Zauzet muškarac = dobar muškarac (?)

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Pita me tako pre neki dan drugarica koja nema dečka, da li poznajem nekog da ga njojzi preporučim. ( Klasično provodadžisanje :D ) Nisam baš oduševljen takvim aktivnostima, ali, istog momenta mi pade na pamet jedan ortak, trenutno bez devojke, pa ja odgovorim potvrdno. Sledi gomila pitanja, kakav je, čime se bavi, boja očiju/kose/tena, bla, bla, bla ... Ali ono što me je zapanjilo je njeno pitanje: " A zašto nema devojku ? " E sad, ovako napisano to možda zvuči normalno, ali u njenom glasu to je zvučalo nešto kao: bljak, bogznakakav je, bezveze, nisam ja spala na takve.
Ja ostadoh izbedačen, i naravno cela stvar je (na moju sreću) pala u vodu. Da je tip bio zauzet, verovatno bi cela priča krenula drugim tokom. Sekla bi vene za njim, zvala, lomatala se, i slično. A meni ostade pitanje: Zašto ?
 
Milojko Vasic:
Pita me tako pre neki dan drugarica koja nema dečka, da li poznajem nekog da ga njojzi preporučim. ( Klasično provodadžisanje :D ) Nisam baš oduševljen takvim aktivnostima, ali, istog momenta mi pade na pamet jedan ortak, trenutno bez devojke, pa ja odgovorim potvrdno. Sledi gomila pitanja, kakav je, čime se bavi, boja očiju/kose/tena, bla, bla, bla ... Ali ono što me je zapanjilo je njeno pitanje: " A zašto nema devojku ? " E sad, ovako napisano to možda zvuči normalno, ali u njenom glasu to je zvučalo nešto kao: bljak, bogznakakav je, bezveze, nisam ja spala na takve.
Ja ostadoh izbedačen, i naravno cela stvar je (na moju sreću) pala u vodu. Da je tip bio zauzet, verovatno bi cela priča krenula drugim tokom. Sekla bi vene za njim, zvala, lomatala se, i slično. A meni ostade pitanje: Zašto ?

Niste napisali takticko-tehnicke karakteristike Vase prijateljice...
A sto se tice zauzetog muskarca, SVIM DEVOJKAMA SAVET: ODMA DA STE KUPILE VES MASHINU!
 
malene:
a iz kog razloga nema devojku ako je dobar frajer?a mozda joj se nije ni svidjao opis tog decka.

Razlog:
SVE STO VALJA JE - ZAUZETO, ONO STO NE VALJA NECE NI ON.. Fala jasno... :? :roll: :wink:

Tek ja se zbog ovakve "lozike" nagojio u ove dve nedelje... :roll: Moji vec poceli da panice... :shock: Svasta... :? Ispod brda najbolji kukuruz raste... :lol:
Sta cu sve ispush za ispushom... :cry:
Hrana - kao lek :D

Jos malo pa cu biti Debela_Dlakava_Strvina :twisted:
 
Često je i ženski rivalitet u pitanju,
a postoji i slučaj "ložaja na vezane".

Recimo , kod mene , kad sam sam , devojke su oprezne i taktiziraju često , "da optrčimo 2,3 kruga da ne pomisli da smo lake", pa padaju kontrice , pa kuliranje itd.
Ozbiljna veza je u igri i onda su i potezi promišljeniji.
A kad si zauzet, onda je jasnija situacija i šta je u opticaju i primamljivost "bez vezivanja" i diskretnost .....
 
Milojko Vasic:
Pita me tako pre neki dan drugarica koja nema dečka, da li poznajem nekog da ga njojzi preporučim. ( Klasično provodadžisanje :D ) Nisam baš oduševljen takvim aktivnostima, ali, istog momenta mi pade na pamet jedan ortak, trenutno bez devojke, pa ja odgovorim potvrdno. Sledi gomila pitanja, kakav je, čime se bavi, boja očiju/kose/tena, bla, bla, bla ... Ali ono što me je zapanjilo je njeno pitanje: " A zašto nema devojku ? " E sad, ovako napisano to možda zvuči normalno, ali u njenom glasu to je zvučalo nešto kao: bljak, bogznakakav je, bezveze, nisam ja spala na takve.
Ja ostadoh izbedačen, i naravno cela stvar je (na moju sreću) pala u vodu. Da je tip bio zauzet, verovatno bi cela priča krenula drugim tokom. Sekla bi vene za njim, zvala, lomatala se, i slično. A meni ostade pitanje: Zašto ?

To blic pitanje je usledilo kako bi proverila njegovu socijalnu moc. Jer devojka zeli da dominira ne nad bilo kojim muskarcem vec nad socijalno mocnim muskarcem, tj onim koji je u drustvu neko. Da je tvoj odgovor bio nije, to bi joj reklo da je rec o gubitniku ili nekom kog zene zaobilaze.

Kvaliteti kao ljubavnika socijalno mocnog muzjaka zenskom stvoru nisu primarni, glavna je dominacija nad njim, dok sto je muskarac manje mocan utoliko su zenski zahtevi prema njemu kao ljubavniku veci.
Dakle, zenski zahtevi prema tebi rastu ukoliko zena proceni da nemas ledja u socijalnom smislu i obratno
 
random_cloud_form:
To blic pitanje je usledilo kako bi proverila njegovu socijalnu moc. Jer devojka zeli da dominira ne nad bilo kojim muskarcem vec nad socijalno mocnim muskarcem, tj onim koji je u drustvu neko. Da je tvoj odgovor bio nije, to bi joj reklo da je rec o gubitniku ili nekom kog zene zaobilaze.

Kvaliteti kao ljubavnika socijalno mocnog muzjaka zenskom stvoru nisu primarni, glavna je dominacija nad njim, dok sto je muskarac manje mocan utoliko su zenski zahtevi prema njemu kao ljubavniku veci.
Dakle, zenski zahtevi prema tebi rastu ukoliko zena proceni da nemas ledja u socijalnom smislu i obratno

vidim da si lepo prochitao knjizhicu To$evskog.. Ja ga konzumiram samo u politiki. No istinu zbori$. Zene (odnosi se na vecinu - chast izuzecima) kompenzuju "socijalnu nemoc" mu$karca kroz svoje vece zahteve u sexu ($to je dobro) i obratno. Shto si veci qratz i puniji to je ona vi$e u $opingu i bole je da li ce$ ti moci tri puta ili nijednom.
Vazno je da se napomene da to nije ni$ta nenormalno i nemoralno. Kada se najede$ supe logichno da ostane manje mesta za pechenje ($to bi rekao pokojni premijer)

Ja mislim da je devojka verovatno ispravno odreagovala jer smo nekada skloni da o ortacima prichamo u superlativu. Normalno je da posle par NAJ NAJ postavi to pitanje...

neko za kafu? 8)
 
inspirion:
ko pita ne skita. devojka ceni neke stvari i trazi ih. stvar izbora.I kao sto patak kaze. decko je sam. zasto jos ne taktizirati? i izigravati. da ne ispadne da je ocajnica.ako nema devojku,nece pobeci.

parche moje poezije koje opisuje takvu i slichne situacije!...

Tvrdila si pazar
Onomad na pijaci
Podigla si nebu cene
Gledala si iznad mene
Ljudi su se smejali!

Sada sir kod druge babe kupujem
Mu$terija jedina bio sam ti



khm.. u svakom sluchaju ne treba ni$ta na silu, niti spajati ta dva mlada bica samo zato $to su sami, mada i ne treba palamooditi previ$e
 
Tacno je da devojke ponekad pitaju "sta mu fali pa nema devojku".

Naime,(Neki) slobodni muskarci imaju tendenciju da se ponasaju vrlo neodredjeno, neiskusno, nezanimljivo, nepazljivo, netakticno ili ne znam sta sve moze da odbije devojku.
Zauzeti su mnogo slobodniji, opusteniji, jer nemaju sta da izgube, pa kao daj da probam sta me kosta, samouvereniji su, pazljiviji (namazaniji :D ).
TO nikako nije razlog da se devojka opredeli za ove druge (look who's talking).

Najpogodniji su muskarci koji su imali dugu ili duge veze, jer nisu ni previse povuceni, otvoreniji su, delimicno su upoznali zenski svet pa znaju sta bas ne moraju da kazzu u odredjenom trenutku. Znaju sta prija devojci, pazljivi su i sve to jer su naucili u prethodnim vezama.
Pod uslovom da nisu juce raskinuli dugogodisnju vezu.
I naravno, postoje izuzeci od ovih "pravila".
Devojke su naravno komplikovana bica i zasto prosto kad moze komplikovano, oklevaju, nece da se opeku, glupa logika - neka bi ga vec tjapila da valja.
A naravno da to moze onda i da se kaze za devojku.

Ma jednostavno, sam je zbog sticaja okolnosti, a mozda je to i "njegov" izbor. :wink:
 
apotekarka:
Ma, nekim ženama ništa ne valja i niko im nije dovoljno dobar.
A tačno je da se kvalitet prvo razgrabi... :wink:

Jednom je jedan lik rekao da su sve dobre ribe zauzete. U tom trenutku su se nalazile oko 5-6 devojaka u prostoriji, od kojih njih 3-4 nisu imale decka. Jedna od njih je bila moja dobra drugarica koja mu je, cim je to rekao, zalepila jednu slatku samarcinu... tako da, apotekarka, pazi se lako uvredljivih ljudi! :D

A jednom je bila meni neka slicna fora sa ovim o cemu se radi ova tema, pa kad me je jedna devojka pitala imam li devojku, ja odgovorio da imam (a nisam imao) i njoj je nestao smesak sa lica i rekla je kao ok, ajd pa se cujemo i... ja sam samo stajao tu, ljut na samog sebe sto lazem... :?
 
Tipkaros:
A jednom je bila meni neka slicna fora sa ovim o cemu se radi ova tema, pa kad me je jedna devojka pitala imam li devojku, ja odgovorio da imam (a nisam imao) i njoj je nestao smesak sa lica i rekla je kao ok, ajd pa se cujemo i... ja sam samo stajao tu, ljut na samog sebe sto lazem... :?

Sad si me razocarao: pa nisi bio u stanju da to ispeglas!? Jedino te vadi ako ti nije bilo dovoljno stalo do nje.

Mogao si zilion stvari da uradis - i da budes Lav... Pazi kad se nerviram - pazi drugi put.
 

Back
Top