Ruski super luksuzni blindirani terenac od 8000 kubika

pazi ,da je luksuzan,luksuzan je (videh bose ozvucenje i neke dvd monitore),da je blindiran , blindiran je (staklo 2 cm) al da je lep .... pa i lep je , da ne poverujete sta su rusi napravili.Rekao bih da je radjen na osnovi hamera. inace dobar je za one koji se zamere golubarima


Sta podrazumevas po "golubari" ?Mislim znam sta su golubari ali neznam smisao.
Zasto nebi napravili,nikakvo cudo.Kad su napravili gotovo najbolje avione i ko zna sta vec zasto nebi i ovo nego su previse opusteni
pa im sve ravno.
 
Nije to tako novo,ali da je dobar dobar je.Sedista su valjda sasivena od koze sa kitovog polnog organa.
Trpi udar protiv tenkovskih mina,metak kalibra 13mm,ima rezervoar od 140 litara i nekih 500 ks.
Dvd,razne drangulije.Da sam neki seik ili ruski naftas rado bi ga smestio u moje dvoriste.
Stakla su debela 5 cm,najjaca verzija B7 kosta oko 250 000 dolara.Maksimalna brzina 180 km/h.
 
Nije to tako novo,ali da je dobar dobar je.Sedista su valjda sasivena od koze sa kitovog polnog organa.
Trpi udar protiv tenkovskih mina,metak kalibra 13mm,ima rezervoar od 140 litara i nekih 500 ks.
Dvd,razne drangulije.Da sam neki seik ili ruski naftas rado bi ga smestio u moje dvoriste.
Stakla su debela 5 cm,najjaca verzija B7 kosta oko 250 000 dolara.Maksimalna brzina 180 km/h.

malo je to para za blindirani auto..tj ovakav blindirani auto..
 

Back
Top