Ajd vi sve to platite, pa onda klatite drugovi srbende...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Zanimljivo da su ovde najviše na udaru orginalne i autorske Blog-teme, kao što će ova biti.
Da čudo bude veće, takve imaju manje komentara, interesovanja, no one prepisane, prenešene, kopirane, linkovane.
Dobro, ne žalim vam se, no konstatujem samo.

Ajd' sad dole na temu:
Čitam ovde već će mesec i po, kako mnogi masovno kukaju kako Srbijom treba da vladaju Srbijom, kako srbijom upravljaju svi, sem političara iz Srbije i tako to,

Hm, cenim da ti koji to pišu, koji tako razmišljaju, da su jutros pali s' Marsa i Plutona.
Da se razumemo, da li vi koji to pišete tako, možda bacate poglede na fasade mnogih škola po srbiji i Beogradu? Znate šta na pola njih piše: fasadu ove škoče je finansirala Evropska banka za obnovu i razvoj i td.

Znate i sami, da Eu, Japan, Amerika, Norveška, Nemačka, Austrija, Švajcarska, malo-malo finansioraju neke projekte po Srbiji, poklanjaju autobuse, tramvaje, vozila Hitne pomoći itd.

Znate li, da se daju novci iz istih zemalja za unapredjenje opštinskih, sudskih, policijskih uprava i prostorija.

Nije valjda drugovi koji volite kao Srbiju više no majku , tatu, sestru, ovo ne znate...zašto Vi drugovi ne dajete te pare za to, pa bi imali pravo da nam solite i drvite o bilo čemu.
Jok, vi bi voleli da nam svi daju pare, a da se mi u svemu pitamo a? Kako vas nije sramota bre? Ili vi ni za tu reč sramota niste čuli.[/B]
 
Nije valjda drugovi koji volite kao Srbiju više no majku , tatu, sestru, ovo ne znate...zašto Vi drugovi ne dajete te pare za to, pa bi imali pravo da nam solite i drvite o bilo čemu.
Jok, vi bi voleli da nam svi daju pare, a da se mi u svemu pitamo a? Kako vas nije sramota bre? Ili vi ni za tu reč sramota niste čuli.[/B]


Pa sta sad, zbog fasada da upravlja neko drugi?!
 
Zanimljivo da su ovde najviše na udaru orginalne i autorske Blog-teme, kao što će ova biti.
Da čudo bude veće, takve imaju manje komentara, interesovanja, no one prepisane, prenešene, kopirane, linkovane.
Dobro, ne žalim vam se, no konstatujem samo.

Ajd' sad dole na temu:
Čitam ovde već će mesec i po, kako mnogi masovno kukaju kako Srbijom treba da vladaju Srbijom, kako srbijom upravljaju svi, sem političara iz Srbije i tako to,

Hm, cenim da ti koji to pišu, koji tako razmišljaju, da su jutros pali s' Marsa i Plutona.
Da se razumemo, da li vi koji to pišete tako, možda bacate poglede na fasade mnogih škola po srbiji i Beogradu? Znate šta na pola njih piše: fasadu ove škoče je finansirala Evropska banka za obnovu i razvoj i td.

Znate i sami, da Eu, Japan, Amerika, Norveška, Nemačka, Austrija, Švajcarska, malo-malo finansioraju neke projekte po Srbiji, poklanjaju autobuse, tramvaje, vozila Hitne pomoći itd.

Znate li, da se daju novci iz istih zemalja za unapredjenje opštinskih, sudskih, policijskih uprava i prostorija.

Nije valjda drugovi koji volite kao Srbiju više no majku , tatu, sestru, ovo ne znate...zašto Vi drugovi ne dajete te pare za to, pa bi imali pravo da nam solite i drvite o bilo čemu.
Jok, vi bi voleli da nam svi daju pare, a da se mi u svemu pitamo a? Kako vas nije sramota bre? Ili vi ni za tu reč sramota niste čuli.[/B]

Izvini, jeste da je Nedelja slobodan dan,ali izgleda da je tebi i sa glavom tako.
:)
 
Zanimljivo da su ovde najviše na udaru orginalne i autorske Blog-teme, kao što će ova biti.
Da čudo bude veće, takve imaju manje komentara, interesovanja, no one prepisane, prenešene, kopirane, linkovane.
Dobro, ne žalim vam se, no konstatujem samo.

Ajd' sad dole na temu:
Čitam ovde već će mesec i po, kako mnogi masovno kukaju kako Srbijom treba da vladaju Srbijom, kako srbijom upravljaju svi, sem političara iz Srbije i tako to,

Hm, cenim da ti koji to pišu, koji tako razmišljaju, da su jutros pali s' Marsa i Plutona.
Da se razumemo, da li vi koji to pišete tako, možda bacate poglede na fasade mnogih škola po srbiji i Beogradu? Znate šta na pola njih piše: fasadu ove škoče je finansirala Evropska banka za obnovu i razvoj i td.

Znate i sami, da Eu, Japan, Amerika, Norveška, Nemačka, Austrija, Švajcarska, malo-malo finansioraju neke projekte po Srbiji, poklanjaju autobuse, tramvaje, vozila Hitne pomoći itd.

Znate li, da se daju novci iz istih zemalja za unapredjenje opštinskih, sudskih, policijskih uprava i prostorija.

Nije valjda drugovi koji volite kao Srbiju više no majku , tatu, sestru, ovo ne znate...zašto Vi drugovi ne dajete te pare za to, pa bi imali pravo da nam solite i drvite o bilo čemu.
Jok, vi bi voleli da nam svi daju pare, a da se mi u svemu pitamo a? Kako vas nije sramota bre? Ili vi ni za tu reč sramota niste čuli.[/B]

Тебе ли је неко у Србији натерао да кречиш и малтеришеш фасаде без надокнаде па сад кукаш......а и да јесте ко те терао да долазиш........без позива се у госте не иде....
 

pa za te "fasade" svet je dao 5 milijardi keša...
a što vi drugarice ne finasiraste bar jednu fasadu, ja sam jednu finansirao, štaviše i nameštaj im kupio.
Ne tražim ništa za to, ali kad me već povuče za...jezik.

Пошто за друго очигледно и неможе да те повуче (тажи се микроскопски..)
Ај бре душе-брижник пали негде.....
 
Zanimljivo da su ovde najviše na udaru orginalne i autorske Blog-teme, kao što će ova biti.
Da čudo bude veće, takve imaju manje komentara, interesovanja, no one prepisane, prenešene, kopirane, linkovane.[/B]

Pa bice da je do kvaliteta tekstova. Kad napises nesto pametno ili makar smisleno ljudi ce verovatno normalno i komentarisati. Naravno taj cilj ni sa ovom temom nisi postigao.
 
Za to si u pravu.
Srbende da žele da vide, videle bi donacije kojima se pomažu razne ustanove u Srbiji, a te iste donacije stižu iz zemalja koje su u NATO paktu ( ili dobrim delom )
Srbende ne vide dalje od svog ponosa

А шта да радимо кад нам је велики......понос.....заклања нам видик....:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
[/SIZE]

Ma da bre, kad naš čovek vodi MAGARCA pored sebe, tad mu je najveći....PONOS.

Видим да те та животиња страшно инспирише (нека сличност измежу Вас постоји).....ако је већ твој кућни љубимац, није ред да је на такав начин одбацујеш од себе......воли је као ближњега свога.....и понекад подели са њим сено....
 
blago nama...znaci oni sto nam rasturise drzavu...porusise kuce...pobise toliki narod sada peru savest tako sto nam ko prosjacima udeljuju sitninu...izvinjavam se ja se ne prodajem za sitninu....zapad srbiji duguje mnogo-mnogo vise....onoliko zrtava,invalida,sirocadi,infrastrukture....milion izbeglih koje je srbija primila-----ima li digitrona da to izracuna...

ja se odricem zapadne pomoci....kome treba nek je prihvati...
 

Back
Top