Da li ja imam virus a ako imam sta uraditi???
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Da li ja imam virus a ako imam sta uraditi???

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li ja imam virus a ako imam sta uraditi???

Imam problem. Ubaciovao sam flesku koja je bila zarazena. Ja sam flesku skenirao Avirom i obrisao sam sve viruse. Onda sam komp skenirao Avirom i nista nije naso. Udjem u Malwarebytes - NECE DA SE APDEJTUJE. WTF?! Izbaci mi An error occurred. Please report the following error code to the Malwarebytes' Antimalware support team. Error code: 732 (0,0).
    Vidim aktivnosti procesora - u redu (1 do 3 %). Idem na internet da vidim jel dobro ucitava, medjutim, u redu je. Ulazi mi na antivirus sajtove kao npr avira, malwarebytes... Ali, jedino sto sam primetio je da sajt www.sk.rs nece da udje, kao i sto sam probao www.sk.rs/forum. Da li mozda oni imaju neke probleme il ja to imam virus? I zasto nece malwarebytes da se apdejtuje? Jel mozda i oni imaju probleme ili ja to imam virus?? Sve mi komp lepo radi... samo me to brine...
    Malwarebytes cu sad da skeniram iako ne mogu da ga apdejtujem, bar da vidim jel ce nesto da nadje.
    Sta da radim da bi video da li imam virus a ako ga imam kako da ga obrisem???
    Unapred PUUNO hvala.

Elita niceboy (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5384

Podrazumevano Re: Da li ja imam virus a ako imam sta uraditi???

To sto malwarebytes nece da se update-uje nije nista strasno,desava se,probaj kasnije.
    Ovi sajtovi sto si naveo su sta? Ako je sve ostalo ok,nemas nikakav problem,ali ako hoces mozes skinuti Hijack This odavde na desktop,preimenujes u bilo sta (npr. zarazeni.exe.),pokrenes,izberes scan and save logfile,kad zavrsi izbacice ti log u notepadu koji ces kopirati ovde (copy/paste).
    It's nice to be important,
    but it's more important to be nice.

Primećen član
    Učlanjen
    09.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Zarazeni Pogledaj poruku
    Imam problem. Ubaciovao sam flesku koja je bila zarazena. Ja sam flesku skenirao Avirom i obrisao sam sve viruse. Onda sam komp skenirao Avirom i nista nije naso. Udjem u Malwarebytes - NECE DA SE APDEJTUJE. WTF?! Izbaci mi An error occurred. Please report the following error code to the Malwarebytes' Antimalware support team. Error code: 732 (0,0).
    Vidim aktivnosti procesora - u redu (1 do 3 %). Idem na internet da vidim jel dobro ucitava, medjutim, u redu je. Ulazi mi na antivirus sajtove kao npr avira, malwarebytes... Ali, jedino sto sam primetio je da sajt www.sk.rs nece da udje, kao i sto sam probao www.sk.rs/forum. Da li mozda oni imaju neke probleme il ja to imam virus? I zasto nece malwarebytes da se apdejtuje? Jel mozda i oni imaju probleme ili ja to imam virus?? Sve mi komp lepo radi... samo me to brine...
    Malwarebytes cu sad da skeniram iako ne mogu da ga apdejtujem, bar da vidim jel ce nesto da nadje.
    Sta da radim da bi video da li imam virus a ako ga imam kako da ga obrisem???
    Unapred PUUNO hvala.
    www.sk.rs jutros nije radio, sad radi

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nemam viruse, malwarebytes nista nije naso, evo sad sam ga apdejtovao a uso sam u sk.rs
    Ipak nije bio virus nego eto... desavaju se mrezni problemi
    Ma ja posumnjao da je moj zarazeni usb (na kom sam izbrisao viruse), mislio da mi preneo virus i ko zna sta uradio .
    Thx anyway

Primećen član
    Učlanjen
    09.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    43

Nemas mreznih problema, nego nikom nije juce radio www.sk.rs ...
    Poslednji put ažurirao/la Papa Smurf : 26.01.2010. u 23:57

Slične teme

1. windows mi kaze da na kompu imam vise antivirusa a imam samo jedan??
    Autor nolle17 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.08.2007., 17:50
  2. Imam HCV...
    Autor sassa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 05.10.2004., 00:21
  3. imam virus
    Autor nina31 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.08.2004., 18:23

Pravila za slanje poruka