ATP - drugi deo

Pa ono,manje vise nista :) I ja sam svestan toga da je Federer prilicno neprijatan kad mu oduzimaju ono sto je on vec video kao svoje,mada ne osudjujem kad prica ovako ili onako jer bi najbolje bilo kada bi svi tako pricali.....Pa da vidis kako bi se znalo ko sa kim moze a ko ne :)

Istina je i da ostaje osecaj da je Nole morao do polufinala,obzirom koliko je lagane protivnike imao do tada.I naravno,ostaje pitanje,ssta bi bilo da mu je neko tezi uleteo ranije?

Marej igra u strasnoj formi...To moze biti vrhunsko finale sa Federerom.Ako Conga nekako dodje u finale,stvanro nema sanse.Dobiti Noelta,Feda i na kraju Mareja u 5,6 dana,pa to bi bilo previse od njega.
 
Nisi nista slagao, sve to stoji, da Nole nije psihicki jak i da posustane kad je najbitnije, da je Fed gospodin samo dok pobedjuje, da Rafa definitivno treba da izbaci svoje tikove i rituale pred servis i da Endi ne igra preterano lep tenis, ali imaju oni i svojih vrlina, a ne secam se da sam od tebe procitala neki post u komi si njih isticao.
Mnogo su ti negativni postovi, sto su te toliko naljutili? :)
 
Nisi nista slagao, sve to stoji, da Nole nije psihicki jak i da posustane kad je najbitnije, da je Fed gospodin samo dok pobedjuje, da Rafa definitivno treba da izbaci svoje tikove i rituale pred servis i da Endi ne igra preterano lep tenis, ali imaju oni i svojih vrlina, a ne secam se da sam od tebe procitala neki post u komi si njih isticao.
Mnogo su ti negativni postovi, sto su te toliko naljutili? :)

Pobogu Jelena, pa samo pogledaj do kojih se neslucenih visina dizu ti ljudi ovde...
Svi vi ostali pisete hvalospeve, razumes? Kao da su vam rod najrodjeniji.
A niko da napise o svom ljubimcu neki post sa obe na zemlji. Gde ce ga iskritikovati nakon lose partije, skrenuti paznju na neke ocigledne mane i pozeleti da ih popravi.

Dakle, ti postovi nisu NEGATIVNI... oni su OBJEKTIVNI. A toga treba uneti s vremena na vreme u tipicno navijacki pdf kakav je ovaj. :mrgreen:
 
Pa ono,manje vise nista :) I ja sam svestan toga da je Federer prilicno neprijatan kad mu oduzimaju ono sto je on vec video kao svoje,mada ne osudjujem kad prica ovako ili onako jer bi najbolje bilo kada bi svi tako pricali.....Pa da vidis kako bi se znalo ko sa kim moze a ko ne :)

Da, ali je CINJENICA da nije tako pricao dok je gladio bradu sa trona... razumes?

Istina je i da ostaje osecaj da je Nole morao do polufinala,obzirom koliko je lagane protivnike imao do tada.I naravno,ostaje pitanje,ssta bi bilo da mu je neko tezi uleteo ranije?

Ranije bi ga stomak zaboleo... Mogao je on i postiti sedam dana ranije, isti bi efekat bio... Nije materijal za sampiona. Barem ne jos.

Marej igra u strasnoj formi...To moze biti vrhunsko finale sa Federerom.Ako Conga nekako dodje u finale,stvanro nema sanse.Dobiti Noelta,Feda i na kraju Mareja u 5,6 dana,pa to bi bilo previse od njega.

ybg, vec je jednom stizao do finala... zasto ne opet?
Mada, promili su u pitanju...
 
Aha, sad shvatam, ti hoces da postignes ravnotezu na ovom forumu. :)
Samo napred. :ok:

Ali nemoj bas toliko da nerviras pojedine, ima ovde i starijih ljudi. :mrgreen:

Nije to toliko do ravnoteze, koliko do davanja smisla ovome... u cemu je poenta branjenja Novaka iz sve snage samo zato sto je nas? Pa daleko od toga da je savrsen... Isto tako mu to sto je nas sigurno nije ni minus.
Trava ne moze biti crvena ma koliko ti boje mesao... kapiras?
Dakle, fali nekih cinjenica. Samo toliko.

Ne mogu ti tastaturom docarati koliko me pogadja to sto ih nerviram. Nastavicu jos jace. Imaju ignore opciju, svako od njih.
 
Yep,istina je da nije tako pricao kada je bio najbolji,ali ono bas,bas :) Doduse,jeste pomalo,ali je u poslednje dve godine pojacao otrovne strelice....Naravno,razlog je najverovatnije strah koji ga sada prati i koji ga tera da prica stvari koje ili stvanro misli ili zeli samo da nekog iznervira :)

Nole bi mozda i ranije napustio Melburn,da jeanleteo,npr an Hjuita ili Karlovica...Mada,sada ulazimo u pricu tipa sta bi bilo kad bi bilo.

A za ovo da NCF nervira druge...tacno...Ima IGNORE opcija...Dakle,ko nece da ga cita,to ej to..Ali sta ces,vole ljudi da ga citaju :D
 
Yep,istina je da nije tako pricao kada je bio najbolji,ali ono bas,bas :) Doduse,jeste pomalo,ali je u poslednje dve godine pojacao otrovne strelice....Naravno,razlog je najverovatnije strah koji ga sada prati i koji ga tera da prica stvari koje ili stvanro misli ili zeli samo da nekog iznervira :)

Nole bi mozda i ranije napustio Melburn,da jeanleteo,npr an Hjuita ili Karlovica...Mada,sada ulazimo u pricu tipa sta bi bilo kad bi bilo.

A za ovo da NCF nervira druge...tacno...Ima IGNORE opcija...Dakle,ko nece da ga cita,to ej to..Ali sta ces,vole ljudi da ga citaju :D

Sta god da je, lici mi na ono Sumaherovo izguravanje u poslednjoj trci sezone... odjednom, kad je suocen sa porazom/padom, sva su sredstva dozvoljena. Ne pita za cenu.

Zato i kazem da je ispao vec u prvom kolu.

I vole da se svadjaju... al' nekako sam uvek ja nakaradan. A okolo sve andjeli. :rtfm:
Samo sto ti "andjelima" tesko mozes u lobanju ugurati da je za svadju uvek dvoje potrebno.
 
Sta god da je, lici mi na ono Sumaherovo izguravanje u poslednjoj trci sezone... odjednom, kad je suocen sa porazom/padom, sva su sredstva dozvoljena. Ne pita za cenu.

Nemoj da me podsecas,bilo je pomalo mucno posmatrati nejgovu poslednju sezonu....
Zato i kazem da je ispao vec u prvom kolu.

I vole da se svadjaju... al' nekako sam uvek ja nakaradan. A okolo sve andjeli. :rtfm:
Samo sto ti "andjelima" tesko mozes u lobanju ugurati da je za svadju uvek dvoje potrebno.

Heeheh...E to je istina :D Ali,naucice....Valjda ;)

Ja sad odoh da sapvam,enam smisla,kasno je :D
 
Hvaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaa....U stvari,ako to i jeste za pohvalu,sta znam....Ili si ti to ubio preko 6.000 poruka,pa me tesis da i nije tako strasno imati 4.500 ;)

Federer pocinje za max sat vremena....Bice interesantno,ako ja pre toga ne zaspim ponovo.
 
Ochekivano.,Federer pochistio Congu, shteta shto je polufinale, tuga za gledati, Conga nije mogao da se sastavi, niti je znao shta ga je snashlo.
Federer nije mogao a da ne bocne Engleze, videcemo sutra, nadam se dobrom mechu:super:
 
Ochekivano.,Federer pochistio Congu, shteta shto je polufinale, tuga za gledati, Conga nije mogao da se sastavi, niti je znao shta ga je snashlo.
Federer nije mogao a da ne bocne Engleze, videcemo sutra, nadam se dobrom mechu:super:

sta je rekao..."marej, ako gledas ovo...ako me budes lobovao, igracu kroz noge...i to ce tako ici..." :D to nesto na noletov racun?
 
Po ocekivanju,Federer je pocistio nesrecnog Congu koji je igrao katastrofa....Ali je i kao takav uspeo da pobdi Noleta,sto bi trebalo da zabrine sve Noletove navijace,jer je Federer preslisao Congu kao malo dete!

Sad slede finala....U dublu,ocekujem pobedu Zime,taman da neko ans uzme tu titulu....Kod zena cu svim srcem biti uz Enan,i ako pobedi,mirne duse cu opet moci da kazem da je zenski tenis jedno veliko djubre.A za musko finale singla...Auh.....Obojica igraju odlicno....Medjutim,opet kazem sve to zavisi od Federera! Ako samo bude igrao kao uprethodna dva meca,Marej ce se povuci na kraju treceg seta,bez obzira na trenutnu formu!
 
Marej uopste ne igra neku odlicnu igru, igra svoju standardno dobru igru..... sreca ce igrati veliku igru ovom mecu. Jedino sto treba da ga tesi je podloga, posto je totalno drugacije od Nujorka, tako da ima mnogo vece sanse, jer ovde Federer ce morati zbog brzine podloge da udara par vise udaraca u svakom poenu, a to ce biti krucijalno u mecu.
 
Nole ce koliko vidim,imati problem GS turnira....Da li ima malo srce? Ne verujem? Da li je zdravlje u pitanju?Mozda...U svakom slucaju,ako racunamo nastupe na GSovima u poslednje 3,4 godine,Nole ima velikih problema ako mora da igra peti set,a iskreno,ne znam kako bi se snasao da je morao kao Cilic,da igra 2 vezana meca u pet setova....

Sta vise,mislim da bi Nole prosao isto kao Conga cak i daje dobio mec. Ne zato sto bi Federer odigrao vrhunski,nego sto mi se cini,da Nole NEMA snage da vezuje meceve u 5 setova.

Dakle,ako ocekujemo da Nole uzme neku GS tiutlu...Mora da juri pobede u 3 ili 4 seta...A to vec od 1/8 finala postaje problem svim teniserima.
 
Nole ce koliko vidim,imati problem GS turnira....Da li ima malo srce? Ne verujem? Da li je zdravlje u pitanju?Mozda...U svakom slucaju,ako racunamo nastupe na GSovima u poslednje 3,4 godine,Nole ima velikih problema ako mora da igra peti set,a iskreno,ne znam kako bi se snasao da je morao kao Cilic,da igra 2 vezana meca u pet setova....

Sta vise,mislim da bi Nole prosao isto kao Conga cak i daje dobio mec. Ne zato sto bi Federer odigrao vrhunski,nego sto mi se cini,da Nole NEMA snage da vezuje meceve u 5 setova.

Dakle,ako ocekujemo da Nole uzme neku GS tiutlu...Mora da juri pobede u 3 ili 4 seta...A to vec od 1/8 finala postaje problem svim teniserima.

ne moze on ni 4 seta jaka da odigra...jedni pod uslovom da su kratki, makar jedan od 4...ako su 2 ili 3 jaka, duga seta, gotov je...kad krene da tapka onu lopticu 40 puta, povraca mi se...
 
Marej uopste ne igra neku odlicnu igru, igra svoju standardno dobru igru..... sreca ce igrati veliku igru ovom mecu. Jedino sto treba da ga tesi je podloga, posto je totalno drugacije od Nujorka, tako da ima mnogo vece sanse, jer ovde Federer ce morati zbog brzine podloge da udara par vise udaraca u svakom poenu, a to ce biti krucijalno u mecu.

Ma Marej igra kao i uvek,samo sto Marej tako moze da vezuje koliko hoces meceva u koliko hoces setova...Ili se meni cini? Naravno da ce podloga iamti veliki uticaj,ali seti se kako je prolazio Marej na Roland Garosu...Podloga koja bi njemu kao trebalo da odgovara.
Mene vise brine da se Federeru ne probude bubice u glavi kao sto je bilo u finalu US Opena prosle godine.Mec drzao pod kontrolom,sve OK i na kraju,puf,pad i ciao zdravo,izgubi mec.



Rafa moze da padne na 6 poziciju, ako ne igra Iw, ili ispadne u ranim kolima.....


Rafa da padne na poziciju br 6? Kako,sa kojom racunicom?A jel si racunao ostale? Zamisli to.....Jeste on najveci Fedov protivnik,al mi nikako ne bi islo u glavu da se njih dvojica sastanu negde u 1/2 finalu....Ili u tom slucaju,u 1/4 finalu....Totalno bezveze....Bolje neka se oporavi.Mada,ako mene pitas,nece pasti toliko,verujem ja u ostale tenisere da nisu toliko sposobni ;)
 
Ma Marej igra kao i uvek,samo sto Marej tako moze da vezuje koliko hoces meceva u koliko hoces setova...Ili se meni cini? Naravno da ce podloga iamti veliki uticaj,ali seti se kako je prolazio Marej na Roland Garosu...Podloga koja bi njemu kao trebalo da odgovara.
Mene vise brine da se Federeru ne probude bubice u glavi kao sto je bilo u finalu US Opena prosle godine.Mec drzao pod kontrolom,sve OK i na kraju,puf,pad i ciao zdravo,izgubi mec.






Rafa da padne na poziciju br 6? Kako,sa kojom racunicom?A jel si racunao ostale? Zamisli to.....Jeste on najveci Fedov protivnik,al mi nikako ne bi islo u glavu da se njih dvojica sastanu negde u 1/2 finalu....Ili u tom slucaju,u 1/4 finalu....Totalno bezveze....Bolje neka se oporavi.Mada,ako mene pitas,nece pasti toliko,verujem ja u ostale tenisere da nisu toliko sposobni ;)

taj US open nije SMEO da izgubi, imao je u 2 navrata u mecu gotov posao!
 
Ma moze Nole da osvoji GS,vec je to i uradio :)

Problem je samo sto trba ad se poklope sada vec mnoge kockice,jer,opet,fizicki nije spreman.Ja verujem da ce na Mastersima opet iamti vrhunske rezultate,ali na turnirima gde se nosi ukupno 8.000 poena on nece moci ovako. Ili da mu se opet otvori zreb i da DOBIJE u 3 seta ili u 4 laksa.I to je to,nije nemoguce,ali se do sada pokazalo uspesno samo jednom.Mislim,svakacast i za to,ali.....

Stalno vrtim u glavi da je u aprilu pre dve godine mogao da bude drugi pobedom nad Nadalom,dal bese u finalu Monte Karla....I sta bi?Vodio je i izgubio.Onda je doslo finale US Opena cini mi se...Da je dobio Federera bio bi drugi i sta?I tu je izgubio,glatko.

I konacno,posle NG kad je razliak bila samo 10 poena,on je igrao neki znj turnir,dobijao,i koancno...Da je dobio Nieminena postao bi 2.reket sveta..Hej,ko je Nieminen???? I tu je izgubio....E sad....Sad mu se otvara da totalno neocekivano ali ne i nezasluzeno bude drugi...Iako ostaje ocena da ce biti drugi samo zahvaljujuci tome sto Rafa pada zbog povreda,ali dok nekome ne smrkne,drugome ne svane :(

Mada,kakve je srece Nole,Marej ce dobiti Federera i zeznuti ga najstrasnije...I onda ce Nole biti,koji,4...Ili ce to biti Rafa?
 
Ma Marej igra kao i uvek,samo sto Marej tako moze da vezuje koliko hoces meceva u koliko hoces setova...Ili se meni cini? Naravno da ce podloga iamti veliki uticaj,ali seti se kako je prolazio Marej na Roland Garosu...Podloga koja bi njemu kao trebalo da odgovara.
Mene vise brine da se Federeru ne probude bubice u glavi kao sto je bilo u finalu US Opena prosle godine.Mec drzao pod kontrolom,sve OK i na kraju,puf,pad i ciao zdravo,izgubi mec.






Rafa da padne na poziciju br 6? Kako,sa kojom racunicom?A jel si racunao ostale? Zamisli to.....Jeste on najveci Fedov protivnik,al mi nikako ne bi islo u glavu da se njih dvojica sastanu negde u 1/2 finalu....Ili u tom slucaju,u 1/4 finalu....Totalno bezveze....Bolje neka se oporavi.Mada,ako mene pitas,nece pasti toliko,verujem ja u ostale tenisere da nisu toliko sposobni ;)


Marej ne zna da igra na sljaci, i ni malo mu ne odgovara. Beton je njegova najaca strana, + ovde je sporije i temperatura je jako cudna za Ao, vreme isto, sto mu pomaze. A to sto je sporije znaci mnogo vise vracenih loptica, i mnogo vise tezih udaraca za Federera. Ali mislim da je ovo Federerov turnir, na kraju ce ga savladati, ovo je Gs Marej ce puci.

Nisam ja racunao tako kazu u novinama, oduzmes mu oko 1600 od Ao, ne brani roterdam, i 1000 od IW...... ne znam da li je tacno, ali tako kazu.
 

Back
Top