One su ravnopravne....ili ipak nisu...

Ravnopravne su sa nama?

  • Apsolutno da

    glasova: 12 66,7%
  • Ne, ipak su one od naseg rebra nastale

    glasova: 4 22,2%
  • Nisu, a voleo bih da jesu

    glasova: 2 11,1%
  • Jesu, ali bih vise voleo da nisu

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

NN76

Aktivan član
Poruka
1.532
Muskarcine, hajde realno i iskreno...
Da li zene stvarno gledate kao sebi ravne?
Da li stvarno mislite da mogu da izadju koliko i vi, da mogu da se ponasaju prema drugim muskarcima kako vi prema drugim zenama, da njeni roditelji imaju apsolutno isti broj puta pravo da vas pozovu na veceru kao i tvoji…

Ili pak mislite da s uipak maaalkice ispod vas…intelektualno, sposobno, emotivno..

Please iskrene odgovore ;)
 
Feminizam je odlicna stvar za muskarce.
Pre su samo sedele kuci, ispijale kafe i ogovarale komsiluk
Na muskim plecima je bilo sve, i zaraditi i prehraniti porodicu
Sada imas 2 plate u kuci. A to sto po nekada usisas kucu, pih, mnogo lakse nego ziveti od jedne plate i slusati dzangrizavu zenu bez obaveza
Feminizam je nama doneo mnogo vise prednosti nego njima
Ali to je vec druga tema
 
Muskarcine, hajde realno i iskreno...
Da li zene stvarno gledate kao sebi ravne?
Da li stvarno mislite da mogu da izadju koliko i vi, da mogu da se ponasaju prema drugim muskarcima kako vi prema drugim zenama, da njeni roditelji imaju apsolutno isti broj puta pravo da vas pozovu na veceru kao i tvoji…

Ili pak mislite da s uipak maaalkice ispod vas…intelektualno, sposobno, emotivno..

Please iskrene odgovore ;)

Gospode dokle su muskarci spremni da odu:dash::dash::besna:...

Jednake nismo niti mozemo biti...priroda nas je zato polno odvojila jel...to mu dodje normalno...ovo boldovano je nebuloza svetskih razmera...da podvajas roditelje:eek:, kakve veze imaju roditelji:dontunderstand:...zasto bi vama bilo dopusteno da se ponasate kao stoka najgora prema drugim zenama? Zato sto ti je jel priroda podarila bozansku musku prirodu....samo zivite vi u oblacima...iz tog razloga sve ulazimo u veze sa strancima, em su muskarci u pravom smislu te reci em postuju zene...sramota kakve si primere naveo...intelektuano ispod vas...samo se tesite...a fakulteti upravo dokazuju ko su bolji studenti...nesto ne vidim mnogo muskih primera sa jakim prosekom na pravnom...samo filozofirate a ovamo vas mame izdrzavaju do 35., pih:rtfm:
 
Kakve veze ima Beket sa ovim...naravno da je normalno odreagovati kada ti neko sveze da tvoja majka manje vredi od necije i da si gluplja od njega...kako bi tebi bilo Goxy da ti ja kazem kako ti majka ne vredi ni pola koliko vredi tudja? I da si glup? I da si neosetljiv? I da nemas pravo da se muvas sa devojkama...sve nekako ali ovo za majku je beda bedna...najgora inferiornost koju sam procitala...sto puta pih...
 
Gospode dokle su muskarci spremni da odu:dash::dash::besna:...

Jednake nismo niti mozemo biti...priroda nas je zato polno odvojila jel...to mu dodje normalno...ovo boldovano je nebuloza svetskih razmera...da podvajas roditelje:eek:, kakve veze imaju roditelji:dontunderstand:...zasto bi vama bilo dopusteno da se ponasate kao stoka najgora prema drugim zenama? Zato sto ti je jel priroda podarila bozansku musku prirodu....samo zivite vi u oblacima...iz tog razloga sve ulazimo u veze sa strancima, em su muskarci u pravom smislu te reci em postuju zene...sramota kakve si primere naveo...intelektuano ispod vas...samo se tesite...a fakulteti upravo dokazuju ko su bolji studenti...nesto ne vidim mnogo muskih primera sa jakim prosekom na pravnom...samo filozofirate a ovamo vas mame izdrzavaju do 35., pih:rtfm:

Ne razumem zasto si toliko zapenila?
Dao sam par klise-primera koji se mogu cuti u muskom drustvu.
To ne znaci da ja delim to miljenje
Ali niko od mojih prijatelja nije odusevljen idejom da nedeljno popodne provede kod zeninih roditelja.

Ulazak u brak sa strancima?
Hmmm, nisam znao da zapadnjaci imaju lepo misljenje o istocnjakinjama, posebno ne o zenama sa balkana. Mozda neko drugi ovde zivi u oblacima?
Ali ok, to je druga tema(koja se moze otvoriti, da se ovde ostane ontopic)
Recimo, da li je za muskarca bolja opcija jedna orijentalna, mrsavica patrijahalnog vaspitanja sa Tajlanda/Indonezije itd od muskobanjaste srpkinje

Meni nekako Srpkinje draze
A da li su vecini? Opet, za drugu temu ;)
 
Kakve veze ima Beket sa ovim...naravno da je normalno odreagovati kada ti neko sveze da tvoja majka manje vredi od necije i da si gluplja od njega...kako bi tebi bilo Goxy da ti ja kazem kako ti majka ne vredi ni pola koliko vredi tudja? I da si glup? I da si neosetljiv? I da nemas pravo da se muvas sa devojkama...sve nekako ali ovo za majku je beda bedna...najgora inferiornost koju sam procitala...sto puta pih...

Ma ok, ali previse si ovo licno shvatila!
Nisam ja napisao svoje misljenje(jos svoje misljenje na ovu temu nisam ni dao)
Zanimalo me misljenje muskih forumasa.
A veruj, mnogo jezivije stvari od napisanih cujem kada sam sa prijateljima i kada se malo popije
 
...ja sam odreagovala na Buka i bes sa tvoje strane...neka mirna zapazanja su neophodna i uopste se ne radi o vikanju ili besu vec o mirnom ukazivanju na nebuloze.

Pa ok, onda nebuloze. Sigurno da ima i nebuloza
Ali te stvari muskarci spominju(i mnoge druge)
Zene spominju u zenskom cavrljanju sigurno isto neke nebuloze.
Sta znam kako to ide kod vas
Ni ne zanima me sta zene pricaju kada odu na kafu
 
Ne razumem zasto si toliko zapenila?
Dao sam par klise-primera koji se mogu cuti u muskom drustvu.
To ne znaci da ja delim to miljenje
Ali niko od mojih prijatelja nije odusevljen idejom da nedeljno popodne provede kod zeninih roditelja.

Ulazak u brak sa strancima?
Hmmm, nisam znao da zapadnjaci imaju lepo misljenje o istocnjakinjama, posebno ne o zenama sa balkana. Mozda neko drugi ovde zivi u oblacima?
Ali ok, to je druga tema(koja se moze otvoriti, da se ovde ostane ontopic)
Recimo, da li je za muskarca bolja opcija jedna orijentalna, mrsavica patrijahalnog vaspitanja sa Tajlanda/Indonezije itd od muskobanjaste srpkinje

Meni nekako Srpkinje draze
A da li su vecini? Opet, za drugu temu ;)

Prvo boldovano, ne vadi se sada nisi to kazao vec si rekao da tvoji roditelji imaju VECE pravo...

Drugo boldovano je neistina jer moja porodica, moja kuma i ja potvrdjujemo suprotno
 
Gospode dokle su muskarci spremni da odu:dash::dash::besna:...

Jednake nismo niti mozemo biti...priroda nas je zato polno odvojila jel...to mu dodje normalno...ovo boldovano je nebuloza svetskih razmera...da podvajas roditelje:eek:, kakve veze imaju roditelji:dontunderstand:...zasto bi vama bilo dopusteno da se ponasate kao stoka najgora prema drugim zenama? Zato sto ti je jel priroda podarila bozansku musku prirodu....samo zivite vi u oblacima...iz tog razloga sve ulazimo u veze sa strancima, em su muskarci u pravom smislu te reci em postuju zene...sramota kakve si primere naveo...intelektuano ispod vas...samo se tesite...a fakulteti upravo dokazuju ko su bolji studenti...nesto ne vidim mnogo muskih primera sa jakim prosekom na pravnom...samo filozofirate a ovamo vas mame izdrzavaju do 35., pih:rtfm:
Nisma primetio da je NN nešto slično napisao...Kakav galimatijas od posta.:p
 
Prvo boldovano, ne vadi se sada nisi to kazao vec si rekao da tvoji roditelji imaju VECE pravo...

Drugo boldovano je neistina jer moja porodica, moja kuma i ja potvrdjujemo suprotno

Ja sam poslom i dan danas dosta vezan za inostrantvo, i neko vreme sam preko i ziveo.
Ko zeli da misli da su Srpkinje rado vidjene snajke-neka misli
Veoma dobro znam kakvo je misljenej na zapadu o zenama iz istocne Evrope.
necu ga ovde napisati jer bi to izazvalo(ocigledno) novu lavinu besa
Ako srpske novine non stop potenciraju da su srpskinje No1 u svetu, to ne mora da znaci da je to istina. Sve novine svih zemalja proglasavaju svoje zene za najlepse i u svetu najtrazenije.

Dalje, ne znam sta se vadim?
gde sam rekao da moji roditelji imaju vece pravo?
Ja sam samo pitao sta drugi misle, ja nigde nisam dao svoje misljenje
 
Muskarcine, hajde realno i iskreno...
Da li zene stvarno gledate kao sebi ravne?
Da li stvarno mislite da mogu da izadju koliko i vi, da mogu da se ponasaju prema drugim muskarcima kako vi prema drugim zenama, da njeni roditelji imaju apsolutno isti broj puta pravo da vas pozovu na veceru kao i tvoji…

Ili pak mislite da s uipak maaalkice ispod vas…intelektualno, sposobno, emotivno..

Please iskrene odgovore ;)

Citaj pazljivije i malo izmedju redova
 
Ja sam poslom i dan danas dosta vezan za inostrantvo, i neko vreme sam preko i ziveo.
Ko zeli da misli da su Srpkinje rado vidjene snajke-neka misli
Veoma dobro znam kakvo je misljenej na zapadu o zenama iz istocne Evrope.
necu ga ovde napisati jer bi to izazvalo(ocigledno) novu lavinu besa
Ako srpske novine non stop potenciraju da su srpskinje No1 u svetu, to ne mora da znaci da je to istina. Sve novine svih zemalja proglasavaju svoje zene za najlepse i u svetu najtrazenije.

Dalje, ne znam sta se vadim?
gde sam rekao da moji roditelji imaju vece pravo?
Ja sam samo pitao sta drugi misle, ja nigde nisam dao svoje misljenje
Nemoj više...:zper:
Žena se rodi kao samostalna individua ili se ne rodi,kao i muškarac.I ako hoće može da se izbori za svoje mesto.
 
Nemoj više...:zper:
Žena se rodi kao samostalna individua ili se ne rodi,kao i muškarac.I ako hoće može da se izbori za svoje mesto.

Apsolutno!
I sam imam i cerku
I ucicu je da bude nezavisna.
Ja sam pitao nesto drugo
Pitao sam kako muskarci gledaju na zene uopsteno!
A ne da li zena treba da se izbori.
To je zenska stvar, neka one razmisjaju da li treba i kako treba
Mene je dakle zanimao muski pogled
 

Back
Top