Tarot dnevnik

Za proslost Snaga, za buducnost As Pentakla. Treba biti obrnuto jer Sunce koje nosi snagu uskoro ulazi u sedam.

Verovatno tako iz razloga jer nisam znao da se izvlaci vise karti a da je prva za proslost,konstrukcija u glavi pre izvlacenja je da prva treba za buducnost.
 
Poslednja izmena:
violence.jpg
 
Zanimljiva tema skroz, dobra za ucenje.

Pridruzicu vam se. :)

Za danas izvukoh 8 stapova.

Ova karta je koliko znam analogna Merkuru u Strelcu, zanimljivo da ga tu imam natalno a i sada je na nebu bas ista pozicija.
Javljam na kraju dana kakva je situacija.
 
Zanimljiva tema skroz, dobra za ucenje.

Pridruzicu vam se. :)

Za danas izvukoh 8 stapova.

Ova karta je koliko znam analogna Merkuru u Strelcu, zanimljivo da ga tu imam natalno a i sada je na nebu bas ista pozicija.
Javljam na kraju dana kakva je situacija.
to je karta koja vlada mojom dekadom
Znači brzinu i pronicljivost
Dvostruki je Merkur - i frekvencija i potencijal
 
a gde to ima da se kupi?
i zar ne treba neko da ti pokloni?
i zar ciganski nije zanimljiviji?
i zar vam nije opterećenje svaki dan vaditi kartu koja vam sugestivno boji dan i raspoloženje?

probala sam nešto slično sa tranzitom meseca, smorilo me... jer sam morala da uzimam u opticaj i aspekte tokom dana.
počelo je da me remeti i usmerava...
 
Ја купио у једној београдској књижари давно - шпил плус књига. Мислим да је Вулкан био. Не, зашто би требало неко да ми поклони. Да сам то чекао никад га не бих имао. У принципу можда је добра ствар да изабереш шпил који лежи твом сензибилитету - ако је цигански онда тај. Мени се свиђа Рајдер-Вајтов јер делује солидно. Имам још један други...У принципу волео бих да сам у могућности да скупљам разне тарот шпилове...
 
a gde to ima da se kupi?
i zar ne treba neko da ti pokloni?
i zar ciganski nije zanimljiviji?
i zar vam nije opterećenje svaki dan vaditi kartu koja vam sugestivno boji dan i raspoloženje?

probala sam nešto slično sa tranzitom meseca, smorilo me... jer sam morala da uzimam u opticaj i aspekte tokom dana.
počelo je da me remeti i usmerava...
izabereš na netu i zamoliš Helenu da ti donese
Ja sam sve špilove viška ispoklanjala uključujući i Kroulijev
 
Ima,,znam
Nekad je bilo u mojoj omiljenoj knjizari kod Bate (JDP)
ja sam imala sreću i u Rimu - moja PRVA šetnja u tom gradu i PRVA prodavnica na koju sam naletela je bila radnja sa tarot špilovima
Stotine njih
I tu sam izabrala moj koji rabim od 84.
 
Poslednja izmena:

Back
Top