Pitanje za malo mladje zene :)

anica92

Obećava
Poruka
54
U subotu je moja drugarica slavi 18. rodjendan. Problem je poklon :dash:. Pitala sam je sta je dobila od drugih i otprilike je dobila sve ono sto je nama bilo u planu da joj kupimo. Da li neko od vas ima neku ideju ili savet sta bismo mogli da joj poklonimo?
Hvala unapred
 
Ja sam za 18. od najboljih drugarica dobila donji veš (pošto ga obožavam) u velikoj kutiji, u kojoj su bile još tri tegle, u jednoj su bili papirići sa željama, u drugoj čokoladice, a u trećoj mislim neke konfete ili tako nešto... volim originalne poklone, od srca.
 
jel kupuješ ti lično ili kolektivno? kolko keša? a i kakva su ti ciljna grupa malo mlađe žene? ako je keš bez sto evra nemoj da se pojavljuješ ako ćeš da pilićarih uvali joj neko ogledalo ili sliku... a je mudara onda nešto iz erotik šopa... ako ćeš galantan poklon neki dobar sat ili nakit ili dobra tašna puna sitnica koje idu u tašnu ili ajpod s omiljenom muzikom ili joj uplati spa i tajlandsku masažu u nekom fensi centru; stripera na žurci takođe prepoučujem...
 
U subotu je moja drugarica slavi 18. rodjendan. Problem je poklon :dash:. Pitala sam je sta je dobila od drugih i otprilike je dobila sve ono sto je nama bilo u planu da joj kupimo. Da li neko od vas ima neku ideju ili savet sta bismo mogli da joj poklonimo?
Hvala unapred

Узми јој Анк на кожном каишу или као прстен!

Нећеш погрешити!
 
U subotu je moja drugarica slavi 18. rodjendan. Problem je poklon :dash:. Pitala sam je sta je dobila od drugih i otprilike je dobila sve ono sto je nama bilo u planu da joj kupimo. Da li neko od vas ima neku ideju ili savet sta bismo mogli da joj poklonimo?
Hvala unapred

18 кутија кондома :D

То сам чула да је добила сестра моје другарице, занимљива идеја :) у сваком случају нико други јој то није купио. Бар не у толикој количини.
 
Dobila je sat, puno nakita, torbu, haljinu, 2-3 dzempera, telefon, digitalni foto aparat..
Skupljam novac sa drustvom i recimo da cemo imati 5-6 hiljada...

5-6 hiljada? Evra?..:mrgreen:

Za te pare ne mozes dobiti nesto ekstra..da joj uplatite welnes...ili neki kurs plesanja uz sipku...to je sad ultra moderno...:zper: nek proba pa ako joj se svidi nek uplacuje sama dalje..:mrgreen:

Mozda bolji epilator, uvijac za kosu..bla bla..otkud znam sta voli...
 
18 кутија кондома :D

То сам чула да је добила сестра моје другарице, занимљива идеја :) у сваком случају нико други јој то није купио. Бар не у толикој количини.

To je sad vrlo popularno među 18 godišnjacima, a sad ih ima i različitih boja, oblika, ukusa...može da se spakuje oruginalno..
Šta li tek ja tražim na ovoj temi????!!!!!
 

Back
Top