Da si perverzna....

Pa nije tema s kim bi popile kafu i druzile se...:rtfm:

ste bezze...
jesu ono obema momci forumashi? :think:

:zcepanje:

moj jeste...pa?
omg :roll:

mislis da mora svaka budala koja ovde kucka da me pali?? max sad si me razocarala i ko covek i ko komunista
ima jedan forumas kome bih svasta radila i kome svasta i radim al nije na listi ebi ga da je na listi pomenula bih ga...ovi ostali...pa i da mi decko nije na forumu ne bi ih pomenula jer na sve me asociraju samo ne na perverziju ...
izdvojila sam jednog coveka zato sto mi je jedini simpatican od nabrojanih al ne u perverznom smislu nego eto ima kulicne postove
da je brajan pomenuo jos neke mozda bih i njih stavila sa dloa u listu onih koji su mi kulicni
ali zao mi je samo jednog forumasa zamisljam perverzno

jeli ovo nemoguce? ko ne veruje - strecka me vagina
 
Pa znam da se nisi ponudio,govorim uopshteno.

daleko od toga da mislim da niste { nisu,kako zelish } lepi ili shta vec,samo,meni nisu privlacni,ne ovi navedeno,vec generalno.

Na kraju ispada ako ne pozelimo nijednog forumasha nismo zene :lol:

Ovde se ne govori uopšteno o forumašima, nego o ženskoj perverziji ( da zanemarimo, da možetu dugo i puno da pričate )
 
moj jeste...pa?
omg :roll:

mislis da mora svaka budala koja ovde kucka da me pali?? max sad si me razocarala i ko covek i ko komunista
ima jedan forumas kome bih svasta radila i kome svasta i radim al nije na listi ebi ga da je na listi pomenula bih ga...ovi ostali...pa i da mi decko nije na forumu ne bi ih pomenula jer na sve me asociraju samo ne na perverziju ...
izdvojila sam jednog coveka zato sto mi je jedini simpatican od nabrojanih al ne u perverznom smislu nego eto ima kulicne postove
da je brajan pomenuo jos neke mozda bih i njih stavila sa dloa u listu onih koji su mi kulicni
ali zao mi je samo jednog forumasa zamisljam perverzno

jeli ovo nemoguce? ko ne veruje - strecka me vagina

kako se to kaže na divljem zapadu...a da, čiken
 
moj jeste...pa?
omg :roll:

mislis da mora svaka budala koja ovde kucka da me pali?? max sad si me razocarala i ko covek i ko komunista
ima jedan forumas kome bih svasta radila i kome svasta i radim al nije na listi ebi ga da je na listi pomenula bih ga...ovi ostali...pa i da mi decko nije na forumu ne bi ih pomenula jer na sve me asociraju samo ne na perverziju ...
izdvojila sam jednog coveka zato sto mi je jedini simpatican od nabrojanih al ne u perverznom smislu nego eto ima kulicne postove
da je brajan pomenuo jos neke mozda bih i njih stavila sa dloa u listu onih koji su mi kulicni
ali zao mi je samo jednog forumasa zamisljam perverzno

jeli ovo nemoguce? ko ne veruje - strecka me vagina


spojler je shala...

vash odgovor na temu je spam :mrgreen:
mogla si predloziti dodavanje svog forumasha...

komuniste prezirem...ja sam nacional socijalista...drago mi je :mrgreen:

end aj lav ju veri veri mac...ju ken hejt mi bat aj vont hejt ju bek...:mrgreen:
 

Back
Top