Tudjim imenom me zovesh...

Nije mi se desilo, ali je moj bivsi jedno vreme (to mi je prenela njegova naj drugarica sa kojom se i ja druzim) rekao da je on mojim imenom oslovljavao druge... To je bas bezveze... Po meni, to je velika uvreda... Bolje da mi kaze da sam ne znam kakva, nego to da uradi...
 
Ja kontam da bi ovaj moj mene ubio...
a ja sam sigurna da bih ubila njega...

jedva je prezivio na pocetku veze kad smo neshto pricali o brojevima telefona...a njegova bivsha i ja imamo prve tri cifre iste 737...i govori on,kao pokushao sam te nazvati ali nisam uspio...i govori 065737...taj njen broj...reko naravno da me necesh dobiti kad nju zovesh... :evil:
 
Ja kontam da bi ovaj moj mene ubio...
a ja sam sigurna da bih ubila njega...

jedva je prezivio na pocetku veze kad smo neshto pricali o brojevima telefona...a njegova bivsha i ja imamo prve tri cifre iste 737...i govori on,kao pokushao sam te nazvati ali nisam uspio...i govori 065737...taj njen broj...reko naravno da me necesh dobiti kad nju zovesh... :evil:

to su inače i prve tri cifre mog fiksnog
 
Ja kontam da bi ovaj moj mene ubio...
a ja sam sigurna da bih ubila njega...

jedva je prezivio na pocetku veze kad smo neshto pricali o brojevima telefona...a njegova bivsha i ja imamo prve tri cifre iste 737...i govori on,kao pokushao sam te nazvati ali nisam uspio...i govori 065737...taj njen broj...reko naravno da me necesh dobiti kad nju zovesh... :evil:

E, Max, a je l' imaš šest ili sedam cifara u broju?

Mislim, ako je 6, vredi frikombanovati zadnje tri ... cenim da bi za dan i po bio - bingo :D
 
Da li vam se desilo da slucajno partnera zovnete drugim imenom?
U toku sexa ali i ovako...a on vas?

Ako ne...kako bi ste reagovali?

ako je bila tema,bash me briga,zabranjeno je dizanje tema iz mrtvih :mrgreen:
Није то...
Десило ми се давно да му се обратим у женском роду. :neutral:
Еси била у продавници?
Шта си радила данас?

А да ми се то деси... немам појма.
Ко зна, можда ме и не зове именом да не погреши. :lol:
 
Није то...
Десило ми се давно да му се обратим у женском роду. :neutral:
Еси била у продавници?
Шта си радила данас?

А да ми се то деси... немам појма.
Ко зна, можда ме и не зове именом да не погреши. :lol:

A dobro to...to mi se deshava svaki drugi dan....ebiga mozak mi ne funkcionishe kako treba kad su ispitni rokovi...:)
 

Back
Top