Modni boom
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Modni boom

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Podrazumevano Modni boom

Da li znate tj da li vam se desilo da recimo kada neka javna licnost izadje na estradu ili tako nesto okarakteriste njenu odecu kao potpuni out bez obzira sto mislite da toj osobi to i te kako lepo stoji i da je vasa izjava bila zbog ljubomore?
    Sigurno vam se desilo tako nesto, ono o cemu ja zelim da polemisemo ovde je nesto istog tipa samo vise za muskarce

Mislim da su ovde dame nekako bolji ziri od muskaraca ali moze i musko misljenje da dodje u obzir.
    Dakle pitanje glasi sta po vasem misljenju treba da obuce muskarac da bi bio modni boom, ali molim Vas nemojte ono sa fashion weeka da mi servirate, mislim na nesto sto se ne nosi, nesto neobicno ali opet simpaticno nasim damama...
    Nadam se da sam bio jasan, ako nesto nije jasno pitajte

I da, pitam ovo jer bih zeleo da isprobam ovako nesto (Znate ono da izazovem ljubomoru kod drugih momaka )

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Podrazumevano Re: Modni boom

Ajte ljudi molim ve ...

Ukljucite se i vi...
    Sta bi trebalo danas vise da se nosi a ne nosi se, sta je to IN i moze da posluzi da bi se privukla paznja, naravno kod muskaraca

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

pa ovde muškarac kad ima skolonosk ka preteranom modiranju... xaxax... koji izraz... budi raznorazne sumnje, ideje i komentare. kod većine je neka klasika na ceni, - farke, šulje, majice, ovo, ono... ne znam šta bi trebalo, nekad vidim nešto što mi je dobro a nije zastupljeno... a šta je danas in, pa šta znam, šljašteće, one cipele kao lakovanje ili jakne od onih sijajućih materijala...

Aktivan član Bzuva (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Ima par sijajucih jakni iz kojih ne bih izlazio, ali to su jakne uradjene vrhunskim tehnologijama i imaju neke zajebancije tipa da odbijaju svetlost(bas bukvalno) menjaju boju u odnosu na svetlo ili temperaturu ili tako nesto, ali to su jakne za zezanje a ne ozbiljno nosenje, mada im cene nisu za zezanje nikako

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hah, kakvo pitanje
    Modni boom, ili ti je dovoljno da za tebe kažu: momak ma stila?

Verovatno je najbolje da ne misliš na publiku, nego da nađeš nešto što se tebi dopada, i da onda to samouvereno nosiš. Baš je na jednoj od tema bila diskusija o tome šta nas inspiriše u oblačenju, i svako je odgovorio drugačije: nekome su inspiracija muzika, film, strip ili knjige koje čitaju, nekome
    druge zemlje i narodnje nošnje, ili uniforme i slično. Mislim da je dosta važno da se dobro osećaš u onome šro obučeš...

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio muvalo Pogledaj poruku
    Hah, kakvo pitanje
    Modni boom, ili ti je dovoljno da za tebe kažu: momak ma stila?

Verovatno je najbolje da ne misliš na publiku, nego da nađeš nešto što se tebi dopada, i da onda to samouvereno nosiš. Baš je na jednoj od tema bila diskusija o tome šta nas inspiriše u oblačenju, i svako je odgovorio drugačije: nekome su inspiracija muzika, film, strip ili knjige koje čitaju, nekome
    druge zemlje i narodnje nošnje, ili uniforme i slično. Mislim da je dosta važno da se dobro osećaš u onome šro obučeš...

Zanimljiv odgovor

Slične teme

1. Modni ziri
    Autor Sisidora-97 u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.02.2009., 20:43
  2. MODNI KREATOR
    Autor ANA PATRICIA u forumu Razno
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.01.2009., 00:58
  3. BOOM PortaL
    Autor dule91 u forumu Mobilna telefonija