Neću pantalone.

Daisy 82

Primećen član
Poruka
895
Ja sam protiv pantalona. Na selu možete da ih nosite. Ali kako možete da idete ulicom, ne razumijem. Žene u pantalonama zanimaju samo ružne muškarce. Žene u njima su ružne. Vrijeme je za ženstvenost. Žene su jake kada su ženstvene.
COCO CHANEL



Ženstvenost, glamur, elegancija.....

redshb.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ah koliko se ja slazem sa tobom...:klap::klap::klap:...ja sam definitivno suknjica tip...slike su fantasticne...prelepo:heart::heart:...nosim ponekad pantalone ali samo uz komplet doterivanje...uglavnom one crne,siroke, elegantne ispeglane "na crtu"....one su mi veoma zenstvene...cak i farmerice kada nosim volim da to izgleda doterano, nakit, frizura, esarpa...ali suknjice su moja ljubav:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena:
 
Ah koliko se ja slazem sa tobom...:klap::klap::klap:...ja sam definitivno suknjica tip...slike su fantasticne...prelepo:heart::heart:...nosim ponekad pantalone ali samo uz komplet doterivanje...uglavnom one crne,siroke, elegantne ispeglane "na crtu"....one su mi veoma zenstvene...cak i farmerice kada nosim volim da to izgleda doterano, nakit, frizura, esarpa...ali suknjice su moja ljubav:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena:

Super, znači još istomišljenika. Ima i elegantnih pantalona i kombinacija sa njima ali mislim da po tom pitanju ništa ne može nadmašiti haljinu i suknju :heart:
Nadam se da ćeš se pridružiti sa postavljanjem nekih sličica(meni nešto sporo ide :( ) :cmok2:


 
oscars_marioncotillard.jpg


..moj apsolutni favorit...

keiraknightley.jpg


...jos jedna miljenica...

http://2.***************/_70j2xzcWP2o/SO6ZJaa41BI/AAAAAAAAAO8/1My_lfLo7qE/s400/miranda-kerr-mylookbook.jpg

...nesto za setnju i kaficu...Miranda Ker


Carrie-Bradshaw-satc-movie2_0.jpg


...voleli je ili ne - vrlo su moderna oba opredeljenja...ne mozemo osporiti da je upravo gospodja Parker uz pomoc gospodjice Field vratila ne samo na modnu scenu vec i na ulice sirom sveta haljine za svaki dan, gloh suknje, sik haljinice koje su kratke i izazovne bez vulgarnosti...mozda sam najvise na tome zahvalna seriji...uticala je na percepciju mode...

Picture_4_normal.jpg


sexLG.jpg


425.sexandthecity2.040708.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam protiv pantalona. Na selu možete da ih nosite. Ali kako možete da idete ulicom, ne razumijem. Žene u pantalonama zanimaju samo ružne muškarce. Žene u njima su ružne. Vrijeme je za ženstvenost. Žene su jake kada su ženstvene.
COCO CHANEL



Francusko palamuđenje :)
Haljine jesu lepe (ne nužno baš ove koje ste okačile :mrgreen:)... a 'ženstvene' su samo zbog toga što ih ne nose i muškarci. Kada bi i muškarci nosili haljine (o, hoću li dočekati taj dan!) ni na njima ne bi bilo ništa posebno... osim što se bolje vidi kakvim atributima dotična ili dotični raspolažu :per:

Dobro, malo se šalim.
 
Hm...ja prihvatih i shvatih temu kao klub ljubitelja haljinica i suknjica a ne kao mogucnost ubedjivanja sta je lepse i ko je zenstveniji...zakljucismo da je zenstvenost individualna kategorija i da nije zenstveno svima ista garderoba, ponasanje, izgled, duzina kose, nacin sminke, duzina noktiju...nekome su zenstvene spicaste cipele a nekome baletanke, nekome tesne farmerice a nekome leprsave haljine...ja sam sasvim drugacije razumela temu...nesto kao New York New York na pdf Film...nesto kao u slavu suknjica...nebitno ko ih nosi a ko ne...niti cemo ih mi nositi manje i konacno otvoriti oci da one nisu odraz zenstevosti, jer za nas ocito jesu, niti cemo mi fotkama ubediti zene koje ih ne vole da ih zavole...:heart::heart::heart:
 
Hm...ja prihvatih i shvatih temu kao klub ljubitelja haljinica i suknjica a ne kao mogucnost ubedjivanja sta je lepse i ko je zenstveniji...zakljucismo da je zenstvenost individualna kategorija i da nije zenstveno svima ista garderoba, ponasanje, izgled, duzina kose, nacin sminke, duzina noktiju...nekome su zenstvene spicaste cipele a nekome baletanke, nekome tesne farmerice a nekome leprsave haljine...ja sam sasvim drugacije razumela temu...nesto kao New York New York na pdf Film...nesto kao u slavu suknjica...nebitno ko ih nosi a ko ne...niti cemo ih mi nositi manje i konacno otvoriti oci da one nisu odraz zenstevosti, jer za nas ocito jesu, niti cemo mi fotkama ubediti zene koje ih ne vole da ih zavole...:heart::heart::heart:

mene je iznervirala (uvek me iznervira :evil: ) pretpostavka da je ženska snaga u ženstvenosti. jeste, ali u muškom svetu.
 
Pa ne bi se bas reklo..pogledaj what not to wear i koliko zene zive u neznanju dok im neko ne servira
ruzna zena je ruzna zena sto god da obuce, moze da se tjesi time da je "zenstvenija" ako obuce suknju/haljinu
moze da postane propovjedac haljina i pristalica samo ne-nogavica
ali to ne mjenja cinjenicu kakva je u prirodnom stanju

***.

zivjele zene koje ne gube zvoju zenstvenost skidanjem suknje
 
Francusko palamuđenje :)
Haljine jesu lepe (ne nužno baš ove koje ste okačile :mrgreen:)... a 'ženstvene' su samo zbog toga što ih ne nose i muškarci. Kada bi i muškarci nosili haljine (o, hoću li dočekati taj dan!) ni na njima ne bi bilo ništa posebno... osim što se bolje vidi kakvim atributima dotična ili dotični raspolažu :per:
Dobro, malo se šalim.

...Nisam odolela... ;)...Uz izvinjenje zbog spam-a i eksplicitnosti fotografija:

burnsunderthekilt.jpg
kilt6.jpg
kilt_bez.jpg



...I neko ko, cak i danas, redefinise pojam muskarca u kilt-u (tartan-u)...

connery-1-th.jpg
 
hahahahhahaha ja sam skoro kupila kompletic Ediburgh woollen mill, sal i mini kilt klana Black watch...to je sara iznad cute deka Konerija...kako mi je cudno da je vidim na nekom muskarcu mada ja o muskim Skotima sve najlepse:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena:...lepi ljudi...
 
ruzna zena je ruzna zena sto god da obuce, moze da se tjesi time da je "zenstvenija" ako obuce suknju/haljinu
moze da postane propovjedac haljina i pristalica samo ne-nogavica
ali to ne mjenja cinjenicu kakva je u prirodnom stanju

***.

zivjele zene koje ne gube zvoju zenstvenost skidanjem suknje

Retko koja zena se oblaci po poslednjoj modi a da nosi farmerke..nego nosi od osnovne skole dzakaste modele..tu nema zenstvenosti..i ja bih ceo zivot nosio patike i farmerke ali jednostavno ne ide..imam svoj originalan fazon i tesko bih ga se odrekao ali sasvim normalno bih prihvatio takvu promenu da mi posao nalaze ili cak zenska osoba koju bih hteo privuci..sto znaci s godinama se sami po sebi uozbiljimo
 
Не слажем се са поставком теме!
Жена треба да носе и панталоне и сукњице...
Досадно је само једно од то двоје...

Наравно да су и панталоне секси и елегантне, гуза се у њима много боље истакне него у сукњи ;)
 

Back
Top