Tadicev "humani ZOBS: Dobio 18 poena u jednom danu i 60 dana zatvora zbog voznje auta

Da li je 60 dana zatvora za ovaj prekrsaj preterana kazna?

  • Jeste preterana je

  • Nije bas je pravedno dobiti 60 dana mardelja za voznju neregistrovanog auta

  • Jeste preterana je

  • Nije bas je pravedno dobiti 60 dana mardelja za voznju neregistrovanog auta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.109
NOVI SAD -

Velimiru B. (1988) iz Novog Sada biće oduzeta vozačka dozvola zato što je, u jednom danu, dobio 18 kaznenih poena zbog učinjenih saobraćajnih prekršaja, saopštila je Policijska uprava u Novom Sadu.

Osim toga, sudija za prekršaje mu je izrekao kaznu od 60 dana zatvora, 18.000 dinara i 12 meseci zabrane upravljanja motornim vozilom.

Velimir B. je vozio "golf" iako je automobilu istekla registracija, a u vozačku dozvolu mu je bila upisana zaštitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom. Saobraćajna policija ga je privela nadležnom sudiji, ali je Velimir, iste večeri, ponovo uhvaćen u vožnji, iako su i on i automobil privremeno bili isključeni iz saobraćaja.

Tada ga je policija zadržala, a zatim privela sudiji za prekršaje koji mu je izrekao navedenu kaznu, dodaje se u saopštenju.

http://www.rtv.rs/sr_lat/hronika/u-...paign=Feed:+RtvSveVesti+(RTV+poslednje+vesti)

---------

Ja sam mislio da je ovaj najmanje bezao muriji 100 kilometara kad ono dobio za smejuriju 18 poena i 60 dana zatvora

"Humani" Tadicev zakon o saobracaju. Upravljanje neregistrovanim vozilom uz neku navodnu prethodnu zabranu = 18 poena zabrana godinu dana + 60 dana zatvora

Napunice se vozaci zatvorima.
 
NOVI SAD -

Velimiru B. (1988) iz Novog Sada biće oduzeta vozačka dozvola zato što je, u jednom danu, dobio 18 kaznenih poena zbog učinjenih saobraćajnih prekršaja, saopštila je Policijska uprava u Novom Sadu.

Osim toga, sudija za prekršaje mu je izrekao kaznu od 60 dana zatvora, 18.000 dinara i 12 meseci zabrane upravljanja motornim vozilom.

Velimir B. je vozio "golf" iako je automobilu istekla registracija, a u vozačku dozvolu mu je bila upisana zaštitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom. Saobraćajna policija ga je privela nadležnom sudiji, ali je Velimir, iste večeri, ponovo uhvaćen u vožnji, iako su i on i automobil privremeno bili isključeni iz saobraćaja.

Tada ga je policija zadržala, a zatim privela sudiji za prekršaje koji mu je izrekao navedenu kaznu, dodaje se u saopštenju.

http://www.rtv.rs/sr_lat/hronika/u-...paign=Feed:+RtvSveVesti+(RTV+poslednje+vesti)

Zakon i kaznene odrebne nisu bili tajna, tako da... je l` ga neko primoravao da radi to!
I nije poenta u neregistrovanom autu, vec zastitna mera koju je u danu dva puta prekrsio!
 
koliko znam i lepo pise u tekstu pomenuti je ucinio PREKRSAJ

a prekrsaj NIJE KRIVICNO DELO, i za prekrsaje se u normalnim zemljama ne ide u zatvor vec se placa novcana kazna. A u Srbiji ko sto vidimo za ne bas preterano tezak prekrsaj se dobija 18 poena u danu + 60 dana zatvora z:D

sta li je sledece sto ce tadicevci da uvedu narodu?

odsecanje levog bubrega prodaja istog i uplata novca u budzet Srbije? z:D
 
Zakon i kaznene odrebne nisu bili tajna, tako da... je l` ga neko primoravao da radi to!
I nije poenta u neregistrovanom autu, vec zastitna mera koju je u danu dva puta prekrsio!

poenta je da je zakon glup i fasisticki

nigde se za prekrsaj ne dobija 2 meseca zatvora. pogotovo za ovako glup prekrsaj

znas ti koliko ljudi zaborave svaki dan da im je istekla registracija za auto + neki i nemaju pare da je produze a treba im auto za nekad i ne daj boze

i sta sad , zato sto nema para da plati tadicu harac, oduzimanje dozvole i 60 dana zatvora

PA TURSKI ZAKONI SU BILI BLAZI OD OVIH TADICEVIH
 
Poslednja izmena:
nista kad tebe negde ovako panduri za neki glup prekrsaj syebu mi cemo reci ko te ****

zato narod i prolazi tako kako prolazi jer nije solidarn i zato sto voli da uziva u tudjoj nesreci i muci .

ne nego kreten treba da trune 60 dana u zatvoru jer je ozbiljno ugrozio saobraćaj......majmun glupi je već pravio sr.anja što se da videti iz priložene zabrane.....pa još neosiguran i neregistrovan auto, koji nije bio na tehničkom pregledu.....
 
NOVI SAD -

Velimiru B. (1988) iz Novog Sada biće oduzeta vozačka dozvola zato što je, u jednom danu, dobio 18 kaznenih poena zbog učinjenih saobraćajnih prekršaja, saopštila je Policijska uprava u Novom Sadu.

Osim toga, sudija za prekršaje mu je izrekao kaznu od 60 dana zatvora, 18.000 dinara i 12 meseci zabrane upravljanja motornim vozilom.

Velimir B. je vozio "golf" iako je automobilu istekla registracija, a u vozačku dozvolu mu je bila upisana zaštitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom. Saobraćajna policija ga je privela nadležnom sudiji, ali je Velimir, iste večeri, ponovo uhvaćen u vožnji, iako su i on i automobil privremeno bili isključeni iz saobraćaja.

Tada ga je policija zadržala, a zatim privela sudiji za prekršaje koji mu je izrekao navedenu kaznu, dodaje se u saopštenju.

http://www.rtv.rs/sr_lat/hronika/u-...paign=Feed:+RtvSveVesti+(RTV+poslednje+vesti)

---------

Ja sam mislio da je ovaj najmanje bezao muriji 100 kilometara kad ono dobio za smejuriju 18 poena i 60 dana zatvora

"Humani" Tadicev zakon o saobracaju. Upravljanje neregistrovanim vozilom uz neku navodnu prethodnu zabranu = 18 poena zabrana godinu dana + 60 dana zatvora

Napunice se vozaci zatvorima.

Koliko ne podnosim Botu, ovaj kreten od vozača bi u Nemačkoj bio streljan na licu mesta za ovoliko prekršaja.....
 
nista kad tebe negde ovako panduri za neki glup prekrsaj syebu mi cemo reci ko te ****

zato narod i prolazi tako kako prolazi jer nije solidarn i zato sto voli da uziva u tudjoj nesreci i muci .

Neće me sjebati panduri nizašta jer nisam budala. Ne uživam ja u tuđoj nesreći, ali ko ga ****. Što nije registrovao kola i vozi pod zabranom. Možda je taj neregistrovan auto potencijalni ubica.

Ti od svega praviš nesreću i uživaš u svojim sopstvenim mukama.
 
ne nego kreten treba da trune 60 dana u zatvoru jer je ozbiljno ugrozio saobraćaj......majmun glupi je već pravio sr.anja što se da videti iz priložene zabrane.....pa još neosiguran i neregistrovan auto, koji nije bio na tehničkom pregledu.....

na zapadu se takve stvari resavaju prosto

svako ima tamo pravo da vozi neosiguran auto, ali u slucaju saobracajne nesrece za koju je direktan krivac placa punu stetu iz svog dzepa .

a jos niko da mi navede primer drzave da se za ovakav prekrsaj ide 2 meseca u zatvor.
 
Neće me sjebati panduri nizašta jer nisam budala. Ne uživam ja u tuđoj nesreći, ali ko ga ****. Što nije registrovao kola i vozi pod zabranom. Možda je taj neregistrovan auto potencijalni ubica.

Ti od svega praviš nesreću i uživaš u svojim sopstvenim mukama.

pa sjebacete negde jer im se digo patak da te drkaju ili hoce da ti iznude mito.

a ti tu nista neces moci da uradis.


da li je pomenuti trebao da bude kaznjen? da - ali ne ovako ekstremno - ne sa zatvorskom kaznom.

to je najcrnji fasizam da te neko trpa na robiju zbog saobracajnog prekrsaja. ma kakav on bio.
ovome moze da se raduje samo neko ko nikad nije seo u auto , ne poseduje isti niti ima vise od 3 sipanja goriva na pumpi u zivotu.
 
ajde navedi mi clan americkog zakona ili iz neke evropske drzave prema kojem se za upravljanje neregistrovanim vozilom ide u zatvor 60 dana i dobijas 18 poena.

Moj drugar je platio 2 ili 3 hiljade dolara kaznu u Kaliforniji. Da nije platio ne znam koliko bi ostao u zatvoru, ovako je ostao samo jednu noć. Raspravljao se sa pandurom oko nekog prekršaja i kad je panduru dopizdelo naredio mu je da kleči sa rukama na potiljku. Pozvao je kamion sa kukom, kao u filmovima, da odveze Jocino vozilo sa puta, a on je Jocu otpremio direktno u bajbok.
 
na zapadu se takve stvari resavaju prosto

svako ima tamo pravo da vozi neosiguran auto, ali u slucaju saobracajne nesrece za koju je direktan krivac placa punu stetu iz svog dzepa .

a jos niko da mi navede primer drzave da se za ovakav prekrsaj ide 2 meseca u zatvor.

vidi prijatelju.....kada mi budemo imali kolektivno kao narod standard i svest o saobraćaju na zapadnom nivou, onda će i kod nas moći da se voze neregistrovani automobili.....budući da kod nas vlada haos po svakom pitanju i da narod veoma često namerno krši propise, uglavnom svojeglavo.....uglavnom postoje propisi i zakoni i oni moraju da se poštuju kraj.....ne zato što je to rekao ovaj ili onaj političar......već zato što su to rekli mašinski i saobraćajni inženjeri koji se u meteriju bolje razumeju i od mene i od tebe...........tako da nema daljeg u ovoj diskusiji.....
 

Back
Top