..jos jedan nezaboravni dan...

opisite idealno proveden dan sa voljenom osobom. ono sto je za vas idealno, ispunjujuce, nadahnjujuce.
bila to neznost, zajednicka dokolica, zajednicki hedonizam, sta god....
kako izgleda vas idealno provedeni dan sa onim koga volite?
ili, kako bi izgledao, ako bi mogli da birate...

Ne mogu opisati recima tacno.. osecaj..
Nije nuzno do stvari koje se rade, niti do mesta u kom smo..
Neke druge kockice se trebaju sloziti..
Ali ne znam tacno koje..

Spontanost iz koje vec nastane.. nesto..
 
probudim se... ona mi doda listu i ode da pravi dorucak... tog dana je derbi... doruckujem i odlazim do kladionice... otvaram listu... derbi... kvota na Partizan 2,45... ipak je bolji... odigram singl na pobedu Partizana... vratim se... ona je vec napravila meze... i o'ladila pivo... u trenutku kad krece najavna spica, ona kaze da mora da ide kod drugarice... cao... pocinje utakmica... 7 minut - Diara... 1:0... 15 minut... Diara... 2:0... 22 minut.. Petrovic... 3:0... 26 minut... igraci zvezde zbunjeni trckaraju po terenu, a nema ni mahovine ni rastinja koji bi pomogli da se oni orijentisu u prostoru.. 40 minut... Moreira... 4:0... poluvreme... tanjir jos uvek pun... pivo 'ladno... krece drugo... u 46 minutu, vec je 5:0 za Partizan... ponovo Diara... zvezda razbijena... 67, 72 i 80 minut... Fejsa, Petrovic i Moreira... 8:0... utakmica se privodi kraju... ona se javlja... kaze, jos ne moze da se vrati... odlazi se u kafanicu, gde svi srecni i zadovoljni proslavljaju pobedu... kasnije malo, dolazi i ona... i, na kraju, zagrljeni, naslonjeni jedno na drugo odlazimo u noc... i ona me pogleda i kaze: 'rikane, mozda je bolje da ja vozim'....
 
Budim se pored njega; i njegova teška ruka je preko mog ramena. Guši me i zaustavlja mi krvotok, ali ne želim da je pomerim. Prošlo je toliko vremena, i dalje ne želim.
On će taj dan ostati u kući da piše, a ja ću otići da vozim biciklo ili šetam, sešću sa drugaricom na klupu i jesti sladoled, ona će meni, za promenu, pričati kako je život surov i kako mu ne vidi poentu... a ja ću imati moju kuću i njega i sve što on radi da čuvam i pravdam. I imaću svoj posao, svoju strast i svoje polje dokazivanja.
I neću joj reći da je meni super.. a uveče, zna se, s njim i prijateljima na kartanje, kod komšije na roštilj ili pored jezera... jer tu nam je kuća. Možda ipak ostanemo da odgledamo film.
Šta ćemo da radimo sutra, nije važno, ali nedelja... zna se. I uvek je najlepši dan. Baš u inat tome što mi je uvek bio najgori. Baš u inat tome što sam se rodila u nedelju.
I sve to samo je uvod u ono što znam da me čeka kada se umorna od odmora vratim; i legnem pored njega.

Ali, idealno ne postoji, zar ne novaista?
 
opisite idealno proveden dan sa voljenom osobom. ono sto je za vas idealno, ispunjujuce, nadahnjujuce.
bila to neznost, zajednicka dokolica, zajednicki hedonizam, sta god....
kako izgleda vas idealno provedeni dan sa onim koga volite?
ili, kako bi izgledao, ako bi mogli da birate...
...da ne smaram sa prichom, daklem idealno je da se ponovi proshla nedelja na ponedeljak ...:heart:
 
@Tema: Odemo negde sa klincima u prirodu, parkić ili bazen, svi nasmejani i u kolima dok se vozimo slušamo reggae ili pevamo pesme od Brejkersa, kada tibe prorade onda na ručak, posle toga negde na arkade u neki game zone, za to vreme pijemo kafice i opušteno blejimo oko sebe, a uveče... ako već nismo popadali od umora, zna se grub xse :cool:

Ovako uglavnom i bude, kada otac dođe sa službenog puta :D
 
@Tema: Odemo negde sa klincima u prirodu, parkić ili bazen, svi nasmejani i u kolima dok se vozimo slušamo reggae ili pevamo pesme od Brejkersa, kada tibe prorade onda na ručak, posle toga negde na arkade u neki game zone, za to vreme pijemo kafice i opušteno blejimo oko sebe, a uveče... ako već nismo popadali od umora, zna se grub xse :cool:

Ovako uglavnom i bude, kada otac dođe sa službenog puta :D

:worth:
podelijo sam i' od jutros...:confused:
 

Back
Top