Za djevojke

Bombas105

Primećen član
Poruka
572
Znaci ovo je samo za djevojke zanima me sta vi najvise volite da vam muskarac kaze kada zeli sa vama da se upozna.... Npr. kada ste u kaficu kakav upad voli te.... Ili ako ste na FB kako bi najvise zeljeli da vam se obrati muskarac kog vi ne poznajete(jer malo je ofirno da pocne muskarac na FB pricu Cao Sta radis i onada smajl)....:D
 
O... moj... Bozhe... Kako cure vole da ih startuje momak preko fejsa? Pa dal' si ti normalan? Jel ljudi danas vishe ne znaju kako da zapochnu prichu u chetiri oka, pa sve mora virtualno? Znachi ima istine u onome da tje ljudi da pochnu onako da "izlaze" na chet. :roll: Dovoljno je glupo da se neko startuje preko poruke, ali PREKO FEJSA?! Ma u kom pravcu ide ovo danashnje drushtvo? Ja bih tu jednu finu kometicu onako napakovao.
 
Znaci ovo je samo za djevojke zanima me sta vi najvise volite da vam muskarac kaze kada zeli sa vama da se upozna.... Npr. kada ste u kaficu kakav upad voli te.... Ili ako ste na FB kako bi najvise zeljeli da vam se obrati muskarac kog vi ne poznajete(jer malo je ofirno da pocne muskarac na FB pricu Cao Sta radis i onada smajl)....:D

Ako si ti normalan, ubio me bog...
 
Brate, salio sam se sa tobom.
Ja licno mislim da je glupo muvati preko FB-a i preko interneta uopste...:lol:
Ali ti samo tako nastavi, lepo si krenuo.

Pa naravno da je glupo...To najvise rade oni sto nemaju mu.da da pridju curi.... Bas sam pratio jednom svog druga... Poceo da lajku statuse i komen. slike i onda smo jednom izasli i sreli je u kaficu i nije smjeo da joj pridje ni cao da joj kaze...
 
Pa naravno da je glupo...To najvise rade oni sto nemaju mu.da da pridju curi.... Bas sam pratio jednom svog druga... Poceo da lajku statuse i komen. slike i onda smo jednom izasli i sreli je u kaficu i nije smjeo da joj pridje ni cao da joj kaze...

Pa sto onda muvas? xD
Ybg, nedostatak samopouzdanja. Znam kako mu je...sve to vremenom prodje.
 

Back
Top