rex sa beograđankom

Znam,bre to im je stara uzrecica.Meni je keva tako govorila zbog jednog sijamskog macka kog sam obozavala ali,sta ces,cutis i kazes -jeste mama.Pa sutra opet...
Jao,sad sam se setila mog sijamca:sad2:

ovo kod mene nema :mrgreen:...mislim ....nasledih lajavost na nju :manikir:

cuti ne me podsicaj ... ja sam imala nekoliko macaka....ako krenem za svaku posebno se prisecam ima napravim jezero :sad2:
 
meni je nekako los fazon pas u stanu,pogotovo kad ima cura...skoro sam cuo neku nakaradnu pricu i video neki bizaran klip tako da kakva god da je cura sa psom meni je to totalno shit...a i nisu psi za stan kad malo bolje pogledamo...
Poz.!!!
 
meni je nekako los fazon pas u stanu,pogotovo kad ima cura...skoro sam cuo neku nakaradnu pricu i video neki bizaran klip tako da kakva god da je cura sa psom meni je to totalno shit...a i nisu psi za stan kad malo bolje pogledamo...
Poz.!!!
Kad vidim da seta psa kojeg ne bi mogla da zadrzi,pa jos kad mu visi tuki kao u vola,uz to i smrdi (kao pas:)),sta reci vise?:)
 
Ne znam brate sta da mislim ali mi je to stvarno bezveze,kakvo muvanje,a video sam par simpaticnih cura kao setaju psa a sredile se kao da idu na vencanje ali dobro treba djzeki malo da se osvezi...
Poz.!!!
 

Back
Top