Putnici svih zemalja ujedinimo se

Poruka
20.421
.....da vas vidimo , cujemo, da se upoznamo .....da vidimo kako razmisljate ....

Aj da se malo druzimo , da damo malo :heart: ovom divnom pdf ....umesto sto se pretvorio u servisne informacije ....

Hi , ja sam Mirka Šizika i ja sam putoman .....isla bi gde me noge nose i avioni voze samo sa jednom drugaricom .....ime joj je Viza ....

Nesto smo se posvadjale ovih dana pa sad ne razgovaramo al nadam se da ce se odljutiti do leta da mi pravi drustvo za more :)

A vi ???
Koji ste ?
 
Poslednji put sam bio na putovanju pre dve godine na moru u Crnoj Gori...Prošle godine sam trebao da idem u Francusku ali smo kupili kola,pa je to otpalo.Ali,biće,pre svega bih voleo,to mi je prioritet da posetim Češku,odakle mi je jedna deo porodice,kao i Poljsku,Slovačku i Rusiju.
 
Jao ja se namestam na Prag ovog proleca ...svi kazu da je najlepsi u prolece i evo vec odvajam novce za to ....da nam pauk nije odneo kola sad bi vec imala full sumu za smesta i put ...do marta , aprila bi uzickala i za klopu i soping i super.....

Al ima da idem ove godine da vidim prag makar leba ne jela.
 
Jao ja se namestam na Prag ovog proleca ...svi kazu da je najlepsi u prolece i evo vec odvajam novce za to ....da nam pauk nije odneo kola sad bi vec imala full sumu za smesta i put ...do marta , aprila bi uzickala i za klopu i soping i super.....

Al ima da idem ove godine da vidim prag makar leba ne jela.
Kolko dana planiraš da ostaneš,klasika do nedelju dana?
 
Pa nisam razmisljala da budem iskrena , planirala sam da idemo kolima i da ide jos jedan par sa nama a svi rade sem mene tako da sumnjam da ce moci da ostanu 7 dana al neki produzeni vikend- cetvrtak - nedelja bi bio realniji.

Pa bar za prvi put da vidimo grad i znamenitosti ....soping nije prioritet na mojoj listi.
 
Pa nisam razmisljala da budem iskrena , planirala sam da idemo kolima i da ide jos jedan par sa nama a svi rade sem mene tako da sumnjam da ce moci da ostanu 7 dana al neki produzeni vikend- cetvrtak - nedelja bi bio realniji.

Pa bar za prvi put da vidimo grad i znamenitosti ....soping nije prioritet na mojoj listi.
Pa malo šoping,malo gledanje...Ne onaj šoping kad uđeš u radnju i izađeš zatrpan kesama, to možeš i u Bg-u,nego kupuješ ''male stvari'' suvenire i to:)
 
Pa nisam razmisljala da budem iskrena , planirala sam da idemo kolima i da ide jos jedan par sa nama a svi rade sem mene tako da sumnjam da ce moci da ostanu 7 dana al neki produzeni vikend- cetvrtak - nedelja bi bio realniji.

Pa bar za prvi put da vidimo grad i znamenitosti ....soping nije prioritet na mojoj listi.

Eto i mi razmišljamo o Pragu
možda i bez dece
još ih ne zanimaju takva putovanja

Gde god smo išli (a nismo previše) bilo je u našoj organizaciji - sedamo u kola i na licinom mestu pronalazimo smeštaj. Sad baš nešto za Prag nisam sigurna, verovatno bi preko neke agencije:think:busom, oko uskrsa
 
mi smo prošlog uskrsa ili prvi maj beše, ne znam tačno išli tako par dana na Srebrno jezero. Smeštaj privatni (istina više volim hotele, al...) Alfa malo pecao, u svakom slučaju baš se lepo proveli, bili sa prijateljima koji imaju decu sličnog uzrasta kao naša
 
Ја сам Боркета, већ ме хвата пандрц колико бих да негде да зујнем....Само кад помислим како је сада на Куби...Малдивима...Дубаију...Тајланду, када замислим то тиркизно море...сунце...плаже...коктелчиће у бару на плажи...музикица само грува...и то све она од које ми срце се узлупа...јој....телепортовала бих се тамо одмах само да могу...па макар не причала после тога са Визом и Маестром једно годину дана...
Много волим путовања...сва...али поготову ова у топлије крајеве и где има море....и све што уз
то иде.
 
Ja sam vazdusasta i imam itchy feet...Oduvek sam putovanja stavljala na vrh liste prioriteta...zrtvovala bih i izlaske i garderobu zbog njih...imam teoriju da se covek lako navuce na putovanja pa onog momenta kada se vrati sa istog vec krene da planira sledece...za sada sam obisla skoro sve vece i lepse gradove Evrope, one koje sam sanjala jos kao dete, one bajkovite i one na glasu, severnu Afriku, volela sam i ostrva ali ih nisam imala puno na tapetu, za sada vecinu grckih sa posebnim akcentom na Kikladima ali me spanska jos uvek cekaju...jedina drzava koju nisam do sada posetila a evropska je i imam veliku zelju je Spanija pa vec sam u zestokim planovima da juna padne i ona...
 
Gde god smo išli (a nismo previše) bilo je u našoj organizaciji - sedamo u kola i na licinom mestu pronalazimo smeštaj. Sad baš nešto za Prag nisam sigurna, verovatno bi preko neke agencije:think:busom, oko uskrsa

Ja cu u sopstvenoj reziji da idem.
Kolima.
Kazu ljudi koji su isli da je to daleko bolja varijanta , jer nisi uslovljen vremenom, ides gde ti se ide, obilazis sta ti se obilazi plus su same ulaznice za sve jeftinije individualno nego kad ih placas agenciji....

Neko mi je pricao da je karlove vari placao 50 evra po osobi preko agencije a ovako je navodno oko 10 evra ....sa sve lokalnim vodicem ....

Nabavila sam TOP 10 Prag i po njemu cu da se orjentisem i napravim plan.
 
mirka,ako ides u vrnjacku banju,samo nemoj u hotel breza.sve ono sto kazu da imaju,nemaju,hrana je jako losa,a hotel je pravi krs.nocenje sa doruckom je bilo valjda 1700,ili je to bio pun pansion?i voda u bazenu nije ni za pingvine zdrava

Radije bi neki korektan privatni smestaj, apartman i onda sama da jedem sta mi se jede ....ne volim te nase pune pansione ko iz menze ....

Smesno mi je kad npr na kopu platim doruca i veceru u dancingu a jedem ko u studentskoj menzi ....

Probirljiva sam znam al sta cu , takva sam .
 

Back
Top