Политички вицеви

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Ред је унесемо мало ведријег духа на овом усијаном форуму.
Вицеви су увек добродошли.



-Долази Дана Драшковић код гинколога.
Добар дан Дано, молим вас скините се и лезите на сто.
Дана се скинула и легла.
Гинеколог полако навлачи гумену рукавици, прилази Дани и запита је
-Па, како нам је данас п...?
-Ма ено га кући, седи и пише!

-зашто је Стане Доланц ишао на кремацију Индире Ганди?
Да би видео .... дим!

-Otisao Boris Tadic kod Putina u Rusiju u posetu i sad ga pita:
Boris Tadic -Kako uspevas da rukovodis ovolikom drzavom???
Putin - Jednostavno ja na svakih 100 km postavim po 1 rukovodioca...
Boris Tadic- A kako biras te rukovodioce?
Putin - I to je lako , zovne putin...i postavi mu pitanje : "ko je sin tvoje majke ako to nije tvoj brat?"
Aovaj mu odgovori - Ja
Putin se obraca Tadicu : Eto vidis kako je to lako....

Vraca se Tadic u srbiju i zovne Cedu Jovanovica i pita ga: "Ko je sin tvoje majke ako to nije tvoj brat?"
Ceda- Neznam pitaj Velju
Zovne Tadic Velju i postavi mu isto pitanje..
A Velja kaze- Neznam pitaj Ivicu on sve zna...
Zovne Tadic Ivicu Dačića i postavi mu isto pitanje :"Ko je sin tvoje majke ako to nije tvoj brat?"
Ivica-To je lako JA
Tadic- E nije budalo nego Medvedev!!!!

- Pitala majka Cedu:
-- Dobro, zašto si - kao poslanik - glasao protiv modernizacije osnovnih škola, a podržao si inicijativu da se izdvoje sredstva za renoviranje naših zatvora?
Pa, iskreno da ti kažem - prosto zato što nema apsolutno nikakvih šansi da se ikada ponovo nađem u osnovnoj školi.



A сад ви, уколико није проблем.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Питали Тадића да објасни ста је то демократија а он каже:
- то вам је рецимо као кад би се ја попео на терасу председничке палате а ви се сви скупите доле око мене. Ја га лепо извадим и почнем да пишам по вама. А ви имате пуно демократско право да пишате по мени! :gace:


 
Иде воз, а у возу Тито. Одједном воз стане, излази Тито сав нервозан, пита шта је било, каже машиновођа нема више пруге. Тито иза команду ''дижите кредите, гради пругу, идемо напред!''

Иде воз, а у возу Слоба. Одједном воз стане, излази Слоба сав нервозан, пита шта је било, каже машиновођа нема више пруге. Слоба иза команду ''скидај шине које су иза нас, монтирај их, идемо напред!''

Иде воз, а у њему Ђинђић. Одједном воз стане, излази Ђинђић сав нервозам, пита шта је било, каже машиновођа нема више пруге. Ђинђић изда команду ''излази из воза и дрмај га, да мисле људи да идемо напред.''
 
Иде воз, а у возу Тито. Одједном воз стане, излази Тито сав нервозан, пита шта је било, каже машиновођа нема више пруге. Тито иза команду ''дижите кредите, гради пругу, идемо напред!''

Иде воз, а у возу Слоба. Одједном воз стане, излази Слоба сав нервозан, пита шта је било, каже машиновођа нема више пруге. Слоба иза команду ''скидај шине које су иза нас, монтирај их, идемо напред!''

Иде воз, а у њему Ђинђић. Одједном воз стане, излази Ђинђић сав нервозам, пита шта је било, каже машиновођа нема више пруге. Ђинђић изда команду ''излази из воза и дрмај га, да мисле људи да идемо напред.''


Fenomenalan vic......

Samo nije za one kao plavuša iz filma....
 
Poslednja izmena:
Razgovaraju Srbin i Crnogorac i pita Crnogorac Srbina:
-Dje ćeš na ljetovanje ove godine?
Srbin odgovara:
- U Tursku.
- Zašto, čoče, u Tursku? - Crnogorac će pomalo uvrijeđeno.
- Imaju lepše more i plaže, povoljnije su im cene, a i duže smo bili u zajednici.
 
Ovaj je zastareo, ko je raspolozen nek ga prepeva (inace ovo je vec prepevana verzija vica, prva je bila za Tita i Jovanku).

Januara 1998 zatekne Sloba ispred vile ispisano mokracom u snegu "Miro volim te!". Okrene on DB, izadju strucnjaci, DNK analize... Pita ih Sloba- "Jeste li otkrili cija je mokraca", a DBovac- "Mokraca je Seseljeva, ali... rukopis je Mirin..."

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasto Seselj nosi pistolj?
Pa bilo bi mnogo glupo da nosi vevovev.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znate li da je Ceda zaustavljen na granici- nasli mu 600 kila kokaina u gumama od dzipa, ali nece da robija, posto roba nije za prodaju nego za licnu upotrebu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sedi Ceda kod Konja i duva neku vutru. Odjednom cuje "Cedo, Cedo!"... "Ma ne tripujes se Cedo, to sam ja, knez Mihajlo. Nego dizi dupe i idi dovedi mi novog konja, ovaj je vec mnoogo mator, umorio se, zasluzio penziju..." Ceda se pogubi, i kud ce sta ce sa takvim zahtevom, pravac kod vrhovne vlasti. "Tadicu, progovorio spomenik kneza Mihajla", "Ma ne tripuj se Cedo", "Ma jeste, aj da vidis". Dovuce on njega nekako do "Konja", a knez Mihajlo ce "Cedo, Cedo, kad ces ti nesto da uradis kako treba, trazio sam ti konja, a ne vola!"
 
Dok je još bila SFRJ, jedan uvaženi hrvatski političar se vraćao sa neke sednice iz Beograda u Zagreb. I tek što su on i vozač prešli iz Beograda u Vojvodinu, izleti na autoput neka svinja, vozač pokuša da prikoči, ali je bilo kasno, pa zgazi i ubije svinju.
-Hajde da zbrišemo!- predloži vozač.
-Ne! Ja imam svoju čast. Idi do prve kuće, svinja je verovatno bila njihova, reci ljudima ja sam vozač tog i tog i zgazio sam svinju. Ponudi im naknadu.
I tako uradi vozač- ode, i nema ga pola sata, nema ga sat vremena. Posle jedno dva sata, dovlači se do kola mortus pijan
-Šta je bilo!?-upita političar.
-Ma... Ja (hik!)... Nemam... Pojma. Ja sam... Samo ušao... Rekao... Ja sam vozač... Tog-i-tog... I zgazio sam svinju... A oni će... "Bravo majstore! Evo pivo majstore! Može rakija!?"...
 
Kako bi ga nazvao,hmm,recimo,¨Preziveli smo pad !¨:think:
¨Svet pao ,ugruvao se ,preziveo i polako ustaje !:D
Srbija kaska,normalno,no preziveli pad i sad se razmislja na koji nacin da ustane !;)
c c c i ja sam pao,al cini mi se da ce mi trebati pomoc oko ustajanja.:dash:
:whistling:
 
Predstavnik britanskih lekara izveštava:

"Došao nam je pacijent bez kičme, presadili smo mu celu kičmu, i nakon samo jedne nedelje provedene u bolnici, zahvaljujući naučnim otkrićima britanskih naučnika, taj čovek se odlično oseća, i već je napolju i traži posao."

Predstavnik francuskih lekara izveštava:

"Mi smo u Francuskoj učinili još značajniju stvar! Čoveku bez pluća presadili smo samo jedno plućno krilo i nakon tri dana provedena u bolnici, on se i sa polovinom pluća oseća odlično, već je napolju i traži posao!"

Predstavnik srpskih lekara izveštava:

"Mi smo u tome ipak otišli najdalje. Uzeli smo četiri čoveka bez mozga, postavili ih na čelo države i u rekordnom roku već je više od polovine stanovništva napolju i traži posao! A ona četvorica su i dalje bez mozga i odlično se osećaju!"
 
Poslednja izmena od moderatora:
@blaster7th
Podseti me na ovaj stari:

Amerikanac: Nasa medicina je cudo- coveku odsecemo glavu, prisijemo je, i on nastavlja ko da mu nista nije bilo.
Rus: Nasa medicina je cudo- coveka presecemo na pola, zasijemo ga, i sve u redu.
Srbin: Ma, bre, nasa je medicina cudo- mi uhvatimo penzionera, ubijemo, iskasapimo i sameljemo, al on opet izadje na izbore i glasa za SPS
 

Back
Top