ATP - drugi deo

Boga mi,kako je krenulo Karlovicu i Vemicu,ne bih ih ja tek tako otpisivao....Malo li je stici u 1/2 finale GSa? Sad,nadam se da ce napokon uzeti i Australiju.Realno je da posle ove ili najdalje sledece sezone Nestor zavrsi karijeru,a ovo bi bio najbolji nacin....

Inace,malopre se zavrsio mec Federer :D :D :D Odlican mec,Federer je usao u 23. uzastopno polufinale,tako nesto se ne desava!Kao sto sam rekao i pre ovoga,JEDINO je za Federera 1/4 finale na GSu neuspeh jer covek zna znanje...

Opet,videlo se koliko je tesko Federeru da zavrsi mec..Imao je mec loptu i onda,puf,Davidenko se povampiri i sa 3 riterna objasni neke stvari Rodzeru.Srecom,Davidenko jednostavno nema koncentracije za ovakve stvari i to je to.

Bice interesantno gledati Noleta i Congu....Navijacu za Noleta iako mislim da bi Federeru mnooooooogo lakse bilo da mu naleti Conga...Ono bar jer protiv takvih igraca nije imao problema na GSovima....Ako ne racunamo finale Vimbldona ;)
 
...:zcepanje:...сва срећа што немаш никакав предосећај:zper:

.
Jeste ali ipak takav utisak se stekne...dešavalo mu se ranije pa sam zato i napisao.
:zurka:....повели смо у трећем 1:0..........:klap::klap::klap:


Хајде мало позитивне енергије да му пошаљемо,..а не..
ту сте,..
к`о неке сека персе....негативци


.

Mislim da ni tebi nije bilo do pozitive kada je od 4:2 došao Conga do 4:5 :neutral:
 
2:1...........:zurka:

.

Ihahaj,gde će biti kraj našoj sreći
643109.gif
 
Ako nastavimo da pisemo posle svakog poena ispisacemo 5 strane ni za sta.Strpite se ljudi.Pa svi gledamo mec, niko ne ceka ovde da mu neko saopsti rezultate..:roll:

...шта се о`ма љутиш!

Само сам хтела да унесем мао позитивне енергије,
зато што су неки јако скептично писали пре мене..

Ево, нећу више,..остављам некоме другом простор за писање:(

:cao:
 

Back
Top