Hrvati opsednuti time što su Romini navijači Mihajlovića nazvali "ciganom"

Šta drugo :mrgreen:
E a najjače je sto Italijani zovu nekog ciganinom, a nema većih cigana od njih :mrgreen:
Možda Španci, mada mislim da su žabari pravi.

Pa dobro, ima ih još - Portugalci, Grci, Albanci... Za razliku od Rumuna, recimo, koje toliko isprozivaše i povezivaše sa Ciganima.

Mada opet mislim da su Italijani nekako najciganskiji od svih njih.

Inače, ovakvi nastupi bi bili za očekivati od navijača Lacija koji su poznati po šurovanju sa fašizmom, ali od Rominih? Romini bi valjda trebalo da budu pravi Rimljani, gospoda, ovo-ono. Tako se barem predstavljaju.

Još jedan dokaz koje su to ciganšture zapravo.

I još nešto, ja kliknuo malo na taj index.hr, čisto da vidim da li ima ta vest, i nisam je uopšte našao, a kamoli da je udarna.
 
Pa dobro, ima ih još - Portugalci, Grci, Albanci... Za razliku od Rumuna, recimo, koje toliko isprozivaše i povezivaše sa Ciganima.

Mada opet mislim da su Italijani nekako najciganskiji od svih njih.

Inače, ovakvi nastupi bi bili za očekivati od navijača Lacija koji su poznati po šurovanju sa fašizmom, ali od Rominih? Romini bi valjda trebalo da budu pravi Rimljani, gospoda, ovo-ono. Tako se barem predstavljaju.

Još jedan dokaz koje su to ciganšture zapravo.

I još nešto, ja kliknuo malo na taj index.hr, čisto da vidim da li ima ta vest, i nisam je uopšte našao, a kamoli da je udarna.

To je i meni palo napamet, da su Lacijali skloni tome, a Romini navijači se gnušaju tih fašista.

Cigani par exellence :mrgreen:
 
Нема се ништа рећи сем да је Синиша Mихајловић на вишем нивоу развитка одпросечног Хрвата. Велика фаца од играча и човека.

Šta drugo :mrgreen:
E a najjače je sto Italijani zovu nekog ciganinom, a nema većih cigana od njih :mrgreen:
Možda Španci, mada mislim da su žabari pravi.

Ma nije to, nego je to bila top 5 vest u vasim elektronskim medijima.
Index.hr i net.hr su kontam vrlo posećeni sajtovi u Hrvatskoj.

Kakva vijest cijeli dan pomalo gledam televiziju i slušam radio a i pogledam vijesti na internetu..ja tu vijest nisam vidio..možda je objavljena u nekoj rubrici ali sigurno nije udarna vijest:dash:
 
Kakva vijest cijeli dan pomalo gledam televiziju i slušam radio a i pogledam vijesti na internetu..ja tu vijest nisam vidio..možda je objavljena u nekoj rubrici ali sigurno nije udarna vijest:dash:

Šta si mene citirao, ja sam za Italijane rekao da su cigani, ne za Hrvate.
Eto kakvi ste vi Hrvati, bitno je samo da ste protiv Srba :mrgreen:
 
***. više ti Hrvati!!! Kad bi se svi Srbi preselili na Antarktik, Hrvati bi došli za nama samo da imaju koga da mrze!!!

tuzno ali istinito ,...... oni vise nas mrze nego sto vole tu svoju rvatsku ..... ja mislim da nestane Srba i Srbije da bi se hrvatska raspala u roku od godinu dana

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pa vi Srbi stalno dolazite u Hrvatsku, a ne mi kod vas.

Koji kompleksaši vas dvojica, ybte! :dash::dash::dash::dash:
 
Sve hrvatske vesti su kao "udarna vest" javili da su Romini navijači vređali Sinišu Mihajlovića nazivajući ga "ciganin".

Index.hr, Net.hr i ostali su tu vest imali ceo dan u top 5 vesti.

A sad sledi pitanje njima: imaš neki problem?
Ettore Scola je 1976. godine napravio sjajan antologijski film o mentalitetu južnog dela Italije sa okosnicom u Rimu, obavezno pogledati "Brutti sporchi e cattivi" , i biće vam jasno ko je Ciganin a ko Rom. Siniša je u svakom slučaju Perun za sve njih.
 

Back
Top