Who's Leaving Who

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.883
Sta mislite vi ko ostavlja vise..muskarci ili zene?I zbog cega raskidaju..nemojte ono 3 reci nego napisite iz iskustva i okoline ko je koga ostavio ako znate razloge
Licno mislim da muskarci ostavljaju pre i da zenama treba vise vremena da prebole pa je i to za razmisljanje dal je kukavicluk u pitanju..jer znam i previse primera gde zena lose proceni muskarca da je slabic..u stvari je samo slab prema njoj a ona to odbaci ili ne iskoristi kao pozitivno
 
Ne znam statisticki ko ostavlja vise, ali u krugu mojih poznanika su skoro pa jednaki. Mozda malo, ali samo za nijansu vise su devojke te koje ostavljaju, ali govorimo o decimalama u procentu :) Mislim da bi raskid trebao da bude sporazuman, da dvoje ljudi razgovara i da se sloze da im vise ne ide. tako lakse prihvate. Moj poslednji raskid je bio takav-zvala sam ga i rekla mu da zelim da se nadjemo, pitala ga da porazgovaramo o nasoj vezi i rekla mu sta sve volim kod njega, ali da ne mislim da smo jedno za drugo. Nisam insistirala na tome kako je on los, kriv, bla, bla... To nije lepo ako osoba nije necim zasluzila.
 
Poslednja izmena:
A razlozi... Ima raznih, od ozbiljnih i tuznih, preko fatalnih, do onih sitnih tipa-jedna svadja i sve puca...
Kod ozbiljnih veza to toga najvise dolazi jer sve predje u naviku, osobe su i previse komotne u celoj prici i ne trude se oko partnera. Trud i ne treba da bud eobaveza, vec prirodna zelja da se neko obraduje, sarmira, nasmeje, izvede, usreci...
 
Iz mog iskustva koje se svodi na okolinu i mene samu
zakljuchila sm da mushkarci lakshe ostavljaju kada su svezze veze
u pitanju
zzene chekaju da se tu neshto "razvije"
iako to obichno bude samo budj
ali kada veza pretaste u ozbiljnu
mushkarci ne ostavljaju vech varaju
tada zzene cheshche presude

E sad ovo nisu nauchni fakti
vech neka moja posmatranja
 
Sta mislite vi ko ostavlja vise..muskarci ili zene?I zbog cega raskidaju..nemojte ono 3 reci nego napisite iz iskustva i okoline ko je koga ostavio ako znate razloge
Licno mislim da muskarci ostavljaju pre i da zenama treba vise vremena da prebole pa je i to za razmisljanje dal je kukavicluk u pitanju..jer znam i previse primera gde zena lose proceni muskarca da je slabic..u stvari je samo slab prema njoj a ona to odbaci ili ne iskoristi kao pozitivno

Ja sam pre ove sadasnje veze bila u ozbiljnoj vezi od dve godine...Prvo sam ja njega ostavila nakon 8 meseci.Nismo se culi mesec dana.Nakon toga smo obnovili vezu i bili zajedno jos godinu i dva meseca.Na kraju je on mene ostavio,rekavsi da me voli,da sam mu se pod kozu uvukla ali da ne moze da podnese vise razdvojenost,jer smo imali vezu na daljinu tada.Tako da,i ostavljala sam i bila ostavljena,Boze moj,sta da se radi...:)
Verujem da podjednako jedni druge ostavljamo,da tu nema pravila...da pate i jedni i drugi...Svako na svoj nacin...Samo je stvar u kolicini patnje i na koji je nacin izrazavamo...:)
 
Poslednja izmena:
Iz mog iskustva koje se svodi na okolinu i mene samu
zakljuchila sm da mushkarci lakshe ostavljaju kada su svezze veze
u pitanju
zzene chekaju da se tu neshto "razvije"
iako to obichno bude samo budj
ali kada veza pretaste u ozbiljnu
mushkarci ne ostavljaju vech varaju
tada zzene cheshche presude

E sad ovo nisu nauchni fakti
vech neka moja posmatranja

Sve je receno :ok:
 
Sta mislite vi ko ostavlja vise..muskarci ili zene?I zbog cega raskidaju..nemojte ono 3 reci nego napisite iz iskustva i okoline ko je koga ostavio ako znate razloge
Licno mislim da muskarci ostavljaju pre i da zenama treba vise vremena da prebole pa je i to za razmisljanje dal je kukavicluk u pitanju..jer znam i previse primera gde zena lose proceni muskarca da je slabic..u stvari je samo slab prema njoj a ona to odbaci ili ne iskoristi kao pozitivno

brate...ako će mo pošteno,
a055.gif
mene su skoro uvek šutirale...:rumenko:
 
Sta mislite vi ko ostavlja vise..muskarci ili zene?I zbog cega raskidaju..nemojte ono 3 reci nego napisite iz iskustva i okoline ko je koga ostavio ako znate razloge
Licno mislim da muskarci ostavljaju pre i da zenama treba vise vremena da prebole pa je i to za razmisljanje dal je kukavicluk u pitanju..jer znam i previse primera gde zena lose proceni muskarca da je slabic..u stvari je samo slab prema njoj a ona to odbaci ili ne iskoristi kao pozitivno
Zar nisi ti ovo već jednom pitao? Al' skoro identično :kafa:

Čini mi se da je približno isti procenat... muškarci ostave kad imaju alternativu, a žene ostave kada ih ovi navedu da ostave. To je, naravno, glavnica...
 

Back
Top