ATP - drugi deo

Da je zbog bilo cega drugog nego zbog ovih nasih princeza i princa... :roll:
Definitivno, nikad od njih sampioni nece biti.

Duletovi momci imaju srce k'o planinu...

Menjaj Vajdu, Novace... vreme je za neki jaci rez.
 
Poslednja cetvorica...

Federer : 642 minuta i 145 gemova
Conga : 805 minuta i 202 gema

Marej : 601 minut i 132 gema
Cilic : 1088 minuta i 224 gema


Marin je prosao golgotu do svog prvog GS 1/2 a Marej je od potencijano najtezeg meca u 1/4 taj mec lagano zavrsio.. Hrvat ce jos jednom izginuti na terenu ali i ovaj podatak bi morao ici Skotu u korist jer su ovakvi napori za Cilica ipak nepoznati

Mislim da ni Conga ni Federer nemaju nikakvih problema
 
U kom smislu nemaju problema?Conga ima problem,zove se Federer :D

Marej je odigrao seriju teskih meceva,ali mozda jos jednom izvuce nekog keca iz rukava i dobije Mareja,ali ne verujem....Ali ako do toga dodje i Federer prodje u finale,e onda mu ne dajem ni 1% sanse da napravi i to iznenadjenje :D
 
Oho ovde ima promena dosta :)

Ispade Novak.... steta, nervira me njegov stav pri gubljenju, i sam se pokopao :(
I bravo Hessu za predvidjanje :)

PS: nemoj sad da se uobrazis, jer ti je prvi put da si pogodio :P:)


Ништа он није погодио само је избаксузирао,...
и са својим врло непријатним "ставом" и негативном енергијом
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12643757&postcount=21

ИЗБАЦИО мене са мојим порукама преко којих сам слала позитивну
енергију Нолету!!!

Погледај пар мојих порука до тада,...КАКАВ је био до тада резултат,
а какав од када се појавио овај "баксуз"
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12643757&postcount=21


Мени не би ништа сметало да сте сви јутрос писали, коментарисали тада
Нолетову игру,..па чак и СВАКИ поен,
па да смо сви сваке секунде овде оставили траг како навијамо
за њега......................па ЗАШТО би ми то сметало:?:

.

.
 
Ништа он није погодио само је избаксузирао,...
и са својим врло непријатним "ставом" и негативном енергијом
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12643757&postcount=21

ИЗБАЦИО мене са мојим порукама преко којих сам слала позитивну
енергију Нолету!!!

Погледај пар мојих порука до тада,...КАКАВ је био до тада резултат,
а какав од када се појавио овај "баксуз"
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12643757&postcount=21


Мени не би ништа сметало да сте сви јутрос писали, коментарисали тада
Нолетову игру,..па чак и СВАКИ поен,
па да смо сви сваке секунде овде оставили траг како навијамо
за њега......................па ЗАШТО би ми то сметало:?:

.

.

pogodio sam, i to za trojicu 'jakih' igraca da ce ispasti i svi su ispali pre poliufinala...od sam me slusaj bolje kad pricam o tenisu, da znas za koga treba da navijas ;)
 
Poslednja cetvorica...

Federer : 642 minuta i 145 gemova
Conga : 805 minuta i 202 gema

Marej : 601 minut i 132 gema
Cilic : 1088 minuta i 224 gema


Marin je prosao golgotu do svog prvog GS 1/2 a Marej je od potencijano najtezeg meca u 1/4 taj mec lagano zavrsio.. Hrvat ce jos jednom izginuti na terenu ali i ovaj podatak bi morao ici Skotu u korist jer su ovakvi napori za Cilica ipak nepoznati

Mislim da ni Conga ni Federer nemaju nikakvih problema

Nadal mu predao, zato i ima toliko vremena provedenog na terenu, odigrao samo 2 seta sa Nadalom...a Cilic ga je na US openu dobio ubedljivih 3:0
 
Ne znam zasto ljudi toliko kukaju za Noletovim rezultatima.....A sta je Nole uradio prosle godine na GSovima? Setite se.....Dakle,kao sto sam i ranije rekao, 1/4 finale i nije los rezultat....Druga je stvar sto se mi nadamo da ce uvek igrati finale i ostalo.

pa za njega je to dobar rezultat 1/4 finala (iako nije imao do meca sa Cingom nijednog igraca iz prvih 50 iance bi ispao i ranije) toliko je i prosle godine dogurao...sta je u radio na wimbledonu prosle god? Has ga rasturio dva puta u dve nedelje Wimbledon, Hale...Has koji ima 32 godine i 5 operacija iza sebe...
 
Marej je dobio Cilica zbog podloge. Ova podloga je puno sporija nego u Njuorku, i + vreme, tj vazduh.
E sad da Federer ocita po obojici lekciju, ne zelim novog Gs sampiona, mada Marej ima preveliku sansu zbog podloge.
 
Realno,sada Federer ako ne uzme GS titulu,nece nikada....Mada ni on nije igrao u prva tri kola bajno,u poslednja dva meca je bas popravio utisak.

Mislim da mu Conga nece stvarati poteskoce,ali tako sam mislio i za Noleta....A ako Fed dodje u finale,imace zilavog Mareja protiv sebe..A tu svasta moze da bude,mada opet racunam da ce Federer uzeti turnir.
 
Realno,sada Federer ako ne uzme GS titulu,nece nikada....Mada ni on nije igrao u prva tri kola bajno,u poslednja dva meca je bas popravio utisak.

Mislim da mu Conga nece stvarati poteskoce,ali tako sam mislio i za Noleta....A ako Fed dodje u finale,imace zilavog Mareja protiv sebe..A tu svasta moze da bude,mada opet racunam da ce Federer uzeti turnir.

Marej ce u finalu pevati nemacki sa bazelskim akcentom :D

"Roger your backhand is simply the best fuc*ing in ass all the rest...better than anyone i've ever met..." :D
 
Ништа он није погодио само је избаксузирао,...
и са својим врло непријатним "ставом" и негативном енергијом
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12643757&postcount=21

ИЗБАЦИО мене са мојим порукама преко којих сам слала позитивну
енергију Нолету!!!

Погледај пар мојих порука до тада,...КАКАВ је био до тада резултат,
а какав од када се појавио овај "баксуз"
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12643757&postcount=21


Мени не би ништа сметало да сте сви јутрос писали, коментарисали тада
Нолетову игру,..па чак и СВАКИ поен,
па да смо сви сваке секунде овде оставили траг како навијамо
за њега......................па ЗАШТО би ми то сметало:?:

.

.


Samo pogledaj proslu temu i vidi da nijedna strana (a ima ih mnogo) nije popunjena tako sto smo ubacivali smajlice i "reci podrske" posle svakog poena.
Nije mi bila namera da te izbacim, i da si htela mogla si i dalje da pises, ja sam samo skrenula paznju.A za ono baksuz..pffff.Ako verujes u to onda super za tebe.Ali to je samo opravdanje za losu Novakovu igru u zadnja 2 seta.
:)
 
Endi bi isao u Marsej ali nakon finala Australije ne verujem da ce se time previse opterecivati... kao i Rafi,trebace mu odlicna igra u Indian Velsu i Majamiju a to je ono sto je bitno

I naravno,djokovicu ce na kraju pasti drugo mesto u ruke cak i ako Endi osvoji titulu u Melburnu
 
Endi bi isao u Marsej ali nakon finala Australije ne verujem da ce se time previse opterecivati... kao i Rafi,trebace mu odlicna igra u Indian Velsu i Majamiju a to je ono sto je bitno

I naravno,djokovicu ce na kraju pasti drugo mesto u ruke cak i ako Endi osvoji titulu u Melburnu

Kako god okrenes, konstantan je. Ali, pobogu, mora li se tako prisunjati na #2? :dash:
Nije ga osvojio. Nadal ga je izgubio.
To iritira.
Red bi bio da sledece godine preskoci AO... :roll: ... kad vec ne ume dalje od prvog kola.
Ne, nije greska; do Conge je igrao sa skoro pa kvalifikantima...
 
Nije... al' ce ga barem osvojiti. U tome je stvar.
Odnosno, ima promil sanse da to uradi. :mrgreen:
Ovaj nas klipan se svaki put kad treba napraviti pomak uzenta... :dash:

Tragicno je da takav ruzan tenis kao Marejev bude tako blizu vrha.

Tuzno je to sto u svakom direktom mecu u kome je mogao doci do drugog mesta, on je gubio, pa cak i u polufinalu Sidneja prosle godine protiv Niaminena :(

Ali i da osvoji Ao, opet je Novak vise uradio u karijeri, a ovaj je vec bio br 2.... tako da...
 
Tuzno je to sto u svakom direktom mecu u kome je mogao doci do drugog mesta, on je gubio, pa cak i u polufinalu Sidneja prosle godine protiv Niaminena :(

Ali i da osvoji Ao, opet je Novak vise uradio u karijeri, a ovaj je vec bio br 2.... tako da...

"Lako" je osvojiti GS kad se to od tebe ne ocekuje... nigde pritiska, nigde reflektora, nigde bremena favorita... Naravno, uz velike navodnike s pocetka...
Ali, majku mu, dve godine zaredom odustajati?! :eek:
Ono prvo jos i razumem... ovo od pre neki dan je bilo bas kukavicki.

Ma nije tu stvar koliko je ko u karijeri uradio, vec je to stvar trenutka, znas i sam... potrefi ti se da ti je raspored turnira koje si osvajao takav da si tad ti prvi, drugi, deseti...
Poenta je u tome da ne volim pasivan tenis. Ogavan. Ruzan.
On ne zasluzuje #2, po tom kriterijumu.
Jer, u svakom sportu kod sportiste cenim dve stavke: lepotu njegove igre i postovanje protivnika, u onoj meri u kojoj ga zasluzuje.
Nole ima lepotu, a do pre nekoliko meseci je imao previse respekta. Samo kad se setim onih aplaudiranja. :dash:
RF se srozao u mojim ocima jer je prosto pokazao da ne ume da podnese poraz.
I da je sa mesta #2 njegov pravi karakter na videlo izbio.
O Nadalu sam sa Nordicom bitke vodio, jer je njegova priprema za servis klasican primer nepostovanja onoga sa druge strane mreze.

Marej prosto nije medju ovima. Ni po cemu.
Bezlican je.
 

Back
Top