Tadicev "humani ZOBS: Dobio 18 poena u jednom danu i 60 dana zatvora zbog voznje auta

Da li je 60 dana zatvora za ovaj prekrsaj preterana kazna?

  • Jeste preterana je

  • Nije bas je pravedno dobiti 60 dana mardelja za voznju neregistrovanog auta

  • Jeste preterana je

  • Nije bas je pravedno dobiti 60 dana mardelja za voznju neregistrovanog auta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Veruj mi tako je! Cuveno mesto za otimanje para!

Ako kazes verujem ti. Sad sam video da pricas za taj put kod Iriga, tud sam prosao mozda 5-6 puta i to poslednji put pre tri godine tako da stvarno ne znam.

Kazne u saobracaju su previsoke,ja vozim po ceo dan tako da je i realno da mi se desi cukanje godishnje,sto se mene tice ne trebam da plativ vishe od 200,300 dinara kaznu za 2,3 prelaska na crveno,duplo prekoracenje dozvoljene brzine i jos par prekrshaja.

A zasto?

Pa zato sto znam da vozim,zato sto je i to crveno koje prodjem siguran prolazak,zato sto kada vozim 150 gde je dozvoljeno 80 opet znam sta radim gledajuci uslove na putu.

E sada,da zahteva vece kazne ili da se slaze sa postojecim moze samo neko ko ne vozi,neko ko vozi a pojma nema tj.nesposoban je za bilo sta u zivotu i trece samo je budala.

Ogranicenje ako stoji znaci da je to najveca dozvoljena bezbedna brzina. Znaci dok ides do ogranicenja ne postoji teoretska sansa da ti nesto bude.

Sad, sto ti mislis da si bog pa da mozes duplo prekoraciti... sta da ti radim. Brzo ces zavrsiti ili u zatvoru, ili na groblju. U najgorem slucaju, u invalidskim kolicima.

A inace sigurno vozim bolje od tebe, a ipak se zalazem za vece kazne. Mozda ne vozim svaki dan jer nemamo svi para za benzin kao ti, ali ipak vozim bolje.

Po tvom postu se zakljucuje da si nikakav vozac.
 

Back
Top