48 vati

marenda*

Elita
Poruka
17.663
a čudi me da niko od naučnika nije razmišljao o mogućnosti da energija potrošena u seksu ne otiče tek tako, već da se nekako na krevet priključi agregat i posle pravi struju. što mislite, je l to izvodivo i je l bi se snaga el. energije mogla da bude bar 48 vati?
 
pa da, recimo, da se namerno napravi krevet koji se ljulja napre-nazad i tako pokreće turbine

Dozvoli da ja kao strućno lice predložim sledeće idejno rešenje....budući da su za krevet svojstveni lateralni pokreti, najbolje je fiksirati magnete a krevet, i kretanjem istog stvoriti promenljivo magnetno polje, u kojem bi se nalazili induktivni namotaji, i kao posledica toga na krajevima istih bi se pojavila eketromostorna sila......:mrgreen:

i bre kako sipam ni tesla mi nije ravan......:lol:
 
Dozvoli da ja kao strućno lice predložim sledeće idejno rešenje....budući da su za krevet svojstveni lateralni pokreti, najbolje je fiksirati magnete a krevet, i kretanjem istog stvoriti promenljivo magnetno polje, u kojem bi se nalazili induktivni namotaji, i kao posledica toga na krajevima istih bi se pojavila eketromostorna sila......:mrgreen:

i bre kako sipam ni tesla mi nije ravan......:lol:

jeli...vidim ti si čoek od struke...
...a kako da proizvedem takvu elektromagnetnu silu, frekvenciju koja će da neutrališe zemljinu gravitaciju...ono...bestežinsko stanje...
 
pa to...
a055.gif
 
Ideja ti je već realizovata u ručnim satovima koji se navijaju aftamacki. Pošto je ta energija sigurno reda milivatčasova, za tvojih 48 vati bi trebo neki ogromni sahat, kao Big Ben. Moglo bi nešto da se smisli u nekom zvoniku, npr. ti torbaš a cela varoš je o tome odma obaveštena putem zvona koja zvone. I onda na znak zvona sve žene potrče na marendu. Jesi ukapiro?
 
Ideja ti je već realizovata u ručnim satovima koji se navijaju aftamacki. Pošto je ta energija sigurno reda milivatčasova, za tvojih 48 vati bi trebo neki ogromni sahat, kao Big Ben. Moglo bi nešto da se smisli u nekom zvoniku, npr. ti torbaš a cela varoš je o tome odma obaveštena putem zvona koja zvone. I onda na znak zvona sve žene potrče na marendu. Jesi ukapiro?

:lol:
...ovo još bolje...:lol:
 
Ideja ti je već realizovata u ručnim satovima koji se navijaju aftamacki. Pošto je ta energija sigurno reda milivatčasova, za tvojih 48 vati bi trebo neki ogromni sahat, kao Big Ben. Moglo bi nešto da se smisli u nekom zvoniku, npr. ti torbaš a cela varoš je o tome odma obaveštena putem zvona koja zvone. I onda na znak zvona sve žene potrče na marendu. Jesi ukapiro?

nije loša ideja. mogli bi da raspišemo tender, pa nek pobedi najbolja
 

Back
Top