..jos jedan nezaboravni dan...

opisite idealno proveden dan sa voljenom osobom. ono sto je za vas idealno, ispunjujuce, nadahnjujuce.
bila to neznost, zajednicka dokolica, zajednicki hedonizam, sta god....
kako izgleda vas idealno provedeni dan sa onim koga volite?
ili, kako bi izgledao, ako bi mogli da birate...

Probudim se ujutro i istorbam je dva puta da potvrdim ispraznjivanje jaja, onda odemo zajedno na kafu (pod uslovom da se ne zelim naci nasamo sa nekim prijateljem). I onda ona ode kuci spremati rucak, a ja odem raditi nesto sto mi odgovara taj dan.
 
eh posto sam sad zagorela idealno bi bilo da se plahne negde na benzijskoj stanici i direktno sa vrata svuce pantalone i pretvori se u zivotinju....posle mozemo da se pozdravimo kao ljudi :D, da veceramo i legnemo u krevet i mazimo se i pricamo dok ne zaspimo.....
 
He, vec jednom napisah kako bi jedan fin dan mogao izgledati.
Ja i ona ili ona i ja na jahti negde na pucini. Dok ja lovim ajkule ona sprema musulje na buzari. Naravno, neko belo vino se hladi u vodi.
Mada, ovakvi dani me dojme na ovo smorno gradsko vreme, jer sneg na planini je sjajna stvar dok je sneg u gradu najgori smarac.
 
Probudili smo se kasno nakon iscrpljujuce noci, istusirali smo se uz nezaobilazno mazenje ispod tusha, potom smo durockovali u obliznjem parku peciva koja smo kupili u obliznjoj pekari, nakon sto smo sam joj obrisao usne svojim usnama privkla se k meni i sela na mene, tu je pao peting... Otisli smo potom do njenih i pricali o nasim planovima za vikend, roditelji su se bunili na nasu ideju o tom dalekom putovanju ali se ona samo smeskala i stiskala mi ruku, znao sam da matorci pricaju u prazno. Oko podne smo dosli kuci i ukljucili se na internet, otvorili forum Krstarica i ugledali temu "A ko ima najbolji kurazz"...
 
U orgazmima pile..multiply:lol:
Probudim se ujutro i istorbam je dva puta da potvrdim ispraznjivanje jaja, onda odemo zajedno na kafu (pod uslovom da se ne zelim naci nasamo sa nekim prijateljem). I onda ona ode kuci spremati rucak, a ja odem raditi nesto sto mi odgovara taj dan.

:hahaha:sad videh ovo..takoe sinke brate..posle kazu zene ne vole nas a samo taj rad prolazi
 
varijanta u zatvorenom cijeli dan odmah otpada....

za ljetne dane: lagana odjeća, šetnja pored mora, vožnja brodicom, ljubav na usamljenoj plaži...uveče večerica u romantičnom restorančiću, uz omiljenu muziku,...i naravno duga, nježna noć poslije toga...

za zimske dane: odlazak u kolibu na planini...duga šetnja vani,sankanje...pa na vince i ručak ...pa neki obilazak etno dogodovština...pa večera u kolibi uz vince (opet), ljubav kraj kamina...


Bože gospode, pa sam još romantična? i samu sebe iznenadih...:zcepanje:
 
opisite idealno proveden dan sa voljenom osobom. ono sto je za vas idealno, ispunjujuce, nadahnjujuce.
bila to neznost, zajednicka dokolica, zajednicki hedonizam, sta god....
kako izgleda vas idealno provedeni dan sa onim koga volite?
ili, kako bi izgledao, ako bi mogli da birate...

probudimo se, pa zornjak (oko 11:lol:) pa onda idemo u vegu na picu pa odatle u parkic na partiju badmintona, pa malo kroz sumarice, pa onda se jedva dogegamo do kuce (barem ja on moze do sutra da seta, usput ga psujem sto me toliko setao a on se pravda da sam sama trazila) pa onda zdranje kuci pa sex onako mrtvi umorni...pa lencarenje do vecri uz jos po koji sex (tusiranje i sl hihi)...a onda noc izdjemo u dvoriste uzivamo u tisini i tu padne sex pod zastitom drveca ...onda lalas ki beba :aha:
sve ovo je leti...
zimi je uglavnom sedenje kuci zdranje i karranje :zcepanje:

a zamisljeni idealni dan...pa slicno samo sto bi bilo dobro da jedno od nas dvoje ima kola pa da mozemo da obilazimo vise jezera, sumica, sela i ostalo...imamo zelju da odemo do nekih sela, jezera.... al cime :rida:
 
Poslednja izmena:

Back
Top