Gojaznost
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Gojaznost

Nov član
    Učlanjen
    19.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Gojaznost

Zdravo drustvo,
    Ne znam za vas, dosta ima iskustava.
    Ja cu vam reci svoje. Ja sam mucila muku sa viskom kilograma i velikim stomakom dugo vreme, od svojih tinedjerskih godina. Muke su se pojacale pocetkom bombardovanja 1999.godine. Svi koji su me vidjali mislili su da sam gospodja od oko 40-tak godina i da ima bar jedno dete, sto me je malo bolelo.
    Grozan izgled je dao manifestacije gojaznosti, bila sam jako umorna i gubila sam pamcenje a o koncentraciji da ne pricam. Sto se tice zdrastvenog stanja, imuni sistem mi je pao na najnize grane - svakih 10 dana mi je nos curio i bila sam bolesljiva. Ne znam sta nisam probala od dijeta preko cajeve i preparata za mrsavljenje i pamcenje do knjiga drenivnih naroda o zdravlju, deo problema je resen ali jos uvek sam jako zelela i radila da imam ravan stomak i idealnu tezinu za moju visinu. Priznajem, bilo mi je tesko jer nisam uspevala da skinem onoliko koliko sam htela a radila sve kako treba a osecala se iscrpljeno. Pocela sam se pitati sta je problem sto ne mogu da smrsam i dobijem vise energije i bolje pamcenje i koncentraciju, sve vise mi se vracalo sta mi je govorila moj logoped Prof. Radmila Savic o znacaju ishrane.
    U avgustu prosle godine, stiglo je odgovor na pitanje sta je razlog - bila sam srecna sa jedne strane a uplasena za svoje zdravlje sa druge.
    Pitajte me slobodno ako imate slicne probleme a i slicne ili iste pokusajte za resenje istog tog problema a zelite napokon kvalitetno resenje.

Obećava Noctural_jazz (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano Re: Gojaznost

Ja sam na dijeti trenutno, josh 6 kg do idealne tezine. Medjutim, kada sma ranije bio na dijeti i smrsham 3-4 kg(od zeljenih 11) ja tako krenem da se prezederavam, slano, slatko, slano slatko... Kako se borish sa tim osecajem? Mislim, ja potpuno iskljucim mozak za vreme takvog cascavanja (sada se ne priblizavam hrani) i posle se uzasno osecam.

Gost 36589 nije na forumu
    je ono za cim ti umires a nikada neces biti :
    Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Gojaznost

Citat Original postavio verawellnesscoach Pogledaj poruku
    Zdravo drustvo,
    Ne znam za vas, dosta ima iskustava.
    Ja cu vam reci svoje. Ja sam mucila muku sa viskom kilograma i velikim stomakom dugo vreme, od svojih tinedjerskih godina. Muke su se pojacale pocetkom bombardovanja 1999.godine. Svi koji su me vidjali mislili su da sam gospodja od oko 40-tak godina i da ima bar jedno dete, sto me je malo bolelo.
    Grozan izgled je dao manifestacije gojaznosti, bila sam jako umorna i gubila sam pamcenje a o koncentraciji da ne pricam. Sto se tice zdrastvenog stanja, imuni sistem mi je pao na najnize grane - svakih 10 dana mi je nos curio i bila sam bolesljiva. Ne znam sta nisam probala od dijeta preko cajeve i preparata za mrsavljenje i pamcenje do knjiga drenivnih naroda o zdravlju, deo problema je resen ali jos uvek sam jako zelela i radila da imam ravan stomak i idealnu tezinu za moju visinu. Priznajem, bilo mi je tesko jer nisam uspevala da skinem onoliko koliko sam htela a radila sve kako treba a osecala se iscrpljeno. Pocela sam se pitati sta je problem sto ne mogu da smrsam i dobijem vise energije i bolje pamcenje i koncentraciju, sve vise mi se vracalo sta mi je govorila moj logoped Prof. Radmila Savic o znacaju ishrane.
    U avgustu prosle godine, stiglo je odgovor na pitanje sta je razlog - bila sam srecna sa jedne strane a uplasena za svoje zdravlje sa druge.
    Pitajte me slobodno ako imate slicne probleme a i slicne ili iste pokusajte za resenje istog tog problema a zelite napokon kvalitetno resenje.
    Reklamiranje bilo kakve vrste je na Krstarici zabranjeno.
    Mozete pricati o gojaznosti ali svi postovi koji budu sadrzali imena preparata bice prepravljani.

Slične teme

1. Gojaznost
    Autor >NiNa< u forumu Žene
    Odgovora: 411
    Poslednja poruka: 03.10.2008., 11:41
  2. gojaznost
    Autor ted u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 24.08.2006., 01:30
  3. za dr-gojaznost?
    Autor elegantno popunjena u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4