Vas savrsen partner

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Kao sto ime teme kaze treba da napisete kako bi fizicki i psihicki izgledao/la vas/a savrsen/a devojka/decko/muz/zena...(da malo sanjarimo ;))(a i zanima me kakvi su ideali forumasha/ica)
Evo ja cu prvi:
Pa kao prvo trebalo bi da bude lepa, jer romanticna ljubav nije moguca bez fizicke privlacnosti izmedju parova....
Sto se tice psihickih osobina trebalo bi da bude:
-pricljiva(ali ne preterano)
-duhovita
-tolerantna
-da ima razumevanja prema ljudima
-da ne bude sponzorusa
-da ne slusa grand(nznm nekako kada cujem da devojka slusa grand, prvo steknem utisak da je to neka sponzorusa...)
-da ne bude jednostavna, ili jednostrana
-da nebude ordinarna :D
Neverujem da sam napisao sve, ali kako drugi budu pisali sigurno cu se setiti jos odlika :mrgreen:

I da: Nemo da mi spamujete ili trollujete temu, ili cu da vas napickaram, a mozda i necu !:mrgreen:
 
Kao sto ime teme kaze treba da napisete kako bi fizicki i psihicki izgledao/la vas/a savrsen/a devojka/decko/muz/zena...(da malo sanjarimo ;))(a i zanima me kakvi su ideali forumasha/ica)
Evo ja cu prvi:
Pa kao prvo trebalo bi da bude lepa, jer romanticna ljubav nije moguca bez fizicke privlacnosti izmedju parova....
Sto se tice psihickih osobina trebalo bi da bude:
-pricljiva(ali ne preterano)
-duhovita
-tolerantna
-da ima razumevanja prema ljudima
-da ne bude sponzorusa
-da ne slusa grand(nznm nekako kada cujem da devojka slusa grand, prvo steknem utisak da je to neka sponzorusa...)
-da ne bude jednostavna, ili jednostrana
-da nebude ordinarna :D
Neverujem da sam napisao sve, ali kako drugi budu pisali sigurno cu se setiti jos odlika :mrgreen:

I da: Nemo da mi spamujete ili trollujete temu, ili cu da vas napickaram, a mozda i necu !:mrgreen:

Ako je nadjes vici,jer ako neces ti da je zenis ja cu!
 
Ne valja ocekivati previse od partnera jer se vrlo lako mozes razoracati. Ljubav i razumijevanje je sve sto trazim a da li ona slusa grand ili ne, to je nebitno. A sto se tice ljepote, napisao sam negdje u drugoj temi da nije sve u sisama i dupetu.
 
Ne valja ocekivati previse od partnera jer se vrlo lako mozes razoracati.

Pa da, ali ovo je tema kako bi voleli da izgleda vas savrsen partner, znaci nije tema kaku devojku traze ljudi, jer neverujem da bi neko bio toliko izbirljiv da trazi jedino savrsenstvo(a pritom ni sam nije savrsen)...Jednostavno svrha teme je da ljudi pokazu kakva bi barem po njima bila idealna zena/muskarac...

A sto se tice ljepote, napisao sam negdje u drugoj temi da nije sve u sisama i dupetu.

Da ta tema lepote je davno "izvakana" i svi barem malo pametni ljudi znaju da lepota nije sve, Ja ne pokusavam to da kazem ovom temom, jednostavno sam pomenuo lepotu, kao zahtev za romanticnu ljubav... A i nije svaka zena koja ima nabrekle sise,izbacenu bulju i kilo pudera lepa(meni vise lici na neku sponzorusu, a kada covek vidi takvu sponzorusu, nemoze da pomisli na ljubav, vec samo na sex)
 
Poslednja izmena:
...ja ga zamisljam ovako:visok,zgodan(ne preterano napucan:),taman ten,oci i kosa,inteligentan,kulturan,duhovit,ambiciozan,pazljiv,ne mnogo romantican i ne mnogo ljubomoran...da voli da cita...izlazi...ne slusa narodnjake.....voli alkohol(umereno,naravno),ne pusi,ali mu ne smeta ako ja pusim...eto,toliko:D skromno:D ako se neko prepoznao nek se javi:lol:
 
Plave oči, malo kraća plava kosa(ne ono ravna do zemlje), topao pogled i dobre linije tela (dude četvorke,guzovi na mestu), jako malo,malo sala(da ne bude štanglica već da je ima) - devojka
žena:crna,male sise, dupe koje visi,crne oči i dosta sala(da mi niko ne drpa ženu dok ja drpam ljubavnicu:mrgreen:)
 
fizika: visina 170, tezina 60, oči smedje/boja meda/zelene/plave, kosa blajano plava ili čokoladno smedja sa šiškama, pirsing na obrvi/usni ili nosu, ne tanka usta, zubi bar 28 od 30 da ima, sise makar 3,5; da voli napadnu šminku i fensi, šljašteće - fufa oblačenje. da joj je omiljena marka tally weijl.

hemija: da sluša grand, da voli kafanu, da može da popije približno kao ja, da voli da trtlja, da usput voli i film, pozorište, književnost, da ne bude ideološki pristrasna i društveno invalidna, dakle da je otvorena, beskompromisna, bez predrasuda, da voli SM, da puši (cigarete)... i da generalno, poštovanje, na nivou 1 na 1 da ispoštuje čoveka, a šta radi drugde zabole me

ako se setim još javljam
 
Ja zelim zlog viteza. Onog koji hoce da preotme kraljevinu.
I kad odluchi da hoce da preotme kraljevinu,ja cu biti njegov zli sadruznik i praticu ga u pohodima,i skupljati saveznike za njega,i biti prva u borbenim redovima da bodrim te kukavice od njegove placenicke vojske. E tako.
 
-da se ne lozi na seljanke iz Granda(da ne bude zabune-i ja volim grand produkciju, ali pojedine "umetnice" i njihove kvazi textove organski ne podnosim)
-da pise v
-da je slatka
-grudi i guza ne moraju da upadaju u svacije oci, znaci neka sredina
-da je pametna
-da ne stavlja kilo pudera
-da nije sponzorusa
-da je dobar prijatelj
-po mogucstvu da voli da cita
-da ne izigrava neku fackalicu
-i da postuje moju ljubav prema WoW-u, epskoj i naucnoj fantastici, narocito Ratovima zvezda

:hvala:

:mrgreen:
 
a misliš na ove početnice što puše za dopunu i daju dupe za piće u lokalnoj kafani... ja sam mislio na ozbiljne delatnice

..shto se tiche ''teen gologuzije'' nisu svi teen siromashni..npr u moju je srednju ishao decko koji je bio sin jednog ambasadora...ne morate mi verovati :lol: but true story..
i mogu josh gomilu slicnih da navedem...mada,moja srednja se ne rachuna,ona je najbliza onoj Rebelde seriji shto mozes prici.
 
..shto se tiche ''teen gologuzije'' nisu svi teen siromashni..npr u moju je srednju ishao decko koji je bio sin jednog ambasadora...ne morate mi verovati :lol: but true story..
i mogu josh gomilu slicnih da navedem...mada,moja srednja se ne rachuna,ona je najbliza onoj Rebelde seriji shto mozes prici.

Ne mora da znaci ako su sponzoruse da su siromasne...Mozda samo hoce jos... :mrgreen:
 

Back
Top