Šta poklon'ti đevojci za Sv. Trivuna

Pa sad zavisi kolko si obdaren:lol:sta se bre opterecujete napravi joj rucak i cao

Ocas posla se navikne....posle muka...

Ja sam jednu najurio zbog toga...kaze mnogo bolje kuvam od nje, sto i nije tesko kad ne zna ni jaje da isprzi, ali se i ne trudi....

Nemam ja nista protiv da ja stalno kuvam, ali onda nemoj da mi kukas kupi mi ovo,vodi me ovde , kupi mi ono....ali ne moze balkanska zenska dusa bez tog poklanjanja....bar ne moderna...
 
Ja sam jednu.....
1364.gif
 
Ocas posla se navikne....posle muka...

Ja sam jednu najurio zbog toga...kaze mnogo bolje kuvam od nje, sto i nije tesko kad ne zna ni jaje da isprzi, ali se i ne trudi....

Nemam ja nista protiv da ja stalno kuvam, ali onda nemoj da mi kukas kupi mi ovo,vodi me ovde , kupi mi ono....ali ne moze balkanska zenska dusa bez tog poklanjanja....bar ne moderna...

Ma slazem se al i na poklone se navikne..ovako zna da je skromno da ne talasa o restoranima:lol:
 
Dal nešto manje
il nešto veće
A?

Ako sam ne znas i drugi treba da ti kaze..
onda bolje nemoj nista..ali njaiskrenije kazem ovo
jer ako ne znas..ne poznajes je..ne zanima te..povrsan si
ovo vazi generalno za sve..koji pitaju..
kada moj dragi ne bi znao sta da mi kupi i kada bi slucajno
saznala da se raspitivao
okolo .vratila bi mu poklon ladno
 
Ae važi, može i bela violina

Kučko,jebotte o, "kučko" čitaj sledeće što piše: pitanje nije šta rade žene sa poklonom i da li se raspituju kako je muškarac došao na ideju da kupi baš to što je poklonOi. I šta mene briga šta bi ti radila kada bi saznala to što bi saznala. ako bi i kada bi saznala, zašto moram da znam šta bi ti radila, i šta ti imaš sa mojom đevojkom i sa mnom. ako bi da imaš, javi se, ne znam, javi se.
Na poštu mi piši.
Pošalji mi pismo o svojim pogledima na svet. I o svojoj vezi.
Ja ovde pitam.
Pitanje je samo za muškarce. kučke stop.
 
Ako sam ne znas i drugi treba da ti kaze..
onda bolje nemoj nista..ali njaiskrenije kazem ovo
jer ako ne znas..ne poznajes je..ne zanima te..povrsan si
ovo vazi generalno za sve..koji pitaju..
kada moj dragi ne bi znao sta da mi kupi i kada bi slucajno
saznala da se raspitivao
okolo .vratila bi mu poklon ladno

ma ne trabunjaj
99% muskaraca nema pojma sta zena voli da joj se kupi
Glavni razlog jes to to ni zena ne zna, pa je logicno da ni mi ne znamo
Razmisli, zasto ogromna vecina kupuje parfem? Pa tu ne mozes da omasis. Kupis i zavrsis posao. Posavetujes se sa prodavacicom, kazes do koje cene ides, ona izabere, doneses kuci i aj
 
Uh sto ste bezobrazni...kao da niko ne kupuje poklone i ne izgubi inspiraciju sta kupiti...:zplez:

...prvo pravilo je nesto malo i slatko...malo i finansijski (zavisno od toga sta je kome malo) i slatko jer ne sme da bude ni kabasto...nije rodjendan a nije ni Nova Godina...svaki povod ima svoj spektar pokloncica...Dan zaljubljenih mora da "mirise" na ljubav...

...ti najbolje znas sta ona voli, cega u sobi ima najvise, sta ti prvo padne u oci kada se obuce, sta cita, koju muziku slusa...ukoliko nisi primetio imas sasvim dovoljno vremena u ovih par dana da obratis paznju...

...ukoliko voli da cita lep poklon je na primer uzeti hm...Ljubav u doba kolere uz nju kupiti rucno pravljene praline, uvezati veliku masnu (satensku) oko ta dva i zakaciti porukicu...ako vec proslavljamo Dan zaljubljenih mora da se napise porukica...ne bi ispalo skupo...cenim oko 1000 dinara...Malo i slatko je kupiti nakit, pod nakitom ne podrazumevam velike zlatne komade jer to cak i nije nakit vec kako rekosmo malo i slatko...ponovo, zavisi od toga koliko bi potrosio ali moze se proci jeftino (oko 700dinara) ili dosta skuplje kome kako odgovara...primetila sam da se u Italiji dosta nose stakleni privesci u obliku srca dok je lancic zapravo traka od tila i satena...prelepo izgleda...ima u Swarovski varijanti a ima i finih kopija samo moras da udjes u radnju pa da pitas...Sta god kupio mora da ima lepo pakovanje, nikako evo ti kesa unutra ti je poklon...horor..dakle vecera koju ces pripremiti se valjda podrazumeva, nista komplikovano, ukoliko bas ne umes da kuvas pastu karbonare ili 4 vrste sira ces nauciti za pola sata...sta god odabrao lepo bi bilo da zasladis sa rucno pravljenim pralinama...nesto poput Hotel Chocolat u inostranstvu dok kod nas mislim da mozes naci fantasticne stvari u par specijalizovanih radnji...meni licno se dopada http://www.cokolada.co.rs/adore.html

http://www.eugenchocolate.com/sr/main.htm
 
Eh sipak...kada musko odgovara...

Da te malo uputim danas se zlato ne nosi...posebno kod mladih zena je zavladao takav trend...zato je Swarovski i napravio bum....pravi materijal je nerdjajuci celik (iron steel)...to je danas u svetu za mlade najmodernije....na primer fantasticne CK mindjuse kostaju oko 3000 dinara...ja kupila Swarovski za 40evra, imas Braille presladak nakit, Miss Sixty, Swatch...zlato se danas slabo koristi, akcenat je na dizajnu i firmi (sta ces tako je)...ali nema potrebe placati tako skupo...moze i srebro...925 srebro se moze veoma povoljno naci...licno ne nosim zlato...ono je za moju mamu
 

Back
Top