Sta da poklonim decku za godisnjicu?

Zavisi da li hoces da bude standarni poklon ili hoces malo i da se igras...Da li ti je bitno da bude nesto korisno ili nesto od srca...I naravno koliko kesa...

Po meni su oni sablonski pokloni tipa parfem, majca, plisani medvedi i kojekakve gluposti sto skupljaju prasinu potpuno izlizana "iznenadjenja".

Ja sam jednom bivsem za godisnjicu otisla u Savremenu, kupila onaj najveci ram koji imaju (cini mi se metar sa pola metra) i u njega potrpala gomilu nasih slika, ceduljica, naskrabala jos po nesto i ma koliko glupo zvucalo ispalo je fenomenalno. To je ovako simbolicno, i mogu ti reci da se vise odusevio tome nego zlatnom lancu koji je dobio sledece godine (i usput vratio nazad)...Ko ce shvatiti te muskarce :) :wink: :)

A da, sad se setih...Za opet tako neku priliku dobio je i 2 papagaja. Te zivotinjice poput ribica, kornjacica, papagaja ne prave nikakvu smetnju, tako da sigurno niko u kuci nece vristati pri pomisli da imaju novog kucnog ljubimca za kojim treba cistiti.

Duga je to veza bila, seticu se sigurno jos neceg :wink:
 
Eeee, neš se ljutiš što ti ne mogu reći šta sam poklonio u nedelju, za rođendan, a ne košta ništa? A ne znam da li se iko ikada ikome dosjetio tako nešto da uradi. Beznadežno, doduše.....
Podsjeti me, ne mogah da odolim............................... :oops:
 
Lola_bgd:
krvolok:


Kupi mu flašu jeftine rakije, a za ostatak, sebi šminku, pa oboje zadovoljni !!!

Nemoj tako...I sa 800 din mozes da se snadjes za poklon, samo ako imas malo maste. Uglavnom su iznenadjenja lepsa od materijalnih poklona.


Mmmm, da, mašta čini svašta, ali sa 800 dindži ni Spilberg i Lukas ( ne Aca ! ), zajedno, ne bi mogli Bog zna šta da izmaštaju !!!
 
U vezi sam sa deckom koga puno volim i uskoro nam ide godisnjica, a ja nemam pojma cime bi mogla da ga obradujem. Dobro bi mi dosle vase kreativne ideje, posto sam ja sve svoje "ispucala".

Ovo je tema iz 2004 god ..ali je aktuelna i dalje vidim.
.Ako sami ne pozajete svoga decka i ne znate sta da mu poklonite i to za godisnjicu onda .NISTA najbolje ..bice to najlepsim poklon jer je to nista od vas licno..ne mogu da zamislim da kupim poklon koji mi neko drugi nepoznat preporuci osobi koju volim i sa kojom sam ..i to jos naglasi kreativan..koliko nedostatka kreativnosti i maste i zelje kod ljudi..uzas jedan..
 

Back
Top