Putnici svih zemalja ujedinimo se

:eek:


Veliki morski predator snimljen u Jadranu !


59256430959f78a53f287a584721201_v4_big.jpg
 
Upravo mi stigao mejl sa ponudom da pretvorim flying miles iz Etihad guest programa u besplatnu kartu...imam otprilike za Rim,Cirih,Berlin,Dizeldorf,Atinu,Istanbul...

Tri puta u Bangkok sa Etihadom i jedan Berlin preko Air Serbia koji se takođe računa u protekle 3 godine daju 16500 letećih milja, a za besplatan povratni do recimo Rima mi treba oko 10000 :srecan:
Samo moram do januara da se odlučim ili ističe 4000 milja

Dakle minut vam treba za registraciju,a očigledno ima vajde od toga. Air Serbia ili direktno Etihad svejedno.
 
Poslednja izmena:
"Obiđite Aušvic, inspiraciju za mnoge poznate filmove"

Jedna turistička agencija iz Beograda ponudila je novogodišnje putovanje u Poljsku reklamirajući i oblizak Aušvica na potpuno neprimeren način.


Turistička agencija u posetu Krakovu ubraja i obilazak Aušvica, a nakon neprimerene reklame na Fejsbuku podigla se velika prašina na društvenim mrežama.

“Ne propustite posetu ovom istorijskom mestu u blizini Krakova koje je bilo inspiracija mnogim poznatim filmovima“, navodi se uz sliku ulaza u najveći koncentracioni logor na svetu.

Nakon što je javnost odreagovala na očigledno nepoštovanje ili neznanje o mestu koje turisti treba da obiđu, oglasila se i sama agencija:

“Agencija Go2 Travelling se izvinjava zbog neprimerenog sadržaja koji je objavljen na našoj stranici, a odnosi se na posetu koncentracionom logoru Aušvic u okviru putovanja u Krakov.
Namera objave nije bila da se povrede ničija osećanja, već pre svega da ukaže našim korisnicima na mogućnost obilaska mesta jednog od najvećih stradanja u istoriji čovečanstva. Odmah nakon što smo uvideli da objava na našoj Facebook stranici može da se tumači u negativnom kontekstu odlučili smo da je uklonimo i ovim putem se još jednom izvinjavamo svim onima koje je na bilo koji način povredila. Zbog toga smo odmah preduzeli sve potrebne mere da do ovakvih propusta više ne dođe.
Tokom prethodnih šest godina gotovo 2.000 ljudi posetilo je memorijalni centar Aušvic kroz putovanja koja organizujemo. Smatramo da je vrlo važno da mladi ljudi koji dolaze u Krakov posete Aušvic, upravo zbog poštovanja prema žrtvama holokausta i podsećanja na stravične zločine koji su tamo počinjeni“, saopštili su u postu na Fejsbuku.

Inače, još neke agencije su pokušale da potencijalne mušterije privuku da uplate Novu godinu u Poljskoj predstavljajući Aušvic kao najzabavniji deo putovanja.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

preduzetništvo u Srba z:hm:
 
Upravo mi stigao mejl sa ponudom da pretvorim flying miles iz Etihad guest programa u besplatnu kartu...imam otprilike za Rim,Cirih,Berlin,Dizeldorf,Atinu,Istanbul...

Tri puta u Bangkok sa Etihadom i jedan Berlin preko Air Serbia koji se takođe računa u protekle 3 godine daju 16500 letećih milja, a za besplatan povratni do recimo Rima mi treba oko 10000 :srecan:
Samo moram do januara da se odlučim ili ističe 4000 milja

Dakle minut vam treba za registraciju,a očigledno ima vajde od toga. Air Serbia ili direktno Etihad svejedno.

Što se tiče besplatnih karti putem letećih milja procedura je sledeća: morate zvati call centar jer ni sajt ni predstavništva Air Serbia nisu u tehničkoj mogućnosti da urade ovu transakciju :eek: Kažete broj etihad guest programa i oni provere milje,onda destinaciju koju želite i vremenski okvir. Onda proveravaju mesta za zadate datume jer koliko sam razumeo broj mesta putem milja je ograničen za svaki let...kada se dogovorite za datume,izdiktirate podatke onoga ko leti i skinu vam milje a onda platite aerodromske takse 6200 dinara :lol:
Kartu možete uzeti i za člana porodice ako ste prethodno povezali naloge u family program etihada(zajedno skupljate milje na isti konto)

Sve u svemu karta od 250€ kupljena za 50€...nije loše iako tehnički to bi moralo jednostavnije biti. Posebna priča je što sa etihadovom lozinkom i brojem ne možete na air serbia da se ulogujete :fdlan:
 

Back
Top