SHUPLJA ZEMLJA

Sta mislite,kakva je Zemlja "iznutra" ?

  • Mislim da je popunjena.

  • Mislim da je Shuplja.

  • Nisam siguran...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crazy-Wolf

Ističe se
Poruka
2.397
E sad,imali smo,pardon,imamo temu "RAVNA ZEMLJA" sad je vreme i za ovu misteriju....

sta mislite,da li je Zemlja shuplja ili nije!?

ja licno,ne verujem da je shuplja,ali nisam bas ni siguran da je popunjena iznutra....

i ako mislite da je shuplja,sta mislite cega sve ima tamo dole,tj iznutra ?

(nemoj da mi je neko slucajno spomenuo reptile i kako su nas oni napravili,pa onda pobegli tamo dole!!! xD)

....

(sem mozda ako ne misli da dinosaurusi zive tamo dole.....posto i meni to pada na pamet :think: )

(ustvari,pricajte sta hocete,bas me interesuje vasa radoznala masta :) :) :) )
 
Poslednja izmena:
Zar se ponekad ne zapitate da li ono sto znate o Zemlji je istina? Mislim wi nikad niste bili u swemiru,i nikad niste wideli Zemlju iz te perspektive,a sta ako ono sto widjate na globusima,kartama i Tv-u,itd.,itd... je samo receno i uradjeno tako da wi mislite da je Zemlja najnormalnija planeta,a ustvari se tu odigrawa mnogo wise nego sto zamisljamo.

Npr.,owde sam procitao odlomak iz dnevnika jednog coveka koji je bio u gradu koji se nalazi u unutrasnjosti zemlje (ne znam u kojoj je temi),naravno slazem se sa tim da ono sto je naveo u dnevniku mnogo newerowatno,ali da je bilo ko od was to doziveo i zapisao isto tako,opet mnogi wam ne bi werowali,jer to odstupa od onoga sto znamo. Ali uwek treba saznati nesto nowo i ne odbaciti to nowo dok se stvar ne ispita do kraja.


Sta ako je taj zapis u dneviku istina? Sta ako se unutrasnjost Zemlje krije? Moguce je da ima dinosurusa dole,jer Antarktik nije bio pod ledom u njihovo doba (cini mi se). Moguce je da su se sklonili ispod.
 
Zar se ponekad ne zapitate da li ono sto znate o Zemlji je istina? Mislim wi nikad niste bili u swemiru,i nikad niste wideli Zemlju iz te perspektive,a sta ako ono sto widjate na globusima,kartama i Tv-u,itd.,itd... je samo receno i uradjeno tako da wi mislite da je Zemlja najnormalnija planeta,a ustvari se tu odigrawa mnogo wise nego sto zamisljamo.

Npr.,owde sam procitao odlomak iz dnevnika jednog coveka koji je bio u gradu koji se nalazi u unutrasnjosti zemlje (ne znam u kojoj je temi),naravno slazem se sa tim da ono sto je naveo u dnevniku mnogo newerowatno,ali da je bilo ko od was to doziveo i zapisao isto tako,opet mnogi wam ne bi werowali,jer to odstupa od onoga sto znamo. Ali uwek treba saznati nesto nowo i ne odbaciti to nowo dok se stvar ne ispita do kraja.


Sta ako je taj zapis u dneviku istina? Sta ako se unutrasnjost Zemlje krije? Moguce je da ima dinosurusa dole,jer Antarktik nije bio pod ledom u njihovo doba (cini mi se). Moguce je da su se sklonili ispod.

:worth:
 
Zar se ponekad ne zapitate da li ono sto znate o Zemlji je istina? Mislim wi nikad niste bili u swemiru,i nikad niste wideli Zemlju iz te perspektive,a sta ako ono sto widjate na globusima,kartama i Tv-u,itd.,itd... je samo receno i uradjeno tako da wi mislite da je Zemlja najnormalnija planeta,a ustvari se tu odigrawa mnogo wise nego sto zamisljamo.

Npr.,owde sam procitao odlomak iz dnevnika jednog coveka koji je bio u gradu koji se nalazi u unutrasnjosti zemlje (ne znam u kojoj je temi),naravno slazem se sa tim da ono sto je naveo u dnevniku mnogo newerowatno,ali da je bilo ko od was to doziveo i zapisao isto tako,opet mnogi wam ne bi werowali,jer to odstupa od onoga sto znamo. Ali uwek treba saznati nesto nowo i ne odbaciti to nowo dok se stvar ne ispita do kraja.


Sta ako je taj zapis u dneviku istina? Sta ako se unutrasnjost Zemlje krije? Moguce je da ima dinosurusa dole,jer Antarktik nije bio pod ledom u njihovo doba (cini mi se). Moguce je da su se sklonili ispod.


pa pazi za 200miliona godina kopno ze stravicno mnogo promenilo. Al fakat je u tome da se zivotinje ne prilagodjavaju tako brzo i lako. vec su potrebne hiljade godina. Sumnjam da se se navikli na zivot bez Sunca za kratak period. Sto znaci da su biljke izumrle, sa njima i biljojedi i mesojedi koji nisu imali cime da se hrane...
 
Sta ako je taj zapis u dneviku istina? Sta ako se unutrasnjost Zemlje krije? Moguce je da ima dinosurusa dole,jer Antarktik nije bio pod ledom u njihovo doba (cini mi se). Moguce je da su se sklonili ispod.
Šta ako zvezdana kapija postoji? Šta ako Enteprajz iz zvezdane staze postoji? Moguće da ima Cajlonaca u potrazi za ljudima.Šta ako ovo i nije Zemlja,da mi nismo na Zemlji već je to optička varaka? Šta ako bilo šta čovek izmisli i zapiše istina?
Ko ima problema sa relanošćom,taj uvek traži izmišljeni nerealni svet.
 
Šta ako zvezdana kapija postoji? Šta ako Enteprajz iz zvezdane staze postoji? Moguće da ima Cajlonaca u potrazi za ljudima.Šta ako ovo i nije Zemlja,da mi nismo na Zemlji već je to optička varaka? Šta ako bilo šta čovek izmisli i zapiše istina?
Ko ima problema sa relanošćom,taj uvek traži izmišljeni nerealni svet.



Legendo,uwek postoji pitanje: "Sta ako?"...
 
Sal,izbegavaj takwe postowe u owoj temi.

Ne.
Imam legitimno pravo na svoju teoriju, kao i ti na svoje.
Moja nije nista manje legitimna nego tvoja.

Cinjenica jeste da carape iz ves masine nestaju, a isto tako moraju negde zavrsiti.



I jos nesto...jedini koji ima prava da opominje ovde je urednik.
Ti mozes samo da prijavljujes.

Jos jednom budes li me opomenuo i glumio meni urednika ili nesto "vise", prijavicu te najvisim instancama za sikaniranje, proganjanje, ne dozvoljavanje ucesca u diskusiji i progon na nacionalnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi.
Ja mislim da me ti mrzis zato sto sam Tibetanac. :rtfm::rtfm::rtfm:

Dakle, nazad na temu.

Mislim da je moja teorija odrziva, jer kada bi uradili studiju koliko je carapa nestalo od pocetka ere ves masina, dosli bi do impozantnih brojeva, milionskih tona.
A te carape su morale negde zavrsiti....buduci da nisu uocene na zemlji, verovatno su ispod nje....
 
Ako ti se moji komentari ne dopadaju, imas onu opciju Ignore, pa vise ne vidis moje postove.
Drugo, jesam Tibetanac. Baba mi je bila eskimka (i pricala mi je bajke o velikoj rupi, ulaz u inner world koji se prepunio carapama) a djed Tibetanac.
Kada su carape toliko zasmrdele celi severni pol, baba mi je emigrilala na Tibet, da se nadise najcistijeg zraka na svetu.
I onda ugleda mladog monaha, a i on nju, i ljubav se rodi.

Moj djed je trebao postati Dalaj Lama, ali zarad ljubavi dvoje mladih pobegose u noc... i naselise se bivsoj Jugi....

Dalje se zna..radne akcije, on u CKSKJ, ona proleterka itd....

I nemoj molim te sad da se tu nesto prenemazes i prijavljujes ovu divnu ljubavnu pricu, koja dokazuje da sam ja Tibetanac.
Malo romantike nie na odmet... :):)

I jos te molim da mi ne osporavas moj nacionalni identitet, jer i to je kaznjivo po pravilniku krste...
Rekoh, uvek ima ono ignore dugme koje ce spreciti ovakve...neprijatne situacije.
Ipak, moram ti zahvaliti u ovom slucaju, jer si uspeo da evociras secanje na jednu od najlepsih ljubavnih prica sveta, a koja je ipak vezana za temu. (da nije rupe , ulaza u inner earth i carapa iz ves masine, moja baba nikad ne bi emigrirala za tibet).

Nadam se da se ne ljutis na mene... ipak ja postujem tvoj entuzijazam, znanje i volju.
 
"(i pricala mi je bajke o velikoj rupi, ulaz u inner world koji se prepunio carapama) a djed Tibetanac.
Kada su carape toliko zasmrdele celi severni pol, baba mi je emigrilala na Tibet, da se nadise najcistijeg zraka na svetu."

Owo je toliko neozbiljno,toliko off,da ja ne mogu da werujem da si ti owo napisao. Zasto skreces teme?
 
Swako ima swoje misljenje. I da,greskom sam napisao da Sal izbegava takve postove,jer sam mislio da sam usao u moju temu,pa otuda owo prepucavanje. Jos jednom se izvinjawam. :)

eee al sad si usao u moju temu.....sacu ja da zovem moda,da azurira ove tvoje postove ovde.... :per: z:hm:

meni su stvarno interesantne ove teorije....a pogotovo Sal-ova.....sve sto on kaze mora da bude zanimljivo. xD

mada,ne verujem da tamo odlaze "izgubljene" carape.... :think:

haha.....2012. je godina kada ce Zemlja explodirati jer ce se unutrasnjost prepuniti stinky carapama. xDDD
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top