B92 opet pljuje amfilohija

Bole_Delija

Iskusan
Poruka
5.063
Veceras na utisku su vrli novinari b92 na celu sa oljom iskoristili priliku da opet podmuklo i lukavo opljunu amfilohija, ali i sve one koji se ne slazu sa imbecilnim predlozima da se kosova odreknemo, ubacujuci ga u predlog gde peva pesmu "jecam zela kosovka devojka" sa komentarom pesma nad pesmama. Inace i meni je draze sto je irinej postao patrijarh, ali ovo je stvarno sramota i pitam se dokle ce vise svi ti kvazi novinari da rade ovakve stvari, pa nije crkva skupstina a mitropoliti politicari da b92 nekog favorizuje a nekog konstantno pljuje.

Sta je po zakonu potrebno da bi se nekoj tv stanici oduzela nacionalna frekvencija, nevezano samo za ovu temu
 
Veceras na utisku su vrli novinari b92 na celu sa oljom iskoristili priliku da opet podmuklo i lukavo opljunu amfilohija, ali i sve one koji se ne slazu sa imbecilnim predlozima da se kosova odreknemo, ubacujuci ga u predlog gde peva pesmu "jecam zela kosovka devojka" sa komentarom pesma nad pesmama. Inace i meni je draze sto je irinej postao patrijarh, ali ovo je stvarno sramota i pitam se dokle ce vise svi ti kvazi novinari da rade ovakve stvari, pa nije crkva skupstina a mitropoliti politicari da b92 nekog favorizuje a nekog konstantno pljuje.

Sta je po zakonu potrebno da bi se nekoj tv stanici oduzela nacionalna frekvencija, nevezano samo za ovu temu

sto ga pljuju , pa nije lose otpevao sa obzirom da je bila zimoca ?
 
Znači tebe realno briga za njegovo mjesto u crkvi?
Da je izabran za patrijarha, opet bi rekla i treba da ga pljuju...mislim, patrijarha?

Da. Bog je Bog i u njega verujem, ostali su samo službenici ... nemam zašto da poštujem instituciju bilo koga ako taj neko ne valja. Koliko znam postoji i božija zapovest - ne pravi sebi idole ;) Da je patrijarh rekla bih da ga treba podhitno smeniti.
 
Veceras na utisku su vrli novinari b92 na celu sa oljom iskoristili priliku da opet podmuklo i lukavo opljunu amfilohija, ali i sve one koji se ne slazu sa imbecilnim predlozima da se kosova odreknemo, ubacujuci ga u predlog gde peva pesmu "jecam zela kosovka devojka" sa komentarom pesma nad pesmama. Inace i meni je draze sto je irinej postao patrijarh, ali ovo je stvarno sramota i pitam se dokle ce vise svi ti kvazi novinari da rade ovakve stvari, pa nije crkva skupstina a mitropoliti politicari da b92 nekog favorizuje a nekog konstantno pljuje.

Sta je po zakonu potrebno da bi se nekoj tv stanici oduzela nacionalna frekvencija, nevezano samo za ovu temu

Pa ne vole ga hrvati, naravno . Sad kad razmislim , mora da je odlican tip , cim ga B92 pljuje .
 
sto ga pljuju , pa nije lose otpevao sa obzirom da je bila zimoca ?

I treba da ga pljuje ... ona ga, ruku na srce, zna mnogo bolje i od mene i od tebe ;) A i falširao je ...

[YOUTUBE] <object width="425" height="344"><param name="movie"

value="https://www.youtube.com/v/djxRZ_aC4-s&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen"

value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed

src="https://www.youtube.com/v/djxRZ_aC4-s&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash"

allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object> [/YOUTUBE]
 
Нема сумње да је она врло искомплексирана личност , а изгледа и недовољно образована.

Откуд певање старе косовске песме, која се налази у црквеној песмарици коју је приредио Владика Иринеј Буловић, може бити беседа, како је ова усташка глупача најавила.
 
Da. Bog je Bog i u njega verujem, ostali su samo službenici ... nemam zašto da poštujem instituciju bilo koga ako taj neko ne valja. Koliko znam postoji i božija zapovest - ne pravi sebi idole ;) Da je patrijarh rekla bih da ga treba podhitno smeniti.

Ma ja čisto da provjerim to za instituciju npr. predsjednika...:mrgreen:
Ako neko opljuje po Tadiću, da zna da može...kog briga za instituciju, važno je šta misliš o toj osobi ;)
 
Нема сумње да је она врло искомплексирана личност , а изгледа и недовољно образована.

Откуд певање старе косовске песме, која се налази у црквеној песмарици коју је приредио Владика Иринеј Буловић, може бити беседа, како је ова усташка глупача најавила.
sto se onda Risto i Kostunica druze i balave sa njenim cacom kada su u pitanju ustase ? :think:
e da pre pesme je stvarno odrzao besedu , a i beseda koliko znam nema nikakvo uvredljivo znacenje u nasem jeziku ?
 
Нема сумње да је она врло искомплексирана личност , а изгледа и недовољно образована.

Откуд певање старе косовске песме, која се налази у црквеној песмарици коју је приредио Владика Иринеј Буловић, може бити беседа, како је ова усташка глупача најавила.

znaju oni to vrlo dobro to je za ove sa nizim stepenom inteligencije na koje b92 ima jak uticaj ovakvim forama...evo ih i na forumu, tako je i sto se tice politike
 
Нема сумње да је она врло искомплексирана личност , а изгледа и недовољно образована.

Откуд певање старе косовске песме, која се налази у црквеној песмарици коју је приредио Владика Иринеј Буловић, може бити беседа, како је ова усташка глупача најавила.

Pa vidi je kako izgleda teska kompleksasica ,ruzna i mora da pravi sranja da bi je neko uopste primetio. Kazu da je lice odraz duse s obzirom kakvo joj je mozes misliti kako joj je dusa pokvarena.Radje bi ga ceo zivot slajfovao nego nju ebo.
 

Back
Top