Knežević razgovara sa SNS, DSS, LSV...


Како лопов?
Па до јуче је био једна од перјаница ДС-а а изгледа да му ни жуто обојени судски истражитељи нису ништа нашли.....то тврди и коалициони партнер ДС-а Чедин ЛДП.


Мирише не велику политичку намештаљку.....
 
Како лопов?
Па до јуче је био једна од перјаница ДС-а а изгледа да му ни жуто обојени судски истражитељи нису ништа нашли.....то тврди и коалициони партнер ДС-а Чедин ЛДП.


Мирише не велику политичку намештаљку.....

Bio,otkrilo se da je lopov,bio uhapsen,podignuta optuznica protiv njega i najuren iz DS...Toma Nikolic sakuplja otpad po Srbiji kao Cigani stari bakar...:hahaha:
 
Jesic izlazi iz DS verovatno ce i njega da proglase lopovom i pored toga sto je bio jedan od najboljih gradonacelnika a od Indjije napravio cudo.Samo da BT sapne ID i gotov je.

Mislim da su Jesic i Knezevic dve potpuno razlicite price.
Knezevic je covek u direktnom sukobu sa Pajticem,Djilasom i ekipom oko njih dok je Jesic deo te ekipe i on je vise suprotstavljen ekipi oko Borisa tako da nema sanse da Jesic ode u SNS on ostaje u DS i ceka(ju) svoju priliku.

Sto se tice Knezevica mislim da SNS dobija mnogo a da on gubi malo svog rejtinga u Zrenjaninu.
 
Mislim da su Jesic i Knezevic dve potpuno razlicite price.
Knezevic je covek u direktnom sukobu sa Pajticem,Djilasom i ekipom oko njih dok je Jesic deo te ekipe i on je vise suprotstavljen ekipi oko Borisa tako da nema sanse da Jesic ode u SNS on ostaje u DS i ceka(ju) svoju priliku.

Sto se tice Knezevica mislim da SNS dobija mnogo a da on gubi malo svog rejtinga u Zrenjaninu.

Da SNS dobija jednog kvalitatnog lopova i masona...

 
Poslednja izmena:
"Lopov" je i zvanično otišao u najgoru moguću opciju tj. onu koja mu karakterno najviše leži :lol: Pritom ne ulazim u to da li je krao ili ne, to će rešiti nadležni, ali kada čovek svoj politički angažman nudi svima kao na pijaci onda je jasno da pati od kompleksa veličine i potrebe da se kroz politiku ostvaruje. Zar nema drugih poslova pa mora da bude u bilo kojoj stranci, samo da ostane aktivan?
 
Aj,videcemo kad bude vreme za to.

Slučajno se osnovao veslački klub u jednom banatskom mestu, gde je slučajno član upravnog odbora bio Knežević i još dva njegova drugara ( koja su takodje bila uhapšena ) i na ime veslačkog kluba bilo uplaćeno ( prebačeno ) 80 miliona dinara. Jedini problem u klubu je bio što nisu postojali ni veslači, ni čamci. Postojali su samo tri člana upravnog odbora i 80 miliona dinara na računu kluba bez sportista.
 

Back
Top