Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Raisa draga, nek se oblaci ko kako hoce , daleko od toga, ja prva i na -8 idem u zimskom sortsu :lol:
Poenta je u tome sto tako salju poruku nesvesno da su zeljne kur.ca.. Znam milion klinki koje izlaze polugole da bi ih startovali vrsnjaci (ne starije cike) da bi ih one napusavale :lol: Mislim na vrsnjake jer im je to interesantno bas zato sto su klinke:lol:. Na kraju u odnosu recomo 30 - 17 god (ona) naravno da i ako NE VOLI STARIJe da taj od 30 sa toliko zivotnog iskustva moze da joj proda I PROVALI koju pricu ona zeli da cuje.
Klasicna manipulacija ;)

Pa znam

nemoj vikati na mene:rumenko::lol:

salim se:cmok2::cmok2:

nego samo kazem da se ovde potegla prica '' o Boze njihovo oblacenje,o Boze to oblacenje '' pa kakvo oblacenje? jer to shto ti izadjes u sorcu na minus osam znaci da saljes suptilnu porku da zelis biiip? naravno da ne,to shto neka budala to tako vidi-njegov problem. sad ispada da se devojke ne mogu oblaciti kako one zele jer time ispada da salju poruku da hoce da ih neko k.ara ,a nije tako.
 
Pa znam

nemoj vikati na mene:rumenko::lol:

salim se:cmok2::cmok2:

nego samo kazem da se ovde potegla prica '' o Boze njihovo oblacenje,o Boze to oblacenje '' pa kakvo oblacenje? jer to shto ti izadjes u sorcu na minus osam znaci da saljes suptilnu porku da zelis biiip? naravno da ne,to shto neka budala to tako vidi-njegov problem. sad ispada da se devojke ne mogu oblaciti kako one zele jer time ispada da salju poruku da hoce da ih neko k.ara ,a nije tako.

verovala il ne, u muškim glava je to baš tako...:D
 
Pa znam

nemoj vikati na mene:rumenko::lol:

salim se:cmok2::cmok2:

nego samo kazem da se ovde potegla prica '' o Boze njihovo oblacenje,o Boze to oblacenje '' pa kakvo oblacenje? jer to shto ti izadjes u sorcu na minus osam znaci da saljes suptilnu porku da zelis biiip? naravno da ne,to shto neka budala to tako vidi-njegov problem. sad ispada da se devojke ne mogu oblaciti kako one zele jer time ispada da salju poruku da hoce da ih neko k.ara ,a nije tako.

Nemoj da se kacis samo za garderobu ima tu jos 99% propratnog sadrzaja i na kraju krajeva niko ih ne siluje vec se svojevoljno upustaju u sex sa starijima
 
Pa znam

nemoj vikati na mene:rumenko::lol:

salim se:cmok2::cmok2:

nego samo kazem da se ovde potegla prica '' o Boze njihovo oblacenje,o Boze to oblacenje '' pa kakvo oblacenje? jer to shto ti izadjes u sorcu na minus osam znaci da saljes suptilnu porku da zelis biiip? naravno da ne,to shto neka budala to tako vidi-njegov problem. sad ispada da se devojke ne mogu oblaciti kako one zele jer time ispada da salju poruku da hoce da ih neko k.ara ,a nije tako.
Kako u cijim ocima, ali me to ne dotice svako ima pravo na svoje misljenje/predrasude ;)
Za razliku od tih u 16, znam da se postavim .
Jer sve je pitanje stila i navika. Ja recimo samo za prvi sastanak kontradiktorno oblacim brus, i i za ispit. Pisala sam to 8987554 puta vise sam i Bogu dosadna/ Bas da ne utripovali da je to zbog njih. Inace od svoje 15 ukupno 2i0 puta nisam obukla brus. Nosim dvojku imam cvrste grudi i procenila sam da mi nije potreban. Moj zivot, moja stvar ;)
 
...drugo zavisi od sortsa...ako govorimo o onom braon meni se on bas dopada i imam slican...to je duzi sorts...nije nista na izvol'te...vrlo je umeren i nezan...ako neko obuce sorts od tvida i rolku u kombinaciji sa ravnim cizmama to je lepo, ukusno i trendy...ali ako neko obuce vruce pantalonice, korset, stikle i istakne sve u prvi plan to je neukus...
 
...drugo zavisi od sortsa...ako govorimo o onom braon meni se on bas dopada i imam slican...to je duzi sorts...nije nista na izvol'te...vrlo je umeren i nezan...ako neko obuce sorts od tvida i rolku u kombinaciji sa ravnim cizmama to je lepo, ukusno i trendy...ali ako neko obuce vruce pantalonice, korset, stikle i istakne sve u prvi plan to je neukus...
Pa da zimski = od tvida :lol:
Ali mnogima je cudno sto tako idem na predavanja , njihova stvar :)
 
tebi je to normalno...nekoj je normalno da ima 15 godina starijeg momka...i ko je sad tu u pravu?

sad se setih, imala sam nepunih 14 godinica kad je počeo da me saleće oženejni čika od 30 leta...meni je to bilo toliko smešno(bukvalno) da se on na kraju postideo što mu je tako nešto uopšte palo na pamet...:lol::lol::lol:

Pa o tome sam i govorila a ti izgleda ne možeš da odćutiš, nego te svbe prstići...i šta neko ko ima 15 ima u opšte da traži sa nekim od 30....da neće da razgovaraju o suštini života:lol:
 
aviJon :lol: je ovde,ne toliko da je lepa,ona nije lepa ,ali je zgodna. Imam josh jednu sliku iste

351yb1z.jpg


bez tog pudera i nadogradjene kose
da ne misli sad neko da sam manijak i vojarishem net da skidam :lol:
nabasala sam na dve slike kad sam trazila neshto u slikama i uletela na neki hrvatski sajt


moja poenta je bila,da ovde postavljac potencira kako se samo teen shetaju tako,a ja sam natuknula da sam ja vidjala i starije zene koje se podjednako tako oblache,jer tim ''klinkama'' one sluze..za ugledanje,makar kako bolesno ovo zvuchalo. Devojka od 15-14 vidi ovakvu neku devojku,pa krecu varijacije ''i ja bih tako da izgledam '', vide shta pali mushkarce { i to ne mislim na mushkarce svog godishta vec one od 30-35 } taj nakvarcan ten,duga crna kosa { ili obratno,duga plava kosa } i onda krenu to da oponashaju...zavisi. Od nekoga moraju da pokupe taj nachin izgledanja a od koga ce nego od starijih riba...ne rade to sve,ja kazem neke se ugledaju na te,neke izgrade u glavi kako zele da izgledaju i to je to.Neka devojka fura takav izgled jer joj se zaista dopada { i ja spadam medju te },neka jer hoce da izgleda ''sexy'' i da mushkima ide pena na usta kad je vide,nekoj se to svidja....


shta se tu kritikuje? stil obacenja? Koji tachno? pa ne ide svaka od 17-18-19 u dopichnjaku,neka obuche teeeesan korset,uske farke,ispeglana kosa,nakit,shta je tu loshe? Realno,realno,mushkarci { ona koja naidje i kaze ''nije tako'' stvarno laze } kad bi videli neku takvu,bi se napalili. jer su oni malo..prosti shto se tih stvari tiche. Vide taman ten,ne znaju d aje to u vecini slucajeva puder/solarijum, vide kosu do dupeta ne znaju da je nadogradnja,ko zene kad prvi put gledaju odmah vide....oni su samo vizuelni i njima je to ''lepo'', ove mnogo mladje vide da je takav tip veshtackog jako privlacno,i eto ga na...

Pre svega,shto se takvog izgleda tiche,tu je deo problema i u mushkarcima,da takav izgled njima nije privlachan,ne bi se jurio isti,ali oni bale za tim veshtackim pa se posle prave fini { '' bitno je da devojka ima sve skladno,ne trebaju velike grudi ni veliko dupe,neka ih i ima manje ali skladno da bude, mrzim veshtacke nokte,'' i bla bla truc,a za kojom bale? za onom koja ima sise ko Pamela,dupe ko Jennifer i ima crne kandze.... } Nisu devojke te koje ne znaju da cene pravu lepotu,vec mushakrci.

ovo je prava lepota
169eu60.jpg



ona je jedan persijski model,Claudia Lynx. I preeeeeeelepa je. I ima gomila slika kad je u sasvim normalnom izdanju,uopshte se ni ne trudi da izgleda napucano,i poznavajuci nashe balkanske selje, oni ce pre obratiti paznju na nakvarcanu devojku iz prve slike sa nadpgradnjenom kosom,nego da im se Claudia Lynx pojavi u sasvim pristojnom izdanju { kao ovde }>

Raisa izvini ali to sto ti govoris je definicija neukusa...nistra licno...

....i nisu oni tako bas glupi da ne vide prirodnu lepotu samo ce ovu na izvol'te da komentarisu prostacki...

...naravno da je problem ako bilo ko a ne samo dete ode u solarijum i kvarca se pa jos nakaci tudju kosu pa skupi ono sto ima i isturi....Solarijum je svuda zabranjen jer stvara rak koze, ne mogu da verujem koliko zelja za jeftinom atraktivnoscu ide...da neko dovede zivot u pitanje....tudja kosa na glavi je tako ruzna, bas ruzna a videla sam u inostranstvu vrhunski uradjene i dalje izgledaju ruzno...

To o cemu govoris je nedostatak svetske kulture i odmerenosti....LEPA devojka je uvek i svima lepa pa bila u kargo pantalonama i baletankama ili u spicu, strasu i sljokicama koje dovode haljine do pucanja...lepo je lepo i uvek prijatno za oko...ja bih celu nasu mladu populaciju poslala u London, Pariz, Rim na modnu edukaciju, da vide kako se moze biti lep i bez "golo pa sve prsti"



procitaj ovaj moj post shto sam citirala vazdushasta :)

nije poenta u tome,u ovom postu sam lepo objasnila kako se bash ta prirodna lepota ne ceni,i ne vidi,i dala sam slike dve devojke,ona dola koja je priodna lepota { jedan persijski model } i druga koja je veshtacka,i dodala sam da poznavajuci nashe seljake na Balkanu,vecina njih ce juriti ovu veshtacku,a pavu,pravcatu prirodnu lepotu nece primetiti. Dodala sam i to,da ima nedostatka stila,i ja govorim ako je to sve umereno.Ako nema taman ten,a zeli ga, ako ide u soalrijum ali ne da bude pechena kao lesh vec onako umeren ten da dobije,ako je u pitanju kosa,ako zaista voli dugu kosu pa neka nadogradi ako joj je bash zelja,i Tyra Banks nosi periku sa kosom do kukova a prirodna kosa joj je kratka. Ja ne potenciram u postu takav tip ''lepote '' vec govorim,da to nije lepo,ali nazalost,zbog rekacija u drusthvu kad vide neku takvu devojku koja je tako obuchena oni ce reci '' uhhhhh kakkkkva jee kako je doooovbra '' i uopshte nece videti ispecenu kozu,nadogradjenu kosu-a tako se krecu /oblace zene i od 30. I ja sam samo rekla da je meni to krivo,shto se sve izvrnulo,shto te ''klinke'' vide da je taj veshtacki izgled popularan i da nema negativnih reakcija,vec gledaju ochima deteta,vide sve povrshno '' jao kako su lepe na njih svi bale '' i onda imitiraju..shto ponavljam,nije dobro,ali je tako. Ja nemam problema sa tim ako neka zeli u solarijum,ili da nadogradi kosu ili veshacke nokte,ali neka izgleda umereno. nek nadogradnja bude umrena,ne kandze. Ja sam svesna koji je pravi stil o kojem ti prichas,ja samo hocu da priblizim da je ovde na Balkanu postalo sve toliko tupo da prodje i najvishe stilski sredjena zena sa modnih pista iz Pariza ovde ce mushkarci i dalje baliti za onom veshtackom shto ti kazes,neukusnom lepotom. Ponavljam po poslednju put,ja tu lepotu ne hvalim ni ne potenciram,ja samo lepo govorim da realno,tuzno,ali realno, prava lepota,pravi ukus,pravi stil se ne ceni toliko. Shta briga jednog tpicnog Balkanca za zenu koja je usetala u najlepshem Shanell kostimu,kad pored njega prodje devojka od 17 u uskim farkicama i tangama koje ispadaju iz istih? A zashto je to tako? Jer su mushkarci povrshni. Te od 17-18-19 to nazalost vide,i onda se vrednosti obrnu,i ispada nije poenta da imash stila,vec shto vishe izbaci to bolje,a zog cega to? jer su videle kakve su reakcije na te devojke shto se ''ogole '' pa misle da je to neshto pozitivno. Nadam se da si razumela shta sam htela da kazem...poshto volim tvoja razmisljanja,ali nekako se desi da pogreshno protumachis moja,mozda ne znam da objasnim tacno shta hocu da kazem :)
 
Uh bre svasta stvarno sto se cude...pa i ja nosim ona moja dva...jedan je od tvida a drugi od tamnog teksasa ali je siri i do polovine butine...ja volim grilon carapice na to, gore dzemperic i super...mladalacki a ipak pristojno....:heart:

Samo malo ladno na -8 al' dobro :lol:

kuku....pa oćete da vam noge ozebu......:roll:?


....mada sve je ok ako ima ko da ih zagreje posle.....:zper:
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale
Ja i dalje cekam da odgovore frajeri :mrgreen:
 
procitaj ovaj moj post shto sam citirala vazdushasta :)

nije poenta u tome,u ovom postu sam lepo objasnila kako se bash ta prirodna lepota ne ceni,i ne vidi,i dala sam slike dve devojke,ona dola koja je priodna lepota { jedan persijski model } i druga koja je veshtacka,i dodala sam da poznavajuci nashe seljake na Balkanu,vecina njih ce juriti ovu veshtacku,a pavu,pravcatu prirodnu lepotu nece primetiti. Dodala sam i to,da ima nedostatka stila,i ja govorim ako je to sve umereno.Ako nema taman ten,a zeli ga, ako ide u soalrijum ali ne da bude pechena kao lesh vec onako umeren ten da dobije,ako je u pitanju kosa,ako zaista voli dugu kosu pa neka nadogradi ako joj je bash zelja,i Tyra Banks nosi periku sa kosom do kukova a prirodna kosa joj je kratka. Ja ne potenciram u postu takav tip ''lepote '' vec govorim,da to nije lepo,ali nazalost,zbog rekacija u drusthvu kad vide neku takvu devojku koja je tako obuchena oni ce reci '' uhhhhh kakkkkva jee kako je doooovbra '' i uopshte nece videti ispecenu kozu,nadogradjenu kosu-a tako se krecu /oblace zene i od 30. I ja sam samo rekla da je meni to krivo,shto se sve izvrnulo,shto te ''klinke'' vide da je taj veshtacki izgled popularan i da nema negativnih reakcija,vec gledaju ochima deteta,vide sve povrshno '' jao kako su lepe na njih svi bale '' i onda imitiraju..shto ponavljam,nije dobro,ali je tako. Ja nemam problema sa tim ako neka zeli u solarijum,ili da nadogradi kosu ili veshacke nokte,ali neka izgleda umereno. nek nadogradnja bude umrena,ne kandze. Ja sam svesna koji je pravi stil o kojem ti prichas,ja samo hocu da priblizim da je ovde na Balkanu postalo sve toliko tupo da prodje i najvishe stilski sredjena zena sa modnih pista iz Pariza ovde ce mushkarci i dalje baliti za onom veshtackom shto ti kazes,neukusnom lepotom. Ponavljam po poslednju put,ja tu lepotu ne hvalim ni ne potenciram,ja samo lepo govorim da realno,tuzno,ali realno, prava lepota,pravi ukus,pravi stil se ne ceni toliko. Shta briga jednog tpicnog Balkanca za zenu koja je usetala u najlepshem Shanell kostimu,kad pored njega prodje devojka od 17 u uskim farkicama i tangama koje ispadaju iz istih? A zashto je to tako? Jer su mushkarci povrshni. Te od 17-18-19 to nazalost vide,i onda se vrednosti obrnu,i ispada nije poenta da imash stila,vec shto vishe izbaci to bolje,a zog cega to? jer su videle kakve su reakcije na te devojke shto se ''ogole '' pa misle da je to neshto pozitivno. Nadam se da si razumela shta sam htela da kazem...poshto volim tvoja razmisljanja,ali nekako se desi da pogreshno protumachis moja,mozda ne znam da objasnim tacno shta hocu da kazem :)

...ma znam ja o cemu ti govoris ali samo pokusavam da kazem da nisu svi momci isti....nemaju ni slican ukus...kao i devojke i oni su sa manje ili vise stila...pogledaj ovog naseg Djokicu, njegov pojam seksipila je vrlo tradicionalno lepa zena...kada smo postavljele slicice sexy garderobe njegove su bile najtradicionalnije i veoma konvencionalne, zene same su se sokirale sta je njemu sexy...ta crvena haljina koju sam kupila je do kolena bez dekoltea, nije cak ni tesna a nju je on postavio kao olicenje zenstvenosti...kada sam kazala da je lepa Anne Heathaway htede od srece da me izljubi covek jer mu se ona dopada...a Anne je bleda, prirodna brineta, nenapucana...a on je homobalkanikus:zper:

...prosto smatram da nije istina generalizovati muski rod...mnogi od njih samo pricaju za javnost da im se dopada ono sto je jel grandovski ali iznutra uopste to ne misle...nije Chanel kostim za nas jos uvek ali neka gradska roba jeste...meni se nase devojke ne dopadaju jer su isuvise estradne...ne vidis ni kakve su im oci od onolikih naocara, ni kosu od nadogradnje, ni telo od dijete, ni ten od solarijuma, ni lice od sminke...mnogo bwe:dash:
 
nema pojma nek se yebe ko sa kim hoce...mene licno nikad nisu zanimali stariji jer mi se gade,tj fizicki i mentalno mi nisu bliski i sta bre ima da me pipka neki cika :neutral: a sta rade deca tudjih roditelja ne znam tj znam,al me tudja deca i problemi ne zanimaju.

a da ja imam cerku,i da je spopada il daleko bilo krese 50ogodisnjak, verovatno bih gurala to do tvorze.....i da radije bih joj dala dzoint i pivo nego pedesetogodisnju kitu :neutral: ovo prvo se bar da kontrolisati.
 
...ma znam ja o cemu ti govoris ali samo pokusavam da kazem da nisu svi momci isti....nemaju ni slican ukus...kao i devojke i oni su sa manje ili vise stila...pogledaj ovog naseg Djokicu, njegov pojam seksipila je vrlo tradicionalno lepa zena...kada smo postavljele slicice sexy garderobe njegove su bile najtradicionalnije i veoma konvencionalne, zene same su se sokirale sta je njemu sexy...ta crvena haljina koju sam kupila je do kolena bez dekoltea, nije cak ni tesna a nju je on postavio kao olicenje zenstvenosti...kada sam kazala da je lepa Anne Heathaway htede od srece da me izljubi covek jer mu se ona dopada...a Anne je bleda, prirodna brineta, nenapucana...a on je homobalkanikus:zper:
:snesko5: hvala......na opisu....šta ću kada sam seljak čovek.....đaba BG i sve to jednom peznt olvejz peznt.......:hahaha:

bez onoga homo, moliću lepo......:evil:

Đokica se izjasnio za vršnjakinje...a to je preko 20 god...:manikir:

Ooooo žene šta ste se navrzle na mene jedna je đok.ica polako jedna po jedna......:zper:
 
nema pojma nek se yebe ko sa kim hoce...mene licno nikad nisu zanimali stariji jer mi se gade,tj fizicki i mentalno mi nisu bliski i sta bre ima da me pipka neki cika :neutral: a sta rade deca tudjih roditelja ne znam tj znam,al me tudja deca i problemi ne zanimaju.

a da ja imam cerku,i da je spopada il daleko bilo krese 50ogodisnjak, verovatno bih gurala to do tvorze.....i da radije bih joj dala dzoint i pivo nego pedesetogodisnju kitu :neutral: ovo prvo se bar da kontrolisati.

pa to i ja rekoh više puta...doduše, ne baš tim rečima...:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top