imam problem?

Moj decko i ja smo oboje nevini i problem je taj sto on nije mogao da udje u mene. Bila sam vlazna i opustena. Kako da resimo taj problem?

prvo da se ti opustis pa ce i misici vagine
drugo da se on nameraci i da probije...jer se i on verovatno malo skemba kad vidi da nece pa mu i alatka popusti i izgubi na snazi da se tako izrazim
nemoj se frustriras nije nista neobicno i nista cudno desava se
samo se opusti i sto spontanije jer kad se ti zaintasi tek onda vagina ne da
bice sve ok:D
 
prvo da se ti opustis pa ce i misici vagine
drugo da se on nameraci i da probije...jer se i on verovatno malo skemba kad vidi da nece pa mu i alatka popusti i izgubi na snazi da se tako izrazim
nemoj se frustriras nije nista neobicno i nista cudno desava se
samo se opusti i sto spontanije jer kad se ti zaintasi tek onda vagina ne da
bice sve ok:D

:lol: kako lepo i slikovito opisano...:super:
 
kako ste odvratni al stvarno
sta kako nije moglo da udje...pa lepo ne da vagina...sta je cudno...od straha se stegne
nije ni meni mogo prvi put da udje...mucenje jjebo te...proplakala sam...nece kolko god da se napalis nece jer se podsvesno negde plasis, podsvesno nisi opusten...mislim zensko
i onda se plus zbog toga on skemba i popusti mu paznja i sve tako u krug

jeste vi ste svi jjebaci prvog rede...:roll:
 
Moj decko i ja smo oboje nevini i problem je taj sto on nije mogao da udje u mene. Bila sam vlazna i opustena. Kako da resimo taj problem?

Vec je neko odgovorio do sad ali ajde..Ako vam se opet dogodi i pored opustenosti i uzbudjenosti uzmite neki lubrikant i onda ce biti lakse.Mozda jednostavno nisi bila dovoljno vlazna iako se tebi i njemu cinilo da jeste.Sve je to ok i normalno i ako oboje to zelite bice sve kako treba
 
Ja bih volela da im neko iskusan da koristan savet, ja za ovakve stvari ne mogu da se javljam sa instrukcijama, ali mi je zao kada se neko otvori i iznese intiman problem, a ne dobije konkretne odgovore... Treba ceniti kada neko napravi takav korak, ne znam za druge, ali meni nije svejedno da iznesem intimu preko tastature, bez obzira sto je tekstualno i predstavljam se kroz nik i avatar...
 
Vec je neko odgovorio do sad ali ajde..Ako vam se opet dogodi i pored opustenosti i uzbudjenosti uzmite neki lubrikant i onda ce biti lakse.Mozda jednostavno nisi bila dovoljno vlazna iako se tebi i njemu cinilo da jeste.Sve je to ok i normalno i ako oboje to zelite bice sve kako treba

Mislim da je Luna postavila dobru dijagnozu :manikir:
 

Back
Top