Ljudi pomagajte u velikom sam bedaku !!!!

NIGRUTIN

Početnik
Poruka
23
Ovako stoje stvari !!! Nasao sam devojku koja me je volela i jos me voli ,Ali problem su njeni roditelji!!! Ja sam iz Lazarevca ona iz Beograda ali to nije bio problem dok se nije umesala njena keva !!! Kao satro , sa ce ti decko iz Lazarevca vodi racuna o skoli, nadji ovde nekog decka itd.Ona mene voli kao i ja nju !! Proslo je neko vreme, sve je postalo ok ali kad smo se videli posle 6 meseci , dosli smo na staro da sam ja postao lud za njom i sad neznam sa cu ! Ja imam devojku vec 5 meseci i pored nje sve, ona decka , a i dalje se volimo ??? Pomozite u bedaku sam ne zivi mi se , po ceo dan gleda njene slike, i rezmisljam o njoj !!!Ali imaj te obzira VOLIM JE !!!
 
:shock: Nasao sam devojku koja me je volela i jos me voli , :shock:
:shock: Ali problem su njeni roditelji :shock: !
:shock: Kao satro , sa ce ti decko iz Lazarevca :shock:
:lol: Ona mene voli kao i ja nju ! :lol:
! Proslo je neko vreme, :? sve je postalo ok ali kad smo se videli posle 6 meseci :shock:
, dosli smo na staro :oops: da sam ja postao lud :roll: za njom i sad neznam sa cu :shock: :roll: :shock: !
PA SAD SE SLUSAJ PAZLJIVO :P :? :shock: :lol: :lol: :lol:
Ja imam devojku vec 5 meseci i pored nje sve, ona decka , a i dalje se volimo ? :shock:
?? Pomozite u bedaku sam ne zivi mi se :roll:
, po ceo dan gleda njene slike, :P

NIJE TI LAKO JER PO ONOME KAKO SI NAPISAO TI JESI NI-GRUTIN A JOS MANJE N-IGRUTIN. TI SI U STVARI NN A SA TE GABRI :shock:
 
Bad_Wolf:
apotekarka:
NIGRUTIN:
ona sad ima decka ja devoju , znas kako je kad ti keva *****, nije sve jedno a devojcice odmah poveruju u ta * i na kraju *

Jedva se suzdržavam de te ignorišem :evil:

...dok ti muz ne opere zube i procisti grlo, posle je vec malo lakse... :lol:

joj sto neko negog poklopiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja se vise ne bih pojavljivao na ovom forumu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
chokolada:
NIGRUTIN:
ona sad ima decka ja devoju , znas kako je kad ti keva *****, nije sve jedno a devojcice odmah poveruju u ta * i na kraju *
Da, da znam! Mama mi sere kakav ti je to momak, a ja posto sam poslusna i nemam mozak da sama razmisljam odmah nalazim sebi drugog. :roll: Ma daj molim te!!!! :roll:

pa da procenila je da joj je vishe stalo do svoje sigurnosti nego do maltertirazhe! tako bi i ja...zato i necu da imam momke mada i ne znam koga bih pod uslovom da ima zainteresovanih.
ali pusti je, pa ce ona sama da se potrudi ako joj je stalo inace joj daj carsaf pa da izlazi kroz prozor..ma nisi joj dovoljno zanimljiv, a ako oces da pocne da razmislja ti kad je vidis reci, kao, super si ali sta da radimo kad ne mozes da se vidjas, kao kul si, pa nek se potrudi da se snadje.
 
infidel:
Bad_Wolf:
apotekarka:
NIGRUTIN:
ona sad ima decka ja devoju , znas kako je kad ti keva *****, nije sve jedno a devojcice odmah poveruju u ta * i na kraju *

Jedva se suzdržavam de te ignorišem :evil:

...dok ti muz ne opere zube i procisti grlo, posle je vec malo lakse... :lol:

joj sto neko negog poklopiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja se vise ne bih pojavljivao na ovom forumu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Samo da budem precizan (ako neko sporije kapira) Pharmacy woman ga je poklopila, ja sam samo seo na poklopac - tek malo da joj pomognem - da nesreca ne izlazi vise na videlo...
 

Back
Top