biti podignuta optužnica za nedolično ponašanje i pokušaj provale.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/174218/Pokusao-da-provali-u-zatvor

Ima svašta. A jel ste čuli vi za one ljude koji pred zimu namerno naprave neko njesra da bi zimu proveli u zatvoru pošto im je tamo toplo i da ne plaćaju račune za struju, grejanje ? Ili su beskućnici pa nemaju gde da prezime pa im je zatvor super.

Elita
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1712

Podrazumevano Re: Navalio čovek na zatvor ko slepac na kobasicu !

Lik je car.

Veoma poznat
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KOLEGA IVAN Pogledaj poruku
    Ima svašta. A jel ste čuli vi za one ljude koji pred zimu namerno naprave neko njesra da bi zimu proveli u zatvoru pošto im je tamo toplo i da ne plaćaju račune za struju, grejanje ? Ili su beskućnici pa nemaju gde da prezime pa im je zatvor super.
    Ima logike...

Da sam ja znao da cu ostati bez posla, mozda bi mi bilo bolje umesto da placam moje saobracjane kazne na rade, da sam otisao 2 meseca u corku!

Ovako sam bio kod kuce, nista nisam radio, a platio sam drzavi 47.000...

Obećava -Ολυμπιακός- (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Ha,pa vi ocigledno ne znate za shiptarski biznis u napr. Shvajcarskoj.......dodje shipac u Shvajcarsku na sred ulice,drmne ciglom u izlog i saceka policiju........naime u Shvajcarskim zatvorima dobijes posao a za neupucene ushvajcarski robijasi imaju vecu platu nego sto su u srpskim administracijama

I tako shipac izbleji koju godinu,samo shljaka i steka pare,i izadje coek sa par desetina hiljada franaka.....

Ako neko nije znao,ne treba mu par godina zivota a treba neki kesh......sigurica

Zainteresovan član Псеудо-Ксенофон (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Izvestili su se i Svajcarci, sad samo proteraju uz zabranu ulaska za masu laksih krivicnih dela i cao djaci.

Slične teme

1. Samo da izvadim kobasicu! (zenski instinkt)
    Autor gost 170502 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 186
    Poslednja poruka: 03.05.2009., 21:15
  2. zatvor
    Autor banegad u forumu Beograd
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 09.05.2006., 11:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku