Ove godine ce biti parade ponosa ?

Vaš stav

  • Mrzim gejeve, sve ih treba uništiti/lečiti/lansirati

  • Protiv sam njih, Imam preča posla nego da ih bijem, imaju svoja 4 zida

  • Homoseksualnim osobama treba omogućiti brak i usvajanje dece

  • Nemam ništa protiv njih, ali sam protiv gay brakova i usvjanja dece

  • Homoseksualcima treba omogućiti brak, ali bez da usvajaju decu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.684
- Ove godine će biti Parade ponosa! - najavio je nedavno ministar za ljudska prava i manjine Svetozar Čiplić.
Tek što su se smirile strasti uzburkane najavom “Parade”, reakcijama desničarskih organizacija, smušenim odgovorom države i na kraju otkazivanjem ove šetnje, a diskusija između gej aktivista i uglavnom desničara nastavila se tamo gde je stala. Kurir je uspeo ono što je do sada bilo nemoguće: u ovonedeljnoj rubrici “Jedan na jedan” argumente suočavaju Dragana Vučković iz organizacije za lezbijska ljudska prava “Labris” i Vladan Glišić http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-24-01-2010/jedan-na-jedan

Ko im smeta da se trpaju u svoja 4 zida. Zasto teze egzibicionizmu i sablaznjavanju zdravog dela populacije. Prva stvar koju je napravila Nova demokratska vlast 2000. godine je bila organizacija sramotne manifestacije koja je rasturena od strane svesnog dela nacije. Da li je pederski lobi toliko jak u organima vlasti da ce nam naturiti kao normalno zvalenje 2 muskarca na ulici i vrbovanje dece u njihove redove. Da normalni, heteroseksualni parovi izadju na ulice onako obuceni i pocnu da se na nekoj demonstraciji ponasaju kao sto se ponasaju oni na gej paradama, bili bi odmah uhapseni.
 
Mislim da imamo ozbiljnijih problema od brige o pederbalu. Lično ne razumem potrebu za istim i gade mi se one manifestacije po inostranstvu gde ljudi šetaju obnaženi i mašu dupetima ali ako će naši učesnici normalno da se obuku (a mislim da MUP izdaje takvu naredbu u slučaju gej skupa) neka prošetaju, j.bala ih gej prava i diskriminacija ... mada se meni sve čini da bi im pametnije bilo da artikulišu svoje zahteve i zapažanja o diskriminaciji i proslede ih Čipliću nego što žele da šetaju jer šetnjom ne da neće ukazati na problem već će samo napraviti veći problem i veći prostor za diskriminaciju ;)
 
Опет гурају прст у око целом народу.
Изгледа да им је јако стало да се по Београду опет просипа крв....и лудака из десничарских организација, и осионих педера и полиције.

Још није време за ту параду.
 
Опет гурају прст у око целом народу.
Изгледа да им је јако стало да се по Београду опет просипа крв....и лудака из десничарских организација, и осионих педера и полиције.

Још није време за ту параду.

Nema tu nije vreme,ili treba ili ne treba da se odrzi.
 
Опет гурају прст у око целом народу.
Изгледа да им је јако стало да се по Београду опет просипа крв....и лудака из десничарских организација, и осионих педера и полиције.

Још није време за ту параду
.
Друже, никад није време, нити ће бити док је хришћана, за тако нешто.
То је, пре свега, гурање прста у око Богу...

А што су десничари "лудаци"?..Јел због тога што им смета содомија и такво богохулство?!
 
Znači opet će junaci iz Obraza i slični ložioničari da stanu na branik otadžbine.

Je li se to ponovo neki od "zdravih" osećaju ugroženim jer misle da je homoseksualizam prenosan? :mrgreen:

Dobro a sta mislis da se mi obnazimo koji volimo zene i setkamo ulicama i izvikujemo parole u vezi te ljubavi koliko je to normalno, ili da napravimo paradu pedofila, mazohista. nekrofilicara i sl. Uopste me ne interesuje kome ulazi i sta rade ali protest na ulici stvarno je degutantno.
 
Друже, никад није време, нити ће бити док је хришћана, за тако нешто.
То је, пре свега, гурање прста у око Богу...

А што су десничари "лудаци"?..Јел због тога што им смета содомија и такво богохулство?!

Pa zar ih Bog nije stvorio?

I zar nije nama zadatak da volimo i njih, iako su oni drugačiji od nas. Mislim, kad se već gađamo hrišćanstvom.

Ili ti hrišćanske norme uzimaš samo onda kad tebi odgovaraju?
 
Dobro a sta mislis da se mi obnazimo koji volimo zene i setkamo ulicama i izvikujemo parole u vezi te ljubavi koliko je to normalno, ili da napravimo paradu pedofila, mazohista. nekrofilicara i sl. Uopste me ne interesuje kome ulazi i sta rade ali protest na ulici stvarno je degutantno.

Prvo, obnaživanje niko ne pominje. Golotinja u javnosti je zakonom zabranjena.

Drugo, ti sa devojkom paradiraš svaki dan kada je držiš za ruku dok šetate gradom. Isto tako imaš slobodu da je poljubiš u svakom lokalu. Homoseksualci nemaju takav luksuz.

Treće, hooseksualizam se ne može porediti sa poremećajima koje si ti nabrojao.
 
Prvo, obnaživanje niko ne pominje. Golotinja u javnosti je zakonom zabranjena.

Drugo, ti sa devojkom paradiraš svaki dan kada je držiš za ruku dok šetate gradom. Isto tako imaš slobodu da je poljubiš u svakom lokalu. Homoseksualci nemaju takav luksuz.

Treće, hooseksualizam se ne može porediti sa poremećajima koje si ti nabrojao.
Znaci po tebi da je poremecaj ako devojka od 16ili17 godina koja je jos dete profura sa nekim od 30 god to je pedofilija i skaradno a da se ljube muskarci i maze u nekom lokalu i na ulici to je u redu.Drugo nisam mislio bukvalno goli nego lakse obuceni valjda si gledao gej parade na TV.To sto si naveo kao trece je najdevijantnija pojava u drustvu i za svaku je osudu.
 
Znaci po tebi da je poremecaj ako devojka od 16ili17 godina koja je jos dete profura sa nekim od 30 god to je pedofilija i skaradno a da se ljube muskarci i maze u nekom lokalu i na ulici to je u redu.Drugo nisam mislio bukvalno goli nego lakse obuceni valjda si gledao gej parade na TV.To sto si naveo kao trece je najdevijantnija pojava u drustvu i za svaku je osudu.

Postoji zakonom definisan pojam pedofilije. Ne znam da li u njega upada primer koji si ti naveo.

Ne, ne smeta mi ako se dva muškarca ili dve devojke ljube u lokalu. Bar ne više od ljubakanja normalnih parova. A znaš zašto? Zato što to nije moja stvar. Ukoliko mi se ne sviđa jednostavno neću gledati u njih. Probaj to, garantujem da ne boli.
 
Treba ih pitati šta ta parada "ponosa" danas označava na zapadu, održava se pitaj boga koliko. Oblače se kao retardi, trube i galame a zbog čega? Tamo imaju prava kao i svi ostali, što ne ukinu parade ili ih dostojanstveno održe, eto u znak podrške svojim drugarima u zemljama koji ta prava nemaju. Ništa ne postižu na taj način, samo sebe ističu kao umobolne pojedince društva.

A i sva medijska propaganda (prvo mi pada na pamet "Vil i Grejs") nije pomogla da budu prihvaćeni, šta više postiže kontraefekat
 
Pa zar ih Bog nije stvorio?

I zar nije nama zadatak da volimo i njih, iako su oni drugačiji od nas. Mislim, kad se već gađamo hrišćanstvom.

Ili ti hrišćanske norme uzimaš samo onda kad tebi odgovaraju?
Бог их није створио да се изопачују и да такву изопаченост пропагирају као вредносни систем јавно.

Содом и Гомор су спаљени због тога.
Љубав хришћанска подразумева љубав у Христу а не угађање људским страстима (човекоугађање=мржња).
Да их ви волите, рекли бисте им истину а не би им ласкали.
Јел ти наркоману кажеш: "Није то ништа, само се ти дрогирај и другима то пропагирај!".
 

Back
Top