pleh svaki dan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marenda*

Elita
Poruka
17.663
da li bi svakodnevno pojeden pleh bureka bio poguban po naš seksualni život i da li bi seh mogao da prati ritam pleha, u smislu jedan pleh - jedan seh?
e sad, ne pitajte sa čim je burek. zna se šta je burek
 
da li bi svakodnevno pojeden pleh bureka, bio poguban po naš seksualni život i da li bi seh mogao da prati ritam pleha, u smislu jedan pleh - jedan seh?
e sad, ne pitajte sa čim je burek. zna se šta je burek

ја мислим да би секс био бољи. Доста калорија, а имаш паметан начин да их потрошиш...
 
da li bi svakodnevno pojeden pleh bureka bio poguban po naš seksualni život i da li bi seh mogao da prati ritam pleha, u smislu jedan pleh - jedan seh?
e sad, ne pitajte sa čim je burek. zna se šta je burek

brate ja sam jutros pozdrala celu traku sarajevskog s mesom i u nirvani sam :heart:
ne znam sta je lepse dal taj burek il sex...mrtva trka...taki mi karakter :mrgreen:
 

gotova si sada skidaj gatje........da ti ih ja ne bi skidao
devils002.gif
:zper:
 
sjjebo te datum uclanjenja :lol:
da mi budes veran i voles iz daleka...a ti brze bolje navalio na druge forumasice :rida:

ala kenjjamo ko foke :lol:

:roll: eeee sudbina kleta i datum učlanjenja....uvek sam kasnio na Kosovo ki Marko Kraljević,,,,,,:sad2:

evo neću više ako mi se milica dodvori.....:zper:.........nemoj da potežem moje tajno oružje preko pej-pej.........:zper:

eli ti imaš neki fetiš na kenj.anje i foke?:eek: već 5-ti put ih spominješ........:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top