Putnici svih zemalja ujedinimo se

Kad sam bila mala gledala sam neki film u kome junakinji gatara prorice sudbinu u satoru i kaze da ce coveka svog zivota naci u gradu po imenu Positano u Italiji ......Pola filma je bilo snimljeno u tom gradu i ja sam cini mi se doveka zapamtila taj film sto zbog romanticne price o ljubavi sto zbog prelepih prizora samog seoceta u filmu. Puno godina kasnije razgovarajuci o putovanjima covek koga sam volela rekao mi je da zeli da obidje taj gradic u Italiji .....Bila sam pomalo zbunjena , po malo tuzna a po najvise odusevljena time da pored sebe imam coveka koji ne zna za moje zelje a zeli isto ....
Film se zove Only you sa Marisom Tomei i Robertom Dounijem...lik kojeg jure se zvao Dajmon Bredli...sjajan filmic
 
Hej i ja idem u Pariz na prolece...preko koga idete? Ja putujem u samostalnoj varijanti...jeste li pronasli hotel? Ja se dvoumim izmedju Latinskog kvarta i Bastilje, kazu da su to najlepse lokacije...Kada idete?[UOTE]

Idemo za Uskrs jer smo tada svi na raspustu i godišnjem.Biće preko agencije, ali se dvoumimo između dve ponude-jedna ima u kombinaciji još i Nirnberg i Beč,a duga Švajcarsku.Mislim da su Putnik i Holidej.Muž je zadužen da baza po Internetu i kombinuje,a ja da slažem evriće na stranu i branim ih životom ako hoće da ih potroše na nešto drugo!
 
jes Mirka...glupa sam :mrgreen:

btw.mi smo letos bili u Parizu...i u Milanu...i u Rimu...i jos ponegde,al sve na po par dana,taman da zagolicamo mastu...i sad se smisljamo odakle da krenemo u detaljno razgledanje :D

Ooooo, pa vi ste bas lepo putovali...
A ja se nesto mislim, mada jos nista nisam spomenula muzu... :rumenko:
Kad vec idemo u Francusku, sto ne bi letovali na Tahitiju, a?
Bora Bora i to...
 
Jao ja se namestam na Prag ovog proleca ...svi kazu da je najlepsi u prolece i evo vec odvajam novce za to ....da nam pauk nije odneo kola sad bi vec imala full sumu za smesta i put ...do marta , aprila bi uzickala i za klopu i soping i super.....

Al ima da idem ove godine da vidim prag makar leba ne jela.

Ja sam ga videla u svim godisnjim dobima i za mene je
najlepsi u miholjsku jesen..Tada su boje cudesne kao i Vltava..
a samo vikend ti je malo da bi videla Prag...i osetila zivot u njemu..
 
Idemo za Uskrs jer smo tada svi na raspustu i godišnjem.Biće preko agencije, ali se dvoumimo između dve ponude-jedna ima u kombinaciji još i Nirnberg i Beč,a duga Švajcarsku.Mislim da su Putnik i Holidej.Muž je zadužen da baza po Internetu i kombinuje,a ja da slažem evriće na stranu i branim ih životom ako hoće da ih potroše na nešto drugo![/QUOTE]


Aha...ako mogu da dam neki savet ja bih odabrala Bec...savremena bajka...moj omiljeni grad...Ja idem na nedelju dana pocetkom maja...nije mi izaslo mnogo skupo, cak sam se i prijatno iznenadila...obozavam to sto ides pre mene pa cu te ugnjaviti pitanjcima kada se vratis...:heart:...samo me malkice muci hotel...hocu da budem pored Luksemburskog parka:besna:
 

Back
Top