Ksenija Pajčin imala udes (j**o te Milisav !)

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Ksenija Pajčin i Filip Kapisoda povređeni u udesu

S. Milojković, P. Z. Veličković | 29. 01. 2010. - 00:02h | Foto: G. Zdravić, M. Jošida | Komentara: 0
Pevačica Ksenija Pajčin i njen dečko maneken Filip Kapisoda lakše su povređeni u saobraćajnoj nesreći juče ujutru u selu Lisovići kod Barajeva. Kako saznajemo, do nesreće je došlo kada je „reno megan” kojim je upravljao Filip proklizao, sleteo sa seoskog puta i udario u trafo-stanicu.

- Dobro smo prošli. Imam nekoliko šavova na glavi i moram da mirujem dva-tri dana. Auto je potpuno uništen - rekla je za „Blic” Ksenija Pajčin juče nakon izlaska iz Urgentnog centra, gde su Filipu i njoj ušili posekotine na glavi.
Pevačica je juče ujutru sa dečkom Kapisodom i psom Milisavom, patuljastim pinčom, krenula ka svojoj vikendici u Lisoviću, koja se nalazi nedaleko od kuće u kojoj je sniman šou „Farma”.
- Filip je vozio normalnom brzinom i ništa nije kriv, ali taj put je užasan. Naišli smo na led, skliznuli s puta i udarili o trafo- stanicu. Glavu sam razbila o šoferšajbnu. Milisava sam držala sa obe ruke, pa nisam uspela da se pridržim i nekako izbegnem jak udarac glavom - priča Ksenija.
Ksenija i Filip po izlasku iz smrskanog automobila pomoć su potražili u obližnjoj kući.

Slupani „reno megan“ i mesto udesa u Lisoviću

- Probudio nas je jak udarac. Pogledala sam kroz prozor i videla Kseniju i njenog dečka da izlaze iz belog automobila. Primili smo ih u kuću, da se ugreju i sačekaju lekare. Bili su malo potreseni, ali su normalno razgovarali. Posle desetak minuta ekipa Hitne pomoći prevezla ih je u bolnicu - kaže devojka koja nije želela da se predstavi.
Na mesto nesreće ubrzo su došle i dve patrole saobraćajne policije koje su započele uviđaj. Kako saznajemo, Filip Kapisoda nije imao alkohola u krvi, a uzrok nesreće je led na kolovozu. Ipak, u saobraćajnoj policiji ne isključuju podnošenje krivične prijave protiv manekena, zbog ugrožavanja saobraćaja i činjenice da je pevačica zadobila lakše povrede.
- Ako se uviđajem ustanovi da je Filip Kapisoda vozio neprilagođenom brzinom i podnesemo krivičnu prijavu, pitanje je da li će to tužilac prihvatiti. U praksi, najčešće ne dolazi do sankcionisanja ovakvih prekršaja jer nema težih posledica - kažu u saobraćajnoj policiji.
Meštani sela Lisović kažu da poznata pevačica često dolazi u vikendicu koju je sagradio njen otac pre više od 20 godina.
Ksenija Pajčin je u maju 2004. takođe imala saobraćajnu nesreću kod Sjenice kada se sa nastupa u Novom Pazaru vraćala u Beograd. Tada je ona vozila, a s njom su u kolima bile dve igračice. Sve tri su prošle sa lakšim povredama posekotinama i modricama.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/174357/Imam-nekoliko-savova-na-glavi

Ima i slika na linku.


A ona se držala za Milisava. Bolje da se držala za Filipa ili negde za kola nego za Milisava. U svakom slučaju bi bolje prošla zbog potpore. A pitanje da li je bila i vezana. I šta drugo da kažeš osim: JE*O TE MILISAV ! :dash:

U svakom slučaju joj želim brz oporavak i da mi se javi kad se oporavi. :per:
 
...........
- Filip je vozio normalnom brzinom i ništa nije kriv, ali taj put je užasan. Naišli smo na led, skliznuli s puta i udarili o trafo- stanicu. Glavu sam razbila o šoferšajbnu. Milisava sam držala sa obe ruke, pa nisam uspela da se pridržim i nekako izbegnem jak udarac glavom - priča Ksenija..............

a jel razbila šoferšajbnu s' glavu? :eek:
 
Јао страшно, чуо сам.
Нека ме увати' она мене за Милисава.

Ma bolje i za mene da se u'vatila nego za Milisava. I to da me u'vati za isto mesto gde drži i ovoga samo malo ulevo.

8552_0101-ksenija-i-kapisoda-foto-gvozden-zdravic_f.jpg


:lol:
 

Back
Top