Facebook haos

Ne šijuniraju oni tebe iz obesti već da ne upadneš u neku glupost.:roll:


Ma ,znam, ali sta god da uradim, na primer napisem nesto sto sadrzi neprikladnu rec i oni me kamenuju. Ne postavljam ja ljastedro slike i slicno. Ali, izludjuje me sto, na primer, ja napisem tekst neke pesme u kojoj se nalazi rec F.u.c.k , i oni odmah krenu sa optuzbama tipa: ,, Kakav je to recnik?`` , ,, Da li sam te ja tako naucila da pricas?`` i slicno.

whatever...
 
Ma ,znam, ali sta god da uradim, na primer napisem nesto sto sadrzi neprikladnu rec i oni me kamenuju. Ne postavljam ja ljastedro slike i slicno. Ali, izludjuje me sto, na primer, ja napisem tekst neke pesme u kojoj se nalazi rec F.u.c.k , i oni odmah krenu sa optuzbama tipa: ,, Kakav je to recnik?`` , ,, Da li sam te ja tako naucila da pricas?`` i slicno.

whatever...

tvoji nisu bas naj naj..
 
Na svu srecu moji ne znaju ni da upale komp. a kad su skloni da mi dan danas citaju poruke na tel. vjerovatno bi bili skloni na ovo.

Sto manje znaju, to bolje.

C c c c, sta te provjeravaju koji djavo? :confused:

Meni majka ne smije u dzepove od farmerica da proviri tako da cesto opere farmerke sa zvakama i slicno :D Zadnji put mi oprala mjesecnu :mrgreen:
 
dok sam imao nalog, ni cale ni brat me nisu spijunirali(keva srecom slabo zna na kompu)....i da jesu a da to ne znam ne iritira me to, nisam nista radio gde bih mogao da dobijem kritiku....i da jesam to znaju 90%....a nisu oni krivi sto sam deaktivirao i promenio sifru, cak sta vise brat me je sa cudjenjem pitao sto sam to uradio.....
 

Back
Top