Da li osobe koje pricaju na internetu o seksu nemaju seks u stvarnom zivotu?

Da li osobe koje pricaju na internetu o seksu nemaju seks u stvarnom zivotu?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Potrudite se i budite iskreni, i spamujte u najvecoj mogucoj meri...
ajoj, sto mi je muka vise od tih generalizacija :roll:
da, svi mi ovde na LjiSu nikada sex u zivotu nismo imali, pa zato samo o njemu i pricamo
ja, na primer, postujem i na nauci, zato sto sam preko dana krojacica
a, pisem i na knjizevnosti, jer nikada knjigu nisam procitala
a, postujem i na zenama, jer sam vanzemaljac hermafrodit
zasto se tako, na primer, ne gleda na stvari, nego samo ako neko razglaba o sexu, e, taj onda sex video nije???
 
ajoj, sto mi je muka vise od tih generalizacija :roll:
da, svi mi ovde na LjiSu nikada sex u zivotu nismo imali, pa zato samo o njemu i pricamo
ja, na primer, postujem i na nauci, zato sto sam preko dana krojacica
a, pisem i na knjizevnosti, jer nikada knjigu nisam procitala
a, postujem i na zenama, jer sam vanzemaljac hermafrodit
zasto se tako, na primer, ne gleda na stvari, nego samo ako neko razglaba o sexu, e, taj onda sex video nije???
Osh mi istrikas neke carapice? :lol:
 
Ma sigurno je tako:roll:
A koliko tema ima na ovom forumu, sve od automehanizma preko zdravlja-dece-videoigrica-odece...........pa do gajenja sobnog i bastenskog cveca, i na kraju ili pocetku SEXA?
Verovatno svi ti ljudi koji pisu na postavljenim navedenim temama nemaju sve to u RL, pa su dosli ovde da dusu izlece. Ili da nadju pelcer nekog cveca, deo za automobili, hebaca, ...
 
Ma sigurno je tako:roll:
A koliko tema ima na ovom forumu, sve od automehanizma preko zdravlja-dece-videoigrica-odece...........pa do gajenja sobnog i bastenskog cveca, i na kraju ili pocetku SEXA?
Verovatno svi ti ljudi koji pisu na postavljenim navedenim temama nemaju sve to u RL, pa su dosli ovde da dusu izlece. Ili da nadju pelcer nekog cveca, deo za automobili, hebaca, ...

Mozes li mi odgovoriti kada si poslednji put imala seks i kada mislis da ces ga imati sledeci put? Molim te odgovori.
 

Back
Top