Pitanje

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.266
Jutros kada sam ustao oprao sam zube,i kada sam preprao grlo vodom ono grrrr ispljunuo sam poprilicno krv,e sad nije mi prvi put da se to desava jednom sam se vracao iz skole i kao da sam imao nesto u grlu kada sam ispljunuo opet bila krv...Ja mislim da su pukli kapilari ili slicno...Ali trazim neko objasnjenje jel je ovo opasno ili nije,jer se ne potresam xD
 
Ma jok ne secam se kada mi je zadnji put krvario nos ili desni...Moja teorija je da dok sam spavao,mozda je pukao neki kapilar u nosu i krv je dosla do grla...Ma jok da idem kod lekara pa ovi moji da se slogiraju kad im ovaj kaze nesto xD
 
Ako nemas kasalj mislim da nema potrebe da se uzrujavas verovatno ti je pukao kapilar u nosu a kako je nos preko zdrela povezan s ustima to ispljunes kroz njih :) mada verovatno su desni zbog pranja....Ako si jos ziv nije opasno :) da ti je ne daj boze zbog pluca kasljao bi ko konj... a opet ne bi trebalo da ti je iz grla :) pozz
 
To je upala desni. Pocni da koristis konac, zube peri iscetkacanjem na dole gornje a gore donje, a ne ko sto veliki broj radi levo desno pa uteruju ostatke hrane medju zube. Koristi konac. I ispitaj ozoseptom 1 bocica rastvorena u 2 l vode. Pozdrav.
 
Ne perem zube levo desno jos od 4razreda nisam ja bas toliko glup,koristim konac ali ne bas cesto takodje i jezik ocistim i isperem grlo...Imam i neku tecnost ali nzm kako se zove xD
 

Back
Top