jos uvijek volim bivseg decka

daja

Početnik
Poruka
2
Mozda je ovo vec svima dobro poznato, zar ne? I svi bi na to odgovorili, nadji novog, nije jedini...Al niko nezna da to nije ni lako ni jednostavno..Ja bih voljela da se pomirimo, al neznam kako..Sta da mu kazem kako da mu pridjem. :?: .Jer sam ja ta koja je upropastila vezu, koja je raskinula, i koja se sada kaje sto je to ucinila..jeb'ga znam da sam pogresila, al znate li vi kako da ga povratim, :?: jer ga jos uvijek VOLIM...Aj al molim pozurite.
 
Višegrade grade, gdje je moja draga?
Pa sve što treba da urediš jeste da mu kažeš. Al ozbiljno, da ne pomisli da se igraš s njim. Verovatno je i njemu stalo do tebe. Ako ste se voleli, onda sigurno jeste.
Mada... ako ti je ponos važniji od ljubavi... Ne znam, biraj...
 
daja:
Mozda je ovo vec svima dobro poznato, zar ne? I svi bi na to odgovorili, nadji novog, nije jedini...Al niko nezna da to nije ni lako ni jednostavno..Ja bih voljela da se pomirimo, al neznam kako..Sta da mu kazem kako da mu pridjem. :?: .Jer sam ja ta koja je upropastila vezu, koja je raskinula, i koja se sada kaje sto je to ucinila..jeb'ga znam da sam pogresila, al znate li vi kako da ga povratim, :?: jer ga jos uvijek VOLIM...Aj al molim pozurite.
Jao jao sto mi je poznato to prvo ja hocu da prekinem pa kad to uradim onda vidim sta sam izgubila pa bi da ga vratim ali...Mozes ocekivati da te iz inata izignorise i budes povredjena do maksimuma...Pokusaj da zato odrzis svoje dostojanstvo i nekako mu se priblizis ne padajuci odmah u trans kuknjavom kako ti je zao kao hoces da ga opet imas i sl. Izadji na mesto gde i on pitaj ga kako je i poricaj normalno sa njim...tako cete lakse doci do teme zasto i zbog cega niste zajedno...to je moja ideja jer je tesko zamisliti da ce on ako mu direktno kazes reci "pa ok ajdmo ispocetka"...u stvari ko zna...
 
daja:
Mozda je ovo vec svima dobro poznato, zar ne? I svi bi na to odgovorili, nadji novog, nije jedini...Al niko nezna da to nije ni lako ni jednostavno..Ja bih voljela da se pomirimo, al neznam kako..Sta da mu kazem kako da mu pridjem. :?: .Jer sam ja ta koja je upropastila vezu, koja je raskinula, i koja se sada kaje sto je to ucinila..jeb'ga znam da sam pogresila, al znate li vi kako da ga povratim, :?: jer ga jos uvijek VOLIM...Aj al molim pozurite.

probala si da glumis nadmenu glupacu u vezi a?
mislim da je tu sve gotovo, ohhh its all over baby
mozes samo da zapevas ----
kada sam mu rekla idi
mislila sam na dan dvaaa
 
Ne bih da te demoralisem, ali iz prica mnogih muskaraca koje sam srela i upoznala u zadnje vreme, shvatila sam da oni obicno kad ih devojka povredi ili nepravedno ostavi, kasnije nastoje da se poigravaju sa njom. Nekako kao da im umru osecanja. U istoj sam situaciji, ali evo hvala Bogu uspevam da pobedim sebe i ne potrazim ga. Jos jedna stvar: mislim da muskarci kasnije obicno ne poveruju u iskrenost reci bivse devojke(koliko god ga ona i dalje volela), tako da bi to bilo vise-manje besmisleno. Moj ti je savet da pustis to i malo pritrpis, kasnije ces biti ponosna na sebe sto se nisi ponizavala.
 
Peta W.:
nislija:
Ma samo mu ga dobro ****** i biće sve ok
Steffan:
Ali pre toga neka ga obavezno zamoli da joj dozvoli.. :P
Zbog takvih mushkaraca pozelim da zastranim... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :!:

8) 8) 8) Sta to hoce reci Peta Skrivalica...?

Da se uzelela Socne Riblje Corbe pored Macho Trulih Banana, ili da bi zastranila u smislu da je spremna da napadne Ponosni Lilihip i rasturi ga sve dok ne pocne da je moli da mu da predaha u stilu, "stani malo, pojede ga, osusice se, imaj milosti !"...?

Hajde, Peta, da cujemo, sta je nasa i MOJA OMILJENA I NAJLJUBLJENIJA (uvek !!!) knjizevnica htela nam kas'ti...

A Ljubljena mi Peta vec zna sta bih Ja njoj najvise voleo - ono sto je Njoj zelja !

:P :P :P
 

Back
Top