Koje forumashice imaju najveci....

Raisa

Iskusan
Poruka
5.465
..Karakter?

:zper:

Naravno,besmisleno je ocenjivati karaktere,mozda karakter nije prava rech. Mislim pre svega na zene koje ne trpe zaj.ebavanja,oshtre,dakle, who are the no Bullshit ladies of Krstarica sa kojima se ne biste zaj.ebavali?

P.S Svesna sam da najveci karakter ne zvuci bash pravilno,htela sam napisati najvecu kuraz ali sam se nekako zbunila.

Koje su formashice sa kojima biste se bojali da udjete u krevet jer biste se plashili da ce da vas pretuku ?:zper:

p.s. isto vazi i za mushke

ja nikog ne ocenjujem da jeste ili nije,meni su svi No Bullshit tough people :zper: samo trazim vashe miljenike.
 
Poslednja izmena:
..Karakter?

:zper:

Naravno,besmisleno je ocenjivati karaktere,mozda karakter nije prava rech. Mislim pre svega na zene koje ne trpe zaj.ebavanja,oshtre,dakle, who are the no Bullshit ladies of Krstarica sa kojima se ne biste zaj.ebavali?

P.S Svesna sam da najveci karakter ne zvuci bash pravilno,htela sam napisati najvecu kuraz ali sam se nekako zbunila.

Oshtrih se ne bojim...a karakter...Metla,Luna...
 
..Karakter?

:zper:

Naravno,besmisleno je ocenjivati karaktere,mozda karakter nije prava rech. Mislim pre svega na zene koje ne trpe zaj.ebavanja,oshtre,dakle, who are the no Bullshit ladies of Krstarica sa kojima se ne biste zaj.ebavali?

P.S Svesna sam da najveci karakter ne zvuci bash pravilno,htela sam napisati najvecu kuraz ali sam se nekako zbunila.

Koje su formashice sa kojima biste se pojali da udjete u krevet jer biste se plashili da vas ne pretuche
?:zper:

Pa jel bio dosta zabranjeno je otvaranje tema o forumasima:besna:



:zper:

djordje,cuti :lol:


Teme o K.urcima,sisama,dupetima, opstaju,a to su takodje teme koje se rade o forumashima/forumashicama. Dakle,sa pravnicke tacke,ova tema je dopushtena.
 
..Karakter?

:zper:

Naravno,besmisleno je ocenjivati karaktere,mozda karakter nije prava rech. Mislim pre svega na zene koje ne trpe zaj.ebavanja,oshtre,dakle, who are the no Bullshit ladies of Krstarica sa kojima se ne biste zaj.ebavali?

P.S Svesna sam da najveci karakter ne zvuci bash pravilno,htela sam napisati najvecu kuraz ali sam se nekako zbunila.

Koje su formashice sa kojima biste se bojali da udjete u krevet jer biste se plashili da ce da vas pretuku ?:zper:

frrrrr,mjau! greb greb,liz liz :zper:


vidi shta sam dodala :zper:

pomenula sam rech krevet,dakle,pripada LjiS-u:mrgreen:
 
svka ima karakter...nego nema svaka isti karakter :lol:

a kolko sam shvatila trazis ostre na jeziku i ostrih kandzica :zper:

lexa

ima ovde itekako ostrih forumasica koje umeju da na fin kulturan i inteligentan nacin zakopaju protivnika ...sa uzivanjem je to gledati...al ne rade to sve na isti nacin...licno cenim mnogo vise kako to rade pipi pile vanda max...seticu se jos izvinjavam se...al one kolko ja ukopcah nisu tema...pa onda ostaje gore pomenuta kandidatkinja
 
..Karakter?

:zper:

Naravno,besmisleno je ocenjivati karaktere,mozda karakter nije prava rech. Mislim pre svega na zene koje ne trpe zaj.ebavanja,oshtre,dakle, who are the no Bullshit ladies of Krstarica sa kojima se ne biste zaj.ebavali?

P.S Svesna sam da najveci karakter ne zvuci bash pravilno,htela sam napisati najvecu kuraz ali sam se nekako zbunila.

Koje su formashice sa kojima biste se bojali da udjete u krevet jer biste se plashili da ce da vas pretuku ?:zper:

A što bih ja išla sa nekom forumašicom u krevet:confused: da si rekla forumašem pa još i da razmišljam koga bi se plašila ili tačnije rečeno ko bi se mene plašio...pošto kad im kažem da ću da im dam po guzi:zper:... oni odmah pobegnu:(..... ne znam zašto?!:mrgreen:
 

Back
Top