Kako učite

Ne radim nishta 2 meseca i onda se preforsiram 2 dana pred kolokvijum po 12 sati dnevno. Teoriju uchim sistematichno, uochim najbitnije i ono shto se najcheshtje do sad padalo na prethodnim kolokvijumima, a zadatke, naravno, vezhbam do iznemoglosti, dok mi ne predju u rutinu.
 
o ucenju u srednjoj skoli je bespredmetno pricati... spremanje ispita... samo plan, sistematika, ne odustajanje od plana, analitika i memorisanje... u praksi to znači ofrlje čitanje i muljanje 10 dana pred ispita pa šta bog da, a obično ne da ništa
 
Kad me nešto zanima, naučim iz knjige, pa odem da tražim po internetu, pa pitam profesora...
Kad me ne zanima naučim kako ja to kažem "flash učenje", naučim, odgovaram i nakon sedam dana nemam blage veze.
 
Pa danas reko ortak da su u blicu i jos nekim novinama pustili glasinu da ako se do ponedeljka ne vakcinise 200000 dece, bice raspust. A do sad se vakcinisalo ~4500 dece :confused:
 
Ma i sta ce nam raspust. Dosta vise, taman se malo priviknem na skolu, povratim radne navike (pakovanje knjiga), a oni opet raspust, i stalno nesto seckaju, najverovatnije na racun letnjeg raspusta. Daj da zavrsavamo ovo vise, i a u *****...
 
Ma i sta ce nam raspust. Dosta vise, taman se malo priviknem na skolu, povratim radne navike (pakovanje knjiga), a oni opet raspust, i stalno nesto seckaju, najverovatnije na racun letnjeg raspusta. Daj da zavrsavamo ovo vise, i a u *****...

Pa ja bi pre uzeo raspust, ako to znaci da ce manje ljudi stradati od gripa.... :roll:
 

Back
Top