Куповина резача - предлози?

Људи хвала на одговорима.
Само не разумем зашто више нема да се нађе Пионир по продавницама и на какву је то магистралу од 2-3 евра мислио -Masterxone- у свом посту?

А шта мислите о Самсунговим моделима например овај: Samsung DVDRW SH-S223C/BEBE видим добре коментаре на овом сајту http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CD-099-SA&tool=3

И ако може још неки прадлог са моделима који се тренутно могу наћи по радњама.

Хвала. :)
 
Људи хвала на одговорима.
Само не разумем зашто више нема да се нађе Пионир по продавницама и на какву је то магистралу од 2-3 евра мислио -Masterxone- у свом посту?

А шта мислите о Самсунговим моделима например овај: Samsung DVDRW SH-S223C/BEBE видим добре коментаре на овом сајту http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CD-099-SA&tool=3

И ако може још неки прадлог са моделима који се тренутно могу наћи по радњама.

Хвала. :)

Taj Samsung je danas :mrgreen: naj
 
Ako ne rezes dosta diskova,onda uzmi taj Samsung,ali ako rezes 5+ dvd dnevno bezi od tog Samsunga...ja ga imam kazem ti iz iskustva,radio je lepo par meseci,sada na brzini 8x ili reze pola sata ili unistava disk+sto mu treba 3 minuta da pocne da reze,probao sam novi firmware ali nema pojma....
Preporuka ako nadjes negde Pioneer 110D ili 111D ata....to je cudo od rezaca,moj 111D narezao preko 4000 dvd za 3 godine...jos ga imam samo vise nece da reze,ali zato cita sve zivo.
 
Ako ne rezes dosta diskova,onda uzmi taj Samsung,ali ako rezes 5+ dvd dnevno bezi od tog Samsunga...ja ga imam kazem ti iz iskustva,radio je lepo par meseci,sada na brzini 8x ili reze pola sata ili unistava disk+sto mu treba 3 minuta da pocne da reze,probao sam novi firmware ali nema pojma....
Preporuka ako nadjes negde Pioneer 110D ili 111D ata....to je cudo od rezaca,moj 111D narezao preko 4000 dvd za 3 godine...jos ga imam samo vise nece da reze,ali zato cita sve zivo.

Naravno, najjaci rezac koji je izasao...
Kupio sam ga jula 2006 godine, narezao brdo citavo koje cega, i dalje radi kao prvog dana kada sam ga nabavio ako verujete...
A pre toga sam 2005 godine kupio Sony CRX320A, kombo uredjaj (CD-RW\DVD-rom), koji je isto rezao dosta i dan danas radi dobro, mada nekada kada ubacim obican cd, zna da zakuje, al DVD cita kao blesav :D.
Tako da svaka preporuka za Pionir 111D, ako se moze naci negde, u sta sumnjam...
 
Поздрав свима. :)
Замолио бих вас да ми препоручите неки резач (јефтиније цене) са којима имате добра искуства.

Хвала.

Pionir najbolje se pokazo kao proizvođač DVD rezača ja svoj imam 3 godine i narezo sam oko 5.000 diskova.
A ASUS-i nista nevaljaju brzo im se kvare vrata.;)
 

Back
Top